0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (6,247 puan) tarafından
Evim küçük napsam ki 

15 Cevaplar

0 oy
(7,928 puan) tarafından
İhtiyacı olana veriyorum ben saklamıyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben ihtiyacı olan biri var ona veriyorum iki üç tane ayırdım hatıra kalsın diye gerisini verdim. 
0 oy
(2,392 puan) tarafından
2.çocuk düşünmüyorsan ver birlerine
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben hurçla koltuk altında sakladım şimdi oğlun oldu giyilecekleri ayırdım gerisini kıza doğum yapacak olan komşumuza verdim
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Bir kismini ihtiyaci olan birine gonderdim bir kismini daha gomdercem baska birisine biraz da yeni dogacak bebegime ayirdim
0 oy
(119,153 puan) tarafından
toz bezi yer bezi yapiyom
(75 puan) tarafından
ESKİMİŞ KIYAFETLERİNİZİ TEMİZLİK BEZİ YAPMAYIN!

Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretleri Marifetname adlı eserinde, kıyafetlerin temizlik bezi olarak kullanılmasının fakirlik alameti olduğunu yazmaktadır. Bedeninize layık görüp giyindiğiniz kıyafetleri, bir süre sonra temizlik bezi olarak kullanmanız enerjinizi kirli yerlere dağıtmanıza neden olur. Bu sebeple kıyafetlerinizi asla temizlik bezi olarak kullanmayın!
(119,153 puan) tarafından
bunu bilmiyodum ama burda verecek kimse yok
0 oy
(13,804 puan) tarafından
Ilk bebeğimde paketleyip kaldirdim ama hep sararmişti. Ikincide küçülenleri ihtiyaci olanlara verdim. 
0 oy
(544 puan) tarafından
İhtiyacı olana veriyorum hastanede ilk giydirdiğim tulumları duruyor sadece hatırası olan bir kaç parça bıraktım diğerlerini verdim
0 oy
tarafından
Dağıt ihtiyacı olan çocuklar giysin çocuğunun sadakası olsun bence 
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Burada çok güzel bir kız kardeş edindim kızı kızım oldu ona gönderiyorum ♥️ zaten 2-3 kere anca giyiyorlar evde duracağına bir evlat nasiplensin işte :)
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Vakumlu harçtan baza altinda
0 oy
(633 puan) tarafından
Ben hepsini ay ay olarak koliledim. Çevremde çocuğu olacaklara parça parça veriyorum böyle böyle bitiricem inşallah :)
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Ben çok sevdiklerini ayırdım. Diğerlerini komşumun bebeği olacak ona verdim. Arkadaşıma yollayacagim onunkileride ayırdım. :))
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ilk giydirdiğin zıbınları hastane çıkışları ve yeni Duran birkaç elbiseleri dışında hepsini dağıttım iyi olanları zaten peş peşe iki kızım olduğu için çoğu yıprandı sobaya falan attım iyi olanları başkalarına verdim

Küçük bir Valizin içerisinde battaniyeleri kundakları ilk giydirdiğim zıbınları ayakkabıları ve güzel olan elbiseleri vardı etekleri onları sakladım ileride büyüdüklerinde bakmaları için
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Valla 3 kapaklı dolabı var büyüyen beşiği var gomodinli onların içine koyuyorum bakalım şimdilik 2inci çocuk düşünmüyorum bi kaza kurşunu yersem lazım olur diye tutuyorum biraz dursun ihtiyaç sahibi birine veririm 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 247 göst.
0 oy
0 cevap 67 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Prensesim.mm (14 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,685 cevap

34,778 kullanıcı

...