0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (360 puan) tarafından
Kızlar dua edin ne olur yükselmesin daha fazla bian önce çıkalım hastaneden yoğun bakımın önüne gittiğin zaman aglayasim geliyor bebegim içerde ben kapıda kötü hissediyorum kendimi  bu bayram çok buruk geçti bizim için:(

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok mu yüksek mama ve sık sık emzirmek ile geçmedi mi ?
(360 puan) tarafından
Canım sezeryan olduğu için sütüm gelmedi eşimde emzir sütun gelsin mamaya alışmasın dedi 15 e cikmis
tarafından
Ayyy canım orada  akıl veren olmadı mı mama verin diye keşke bir süreliğine verseydin
(360 puan) tarafından
Perşembe günü hastaneye geldik kilo kaybı var dedi doktor cumartesi tekrar gelin dedi sık sık emzir dedi daha salı günü doğdu yavrum hastanelerden çıkamadık:(
tarafından
Çok geçmiş olsunn
(360 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım üzülme inşallah çabuk atlatır hayırlısıyla evinize geçersiniz canı sağolsun üzülme 
(360 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kız hiç ağlama üzülmeeeee 15 filan hiçbişeyyy bak biz Bayburt’ta benim de ilk bebeğimdi orda sağlık kısıtlı doktorlar yeni beni sarılıkta çok korkuttular çocuğumdan bir sürü kan aldılar beni oraya en takın Erzurum a gönderdiler Hematoloji bilmem ne oooo bebeğimi rezil ettim ordan oraya bilinçsizlikten ışına yatırdılar ışında 13 e düştü annemler bu böyle olmayacak dedi beni yanlarına Konya’ya götürdüler burada en mükemmel hastanelere doktorlara götürdüm buradakiler dedi ki abartmışlar bebeği neden bu kadar süründürdünüz bazı bebekler de geç geçiyor öyle beynine zarar verecek kadar yok bunu 13 ye söylüyor bak 3 ayda geçti eşin doğru demiş memeni sağ emzir o getirtir sütünden bak Malt al e bebekten galactog diye damla var bak postlarımla kimyon iç nasıl geliyor sütün mamaya da alışmaz benim normal olmasına rağmen gelmedi sütüm bende mama verdim şimdi hep anne sütü dediklerimi yaptım sana  sakin ol hiçbişey olmaz 
(360 puan) tarafından
Az önce sütümü sagmami istediler canım çok az dedi hemen gidip aptamil aldim ışın tedavisi uygulayacaklarmış sabah tekrar kan alıp bakicaklarmis sütüm yetersiz mamayla destekleyeceklermiş inşallah sabah düşmüş olursa taburcu olabilirmişiz
tarafından
Bizim de 15 ti hatta küsür ışında 6saat kaldı 13 e düştü doktor gün için de kanını alıp gönderdi sonra yine 13 diye düşmüyor diye rezil ettiler bizi ordan oraya sen bebeğinin beslenmesine dikkat et sütün için arttırıcı şeyler yap kendine Allah in ıznıyle hiçbişey kalmaz ❤️ çok geçmiş olsun
(360 puan) tarafından
Inşallah canım eve gidelim de rezene bitki çayları hepsini denicem sütüm gelene kadar mama vericem destek amaclı tek istediğim sariliginin düşmesi

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 976 göst.
11 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Mussss (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 186 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 323 göst.
23 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde alemdar (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,230 göst.