0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar 10 haftalık olduk ama hiç mide bulantısı yok hiç hemde normal mi sicze

30 Cevaplar

0 oy
(27 puan) tarafından
Haline sevinmelisin 9+6 kusmaktan artık kilo veriyorum çok zor bulantı kusma aman aman  illa bişi belirti yaşamak zorunda deglsn 
(11,166 puan) tarafından
Maşallah canım ne guzel benim 1 gün dahi bulanmadi midem çok rahat geçirdim senin de öyle olur belki
-Reklam-
0 oy
(84 puan) tarafından
18 haftalik hamileyim hic olmadi bulantim

Kizimdada dogurana kadar hic mide bulantisi yasamadim her hamilelikte bulanti olacak diye birsey yok canim icin rahat olsun 
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Benimde hiç bulantım olmadı oğlumda normal yani 
0 oy
(7,358 puan) tarafından
Bence iyi ben doğurasaya kadar çektim 
0 oy
(140 puan) tarafından
Ayy daha ne istiyorsun :) valla altı ay kustum dedim artık bu kusma bnde herhalde kalıcı kalcak
0 oy
(7,228 puan) tarafından
Ne güzel işte olmasın napacan bacım 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Hamilelik illa kusmak değildir. Herkeste belirtiler farklı ilerler. Toplasan iki hafta ya kustum ya kusmadım. İlk haftalarda olmadı üstelik. 
0 oy
(13,807 puan) tarafından
Hiç bulanmayabilir gayet normal. Ilk gebeliğimde hiç bulanmadı ama ikincide sürekli bulandı. Ilk bebeğim daha sağlikli. 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Bende de bulantı kusma ve baş dönmesi olmazdı. Ama sonlara doğru farklı şekilde imanım gevrerdi
0 oy
(6,253 puan) tarafından
Ne güzel işte ;) benimde doğuma kadar hiç olmadı bulantım. Hatta ben hiç hamile gibi değildim ya 
0 oy
tarafından

Normal canım ben de onu beklerken hamile olduğumu 9 hastalıkken öğrendim 12. Hafta da doktora gittim ilk 13. Hafta da bulantılarım başladı 17. Hafta da bitti. Diziler de hep oluyor ya midesi bulanıyor başı dönüyor filan öyle sanıyorum :)

0 oy
(8,782 puan) tarafından
Resmen kendine dert arıyorsun daha ne istiyorsun rahat hamilelik gecireceksin rahat batıyor galiba :)))))
0 oy
(12,543 puan) tarafından
Normal benim doğuma kadar en ufak bulantı kusma mide yanması olmadı
0 oy
(418 puan) tarafından
Yat kalk dua et bacım 24 haftaligim hala devam ediyor 
0 oy
(10,245 puan) tarafından
Canım benim asla olmadı her gebelik bir değil 
0 oy
(7,891 puan) tarafından
Bence şükret vallaaa ben kusmakdan içim dışıma cikmisti 
0 oy
(323 puan) tarafından
İnşallahta olmaz. 5 aya kadar kustum ve hiç bir şey yiyemedim 3.5 ayda 8 kilo verdim. Benim bulantılar 8-9 haftalarda başladı günde 5-6 kere kustuğumu biliyorum.
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Keşke bende oyle olsaydım bence şükretmekisin bunları olsa çok kötü ya ha normal köşeden kişiye değişir 
0 oy
(978 puan) tarafından
Bulanan bulanmasin diye deva arar bulanmayan kendine dert arar ben anlamiyorum insanlari mutlu olacagina bunu stres yaptigina inanamiuorum.fabrika uretimi degil bu her bebek bir mi olcak
(181 puan) tarafından
O bence öyle değilde hani bebeğim iyimi kötü birseyi yoktur demk istemiş öyle anladım
0 oy
(796 puan) tarafından
Ne guzel iste kiz olmasin olsa maf olursun  

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Revsan_34 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 250 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yagmuurr55 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 145 göst.