0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Üç kişilik dev kadroyla evimizde bayram geçiriyoruz. Eşim görevde ve malum gurbetteyiz. Ben yalnızlığımı hiç hissetmiyorum kızlar bu ballarla. İyi bayramlar hepinize. Sevdiklerinizle nice mutlu bayramlara❤

Emojili yerlere şeker bulaştırdı Efide:) bebiş fazla oturmasın diye hemen çekiverdim:)

1 cevap

0 oy
(8,778 puan) tarafından

Ayyy 2 tane çirkin ördek hele küçük çirkin ördeğin papyonuna bayildim <3

(8,778 puan) tarafından
Sabah bayağı hareketliymis bende sabah servis disiydim geç kaldim herkes kocasıyla kavga etmiş.... aksama gelirler kaynanam bayram günü  bunu dedi eltim bunu yaptı kayinpederim bayramda bana harçlık vermedi kaynim bana bakış attı gorumcem kalk is yap dedi eltimin kizi cocugumla kavga etti diye çekirdeğimi aldım akşamı beklıyorum şenlik akşama:)))))
tarafından
Sen şimdi bari dinlen de akşama randumanını al baya hareketli olur o zaman:))))
(8,778 puan) tarafından
Aynen bakalım en saçması hangisi olcak çok merak ediyorum :))))
tarafından
Yani saçma şeyler olabiliyor hayatta insanın başına her şey gelebilir gelebiliyor anlıyorum da boş beleş şeyleri takıp bir de kendileri mesele haline getirip buraya yazanları anlamıyorum. Bakalım ne olacak :)
(8,778 puan) tarafından
%70i gerçekten sacma sapan ve gereksiz durduk yere dert arıyorlar kendilerine o yüzden merak ediyorum ya hangi saçma şeyleri dert edip durduk yere kendilerine dert arayacaklar diye
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 196 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
21 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 679 göst.
21 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,648 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...