0 oy
402 göst.
Aile kategorisinde (656 puan) tarafından
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar, kızlar ben ailemden uzak olduğum için üstüne 39 haftalık gebeyim bide bu gün kalktım bı sürü hazırlık yapıp kaynanamgilleri yemeğe çağırdım,dünde tatlisindan tuzlusuna herşeyi yaptım onlar için. Geldiler,gayette memnun oldular. Eşim kardeşinin aracını sormadan alıp yigenini dolastirdigi için, annesi arayıp hepimizi azarladı, üstüne benide arayıp baya azarladı.Halbuki benim haberim bile yok ki, arabayı hemen getirip verdide. O kadar kırıldım ve üzüldüm ki gün boyu ağladım. Resmen onun yüzünden esimlede tartıştım, kendimi çok kötü hissediyorum.insanlar bu kötü olmamalı. Bide arıyor küçük kızımla konuşup annene söyle bize gelsin , ben ona kızmadım gibisinden. O kadar maddiyat düşkünü ki gözü kararıyor resmen, ben artık onlarla görüşmek istemiyorum, çünkü her affettigimde daha da kötüsünü yapıyor.

5 Cevaplar

0 oy
(369 puan) tarafından

ayyy ne kadar saçma 

nevar yani goturmusse

offf ölüm var diye hatırlat kaynanana dünya malı dünya kalacak de

bosver cnm eğer sana bir insan iyi gelmiyorsa kim olursa olsun uzak duracaksın bu kadar katiyim bu konuda insan derdi çekmek zor    ;)

(656 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın canım, benim ailemde misal öyle değil. Abilerim tüm malını mülkünü birbirine verse ailem araya girmez . Kardeşler neticede aksine sevinirler. Dediğim gibi kaynanam çok mal mülk düşkünü. En iyisi araya mesafe koymak, yoksa seferinde affeder diye aynısını yapıyor zaten.
(369 puan) tarafından
aynen cnm herkes bir değil maalesef keşke herkesin düşüncesi bizim gibi olsa ama iste
-Reklam-
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Senin uzulmemen lazım ama hamilelik duygusallığı var büyük ihtimal buna en çok alınması gereken kişi eşin sen mesafe koyarsın olur biter. Eşin ne hale koyuldugunu idrak ediyordur insallah
(656 puan) tarafından
Eşim herşeyin farkında canım , ama o kadar safki 1 günde herşeyi unutuveriyir , annesinin bu yaptığı yeni değil ki . Her seferinde unutuyor o .
(1,737 puan) tarafından
Tam tersi olsa senin kendi ailene tutumun ne olurdu ise o şekilde davranmani tavsiye ederim.
(656 puan) tarafından
İnsnki araya mesafemi koyardım , göz göre göre benim le kardeşim arasında böyle bir ayrımcılık yapılırsa, üstüne eşimi azarlarsa tepkimi koyarım.
(1,737 puan) tarafından
Çok iyi o zaman ona göre tutumunu ortaya koyarsan içinde rahat eder.
(656 puan) tarafından
Sağol canım, bundan sonra artık öyle olacak
0 oy
(1,205 puan) tarafından
O an deseydin ya. Haberim bile yoktu olsaydı. Olsaydı torunundan kıymetli arabanızi musade etmezdim. Okadar kiymetliyse buraya arabanızla değil otobüsle gelseydiniz diye.
(656 puan) tarafından
Dedim valla canım haberim olmadığını, ama karşıdakinin konuşmasına müsade etmeden telefonu üstümüze kapatıyor. Bide aynı mahallede oturuyoruz . Evler yürüme mesafesinde .Baktim Sabah utanmadan aramış beni bide
(1,205 puan) tarafından
Gitme sen de görsün evlat ayirmayi
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Sen 39 haftalik hamilesin bide hazırlıkmi yaptın maşallah valla o halinle senden hizmet bekleyenler utanmamis 
0 oy
(239 puan) tarafından
Yazik ya bi araba icin azarlamis yuz verme artik biraz kiymetinz olsn bu nasl bi istir ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 308 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 291 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Misal62 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 244 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 185 göst.