0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından
 30+3 haftalık hamileyim. Yaz temizliğiyle birlestiricem doğum öncesi temizliği. Ne zaman başlayayım. Havalar da bı sıcak bı soğuk gidiyor. Siz ne düşünüyorsunuz 

9 Cevaplar

+1 oy
(1,279 puan) tarafından
Valla canım daha da agirlasmadan  yapabildiğini yap yedek halıların varsa onları ser diğerlerini yıkamaya ver. Eşinle falan dolapları silin. Banyo fayanslari camlar vs herseyini detaylıca sil  temizle sonra temiz olanı temizlemek her zaman kolay olur. Ben sık sık dip köşe temizlik yaptığım için hiç zorluk yaşamadım. Eşimle temizledik evimizi kapilarima varana kadar elimiz birlikte değdi. Ben bir de maalesef takıntılı bir insandım her aldığımı yıkadım ütüledim poşetledin kaldırdım :) erkenden içime sinen  bir temizlik olmasa idi isim hiç bitmezdi :)) 
(65 puan) tarafından
Eşim mi .asla yapmaz o ,büyük bişey olması lazım, kıyametin kopması, yecucle mecucun ortaya çıkması lazım  :)))) 32. Haftada kontrolümuz var ondan sonra baslayim diyorum yazlık kışlık ayırmaya sonra da yavaş yavaş temizlik ama bilemiyorum
(1,279 puan) tarafından
Benim eşim yardımcı oldu ben fazla takıntılıyım hamilelikte de ben bir şey yapmaya kalkıştıkça ben yaparım sen yapma sandalyeye çıkma yukarı uzanma diye diye valla kendi de başak burcu sever temizliği.. Allah razı olsun ondan.  Ya ben beşiğini bile tozlanmasin diye streclemis insanım sen düşün. Video atılsa kıyafetlerini görürdün tek tek ütüleyip kilitli poşetlere koymuştum. Bir de pandemi vardı derken sıyırmadığıma şükrediyorum :) 32 den sonra da yetisirsin, doğum çantanı da 36-37 de hazırlamış ol. Temizlik en kötü birini çağır ama eşine de söyle, biraz ısrarcı ol hepsini sen yapamazsın. Ya da güvendik birini çagiracaksin, ücret karşılığı bir günde evini temizlerler sen de üzerinden geçersin.
-Reklam-
0 oy
(4,392 puan) tarafından
38.haftada kadin gelmisti genel temizlige. Dolap icleri,cam ,kapi bazi alti ,banyo duvari vs buyuk temizlik olmustu. Ondan oncede ayda bi genel temizlige geliyodu zaten.
(65 puan) tarafından
Yok ben yapicam herşeyi sadece koltuk yikaticam . diğerleri bende ama işim erken biter camlarim kirlenirse doğuma yakın belki genel temizlik için kadın alabilirim . Şimdi yazlık kışlık ayrımı,cam duvar,perde dolap içlerini ben yapicam
(4,392 puan) tarafından
O zaman baslayin anca yetistirirsiniz. Benim dogum kış basi oldugu icin yazliklari falan kaldirmistim. Diger buyuk isleri ben yapmadim.
0 oy
tarafından
Bence şimdiden başla 
0 oy
(14,058 puan) tarafından
Bence yavaştan başla mutfak dolapları fayanslar derzler kapılar falan evde detay çok dinlene dinlene yap istersen camları en sona bırak onlar çabuk kirleniyor çünkü 
0 oy
(1,965 puan) tarafından
32 33 de felan dolap içleri ile başla canım.. baza içleri felan.. duvarlar halılar koltuklar camlar bunlar için birini çağırsan daha iyi..çok yorma keendini kasılmaların başlar yoksa..benim eşim yapar sağolsun bazaları koltukları o çeker altını felan balkonları camları yapar.. bende günlük işleri anca yapıyorum bende 29+5 deyim yakınız 
0 oy
(4,468 puan) tarafından
Bence ufaktan başla boş karilnla olduğu gibi haldir güldür olmuyor çünkü az az hergun bisi
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Doğum öncesi temizlik olmaz kız evin silinmiş supurulmus olsun yeter ha halıları da yıkamaya ver perdeleri yıka eşin assin sakın cam silme hamilesin mutfak dolabı da silme millet essek değil ya 
0 oy
tarafından
Çok çabuk yoruluyorum egilemiyorum 23 haftadan beri 30 haftalık olduk şimdi her gün tek yeri yapıyorum ki birikmesin çünkü birden yapamam genel temizlik içinde erken daha bı aksilik olmazsa gene böyle tek tek yapıp 36 haftada eşimle yaparız çok birşey olmuyor zaten hergun tek tek yapınca normal temizlik anlayışım zaten baya detaylı hiç yapmadan bile doğuma gidebilirim çokta takılmıyorum 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
36+ 3 tu galiba pazar gunu temzlk yapmstim allhtan 37+1 de carsamba doguma gttim gece dogdu 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 239 göst.
0 oy
3 cevap 98 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 134 göst.
0 oy
27 cevap 379 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,439 puan) tarafından soruldu

385,215 soru