0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (280 puan) tarafından
Cok bagimli memeye. Toptan yemeyi kesti. Lokma girmiyor agzina. Azaltarak biraktiramiyorum, oyalamak mumkun degil. Babaannesine birakip 4 5 gun orada kalsa diye dusunuyorum. Unutur belki. Boyle biraktiran var mi? 

9 Cevaplar

0 oy
(15,272 puan) tarafından
Bence kötü bı fikir. Yanında olman lazım. Zaten zor bı süreç onun için. Emmek hayatının en önemli şeyi. Sen de ondan uzak durursan çok bocalar. Mecburi bir durum olmadığı sürece böyle bişey yapmak mantıklı değil bence 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bana çok mantıksız geliyor bir yere bırakıp meme kesme yöntemi geldiğinde o anda gene hatırlayabilir 

Yani seni anlıyorum benim oğlumda 2 yaşında 7/24 üstümde uyku yok yemek yiyiyor ama az yiyiyor bende bugün ağlarsa da o anda başka birşey ile oyalıycam vermiycem
(280 puan) tarafından
Tek basimayim gurbetteyim. Emme araligi 10 dk yemin ederim. 10 dk da bir gelip ustumu aciyor. Bir seyler surdugumde de islak mendil bulup siliyor. Napacagimi sasirdim
tarafından
Haklısın aktardan sabır taşı alsana sütten kesmek için
(280 puan) tarafından
Onu da kullandim. Sildi emdi
0 oy
(1,941 puan) tarafından
Psikolojisi ne hale gelecek düsündün mü? Hem suan en bağlı olduğu seyden ayrılacak hemde senden. Asla böyle birşey doğru değil. 
0 oy
(13,254 puan) tarafından
Meme ile beraber anne de hayatından çıktı sanır daha büyük travma olur çocuğa 
0 oy
(4,255 puan) tarafından
Ayy yazik gunah. Cocuk icin buyuk travma. Sakin boyle bisey yapmayin. Hem meme yok,hem anne yok. 
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Ay cocugu hem memeden kes hem de baska yere birak. O cocuk ne hisseder ya. Terkedilmis gibi. Bence bu sureci beraber sarilarak atlatin. Sakin birakma bi yere yazik gunah
0 oy
(1,881 puan) tarafından
Çok travmatik olur canım hem senden hem de memeden ayrılacak. Memeden ayrılma zaten zor bir süreç bir de yalnız bırakacaksın bu sürede. 
0 oy
(2,807 puan) tarafından
Benimki halaya babaaneye dedeye düşkündü 2 gün orda yatı geldi unutmuştu 
0 oy
(3,588 puan) tarafından
Ben emzirmedim hiç bilmiyorum ama yine de naçizane fikrim bu hiç doğru değil meme demek anneyle yakınlık anne kokusu demek zaten sen memeden keserken birde kendinden mahrum etceksin bebeğini bu onun için travma olabilir huyu suyu herşeyi değişebilir aniden o yüzden böyle birşey yapmamalisin bence yine de sen bilirsin en doğru karar sen vereceksin

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 500 göst.
0 oy
7 cevap 185 göst.
7 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Büşraaaa (2,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 543 göst.
0 oy
4 cevap 68 göst.
6 Mart 2023 Aile kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu

380,880 soru