0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Bazı yaşattıgı büyük sebeplerden evlat ayırmadından vs aramızda sogukluk var şöyle diyeyim erkek oglunu secti bize bana sahip cıkmasi gerekirken o durumda vs  özellikle iki üç senedir bayaga uzagım bi bayramda görüstük mesela .Simdi uzun uzun yazmayaym aramizda bi anne evlat bagi yok annemde annelik duygusu yok ne bilim torun sevgisi evlat sevgisi yok hep ben diyen biri.Menfaatine göre davranır bi kızıyla küsse digerine yanasır mesela hemen siler gözünde sonra bir bakmssn can ciger konusmadigi kıziyla .Yani o kadar çok sey var ki soğutan...Bir araya geldigimzde güzel bir vakit geciremyrz anlasamyrz.Kalbini kırmamak istiyrm ölümlü dünya diyrm ama ne denediysem olmuyor ona da yasadıklarından ötürü hak veriyrm bazen o da yasadıklarndan ailesinden ötürü böyle oldu .Ama ne yapsam olmuyor uzak kalıyrm sitem ediyor evimize kabul etmiyrmsz vs yakın olsam kalbimizi kıriyrz .Dısarıda goruselm gezelim diye bi yöntem buldum kendimce onu da yapamyrz yani ne bilim ne yapacgimi bilemedim .Benim durumumda olan var mı annesiyle arası soguk olan ne yapiyrsnz bir sey paylasabiliyrmsnz

3 Cevaplar

0 oy
(152 puan) tarafından
İllaki catismalarimiz oluyor annemle annem herseyi çok bilen onun istediğinin olması için ısrar eden bir kişilik yeri geliyor bizi eslerimize attırıyor hemde yanımızda djsjej sen düşün ama her gün konuşuruz o beni arar ben onu ararım 1 gün konuşmamalık yapmayız ben aramazsam o duramaz neden aramadın der beni benden çok düşünür suan hamileyim xogumum olacak yanımda gelecek her şeyi düşünmüş çocuğu kendine göre şekillendirecek eminim aman yapsın ya hiçbir anne evladının kötülüğünü istemez sen tatlı dille yaklaş o ne yaparsa yapsın bosver bak anne olmak hiç kolay değil ben çok kutsal buluyorum anneliği ne olursa olsun anneler bir tanedir ondan kalp kırmadan mutlu olmaya bakın Allah korusun Allah kimseyi annesiz babasız bırakmasın umarım aranızdaki sorunu çözersiniz benimde kız kardeşim var sıkıntılı hiç sevmeyiz birbirimizi mesela ama annem hiç ayrımcılık yapmaz aslında daha çok beni arar sorar ben kötüysem o da kötü olur demek istediğim 
(45 puan) tarafından
Kadın derdini anlatmış kötü olan varsa demiş sizde çok iyiz falan diyksunz böyle şeyler yazmanıza gerek yok kötü olan varsa aynı sorunu yaşayan varsa yazsın bence
(152 puan) tarafından
Ben çok iyiyiz mi dedim Allah aşkına hiç kimse yorum yapmamış Bende yaptım oda etkilenecek ise bir anne kızın iyi olmasından hiç yaşamasın daha iyi sen o mutlu diye üzülen insanlardansın sanırım lütfen tedavi olun böyle düşünceler hasta eder adamı Bende yok onda var diye oturup ağlasın o zaman iyi ondan önce senin yorum yapman ne kadar doğru ben senin için diyorum çünkü bunu diyen sensin ve git tedavini ol bu kadar incenecekseniz bu uygulama sizi ****** eder yani
-Reklam-
0 oy
(1,766 puan) tarafından

Annesini 14 senedir görmeyen ben .. istesemde göremem gelinmez diyarlara gitti.. olsaydıda Soğukmu olsaydık die düşündüm bi an :'(

(1,075 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin .Tabi ki ayagina tas degmesin kimsenin ama inan ki yasıyrken ölmüs gibisi yok siz en azından güzel anılarla hatırlarsnz
0 oy
(441 puan) tarafından
Bende anlaşamıyorum. Gerçekten doğurmakla anne olunmuyor bazılarının içinde ne evlat sevgisi oluyor ne torun sevgisi. Ben saldım artık umrumda değil bana uzak olsun. Ben düzeltmeye çalıştıkçq o daha beterlij yaptı. Aklı mı yok koskoca insan. Allah herkesin kalbine göre versin
(1,075 puan) tarafından
Ya mesele o iste uzak da duramyrm öbür dünyayı düsunüyrm ölüm kalım diyrm iste.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 670 göst.
19 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 324 göst.
22 Kasım 2023 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.