0 oy
184 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar yemin ederim anamdan emdiğim süt 9 aydır burnumdan geldi. Bebegim doğdu ilk 5 günde süt alerjisi cikti basladi eziyet. Normal mama versek ishal kan vardi diyet mamasida icmedi sütüm zaten yoktu. Sonra stahi kesildi 9 aydir ona mama icirmeye çalismakla gecti bebekliginin tadini cikaramadim geriye baktigimda hep ağlama ne yapicam diye caresizliğimi goruyorum. Sonra ek gida basladi onuda yemiyor ben kafayi yicem 4 aydir bir gram almamis vermis hatta. Mamayi gorunce gunduz cildiriyor gecede 1 defa iciyor. Ek gida desen agzini acmak için türlu sey yapiyorum artik cinnet geciriyorum sabrim kalmadi. 

3 Cevaplar

0 oy
(360 puan) tarafından
Sevdiği hiç bişey yok mu kuzum seni çok iyi anlıyorum ama bunların geçici olduğunu bil bak neler atlatmissiniz nelerden gecmissiniz güçlü ol ya sabır çek ben öyle yapıyorum bazende la havle diyorum neden yemediğini araştırmak lazım önüne koyup denedin mi kendisi yemesi için 
(9 puan) tarafından
Deniyorum ama bir gram yedigi
(360 puan) tarafından
Zorlama önüne koy ister yesin ister yemesin sen inat edersen o daha fazla inat eder iştah açıcı olarak karadut özü ver icmiyorsa şırıngayla ağzına sık ben oğluma öyle yapıyorum hoş benim oğlum şurupları bile içmez
(9 puan) tarafından
Karadut özü dedigin pekmez değil mi ?Birde senin minigin istahini actimi bizimkide surupada agzini acmiyor bende siringa ile veriyorum hatta mamayi bile siringa ile verdim bir ara.
(360 puan) tarafından
Yok pekmez gibi değil canim hani bu suyla cogaltiyosun iştahını açtı yiyo diş sürecinde olmadığı zamanlar hasta olmadığı zamanlar tabi şırıngayla çekip ağzına sıkıyorum aç karnina
-Reklam-
0 oy
(6 puan) tarafından
Ablamın bebeğide böyle yemiyor içmiyor süt alerjside var illaki vardır bir dertleri İnşallah düzelirler
(9 puan) tarafından
Ne yapmis peki ablan nasil basa cikmis
(6 puan) tarafından
Maalesef hala aynı
0 oy
(55 puan) tarafından
Canım haklısın ama bol bol sabır çek o küçücük bir bebek sen onu dönsen atsan kızsan da o anlamaz emve geçici bir süre. Kimi çocuk küçükken yorar kimisi büyükken derler. Anne olmakta tam.bu değil mi zaten öyle yattığı yerden büyümüyor çocuklar binbir emek gerekiyor ki cennet ayağımıza boşuna serilmemis öyle düşün kuzu yazıktır günahtır bağırma çocuğa vardır bir sıkıntısı doktora götür mutlaka 
(9 puan) tarafından
İnan ben bisey anlamadim cok mutsuzum ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 442 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 290 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Misal62 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 243 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (297 puan) tarafından soruldu