0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (829 puan) tarafından
Hanımlar merhaba nasılsınız . Bir konuda fikrinize ihtiyacım var acaba ben mi abartıyorum. Şimdi konu şu eşim kaynimin alacak verecek meselesi yüzünden kurşunlandı yürüyemiyor herşeyini karşılıyorum iki haftadır degneklerle kalkıyor lavabo ihtiyacıni duşunu kendi alıyor oncesinde ben yardımcı oluyordum bayramda akraba ziyaretlerine gidilir geçen gün ortanca görümcem aradı beni ablam ile annem bize geliyor kız kardeşim de gelecek ben hep beraber olalım istiyorum dedi sende gelsen güzel olur dedi bende hastaneden çıktım gittim eşim git dedi ben gelmek istemiyorum evde uyuyacağım diye sonra aradılar esimde geldi o gelmeden kaynnam nasıl evde tek bıraktın aç kalacak vs falan diye bende o istediği için geldim yemeğini de verdim dedim bugün kaynnam ortanca görümcem ve eltim büyük görümceme gittiler görümcem arayıpta beni gel demedi eşimi aradı beni ortanca görümcem aradı biz gidiyoruz sende gel dedi bende böyle yapınca gitmek istemedim eşimi aramis büyük görümcem eşim uyandı ona döndü valla annemler gelecek araba yok olsaydı seni de alırdık ha bu arada özlem gelmek istiyorsa gelebilir kendi aramamis eşim gidecek misin dedi bende hayır dedim ama kırıldım beni resmen görmezden geliyor ayıp değil mi yaptığı 

3 Cevaplar

0 oy
(1,950 puan) tarafından
Yani ben olsam pek takılmam ha beni aramış ha eşimi aramış davet etmiş ne fark eder 
(829 puan) tarafından
Sonra diyor bizi davet etmiyorlar bize karışmıyor bizden ayrı kalıyor diye
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Eşine acil.sifalar diliyorum.  Bosver gitmek istemiyorsan gitme ..sonradan haber verilince canı sıkılıyor insanın haklısın ama takma kafaya 
(829 puan) tarafından
Ortanca görümcem aradı eşim eve geldi sizi de alsın eşim kabul etmedi başka zaman deyip geçti
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Büyük gorumcem küçük gorumcem eşim diyalogları hep birbirine karışmış, ama anladığım kadarıyla kızlar ve anneleri ve diğer gelin oturmaya gitmiş seni cagirmadilar,bence bosver sonuçta eşin evde rahatsız mis. Düşmez kalkmaz bir Allah, bu dertler bitince siz de gezersiniz  :) o gün bir iki lafını dersin hakeden herkese
(829 puan) tarafından
Onların kardeşi yüzünden kurşunlandı eşim biz bu hale geldik
(5,406 puan) tarafından
Evet görüyorum senin postlarini, iyileşmesi daha uzun sürecek mi
(829 puan) tarafından
En az 3 ay daha yuruyemezsin dedi dün doktor işinden de oldu
(5,406 puan) tarafından
Neyse kalıcı birsey olmasin da, inşallah akli başına gelmiştir
(829 puan) tarafından
Kız yok nerde aklına başına gelir mi hiç aileleri pek de kıymetli eskisi gibi olmayacakmis zaten de nasıl olacak bende bilmiyorum inan aklım almıyor artık ailesinin adı bile geçince midem bulanıyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 634 göst.
0 oy
18 cevap 304 göst.
0 oy
31 cevap 572 göst.
6 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Havva35 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 715 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aycacicek (2 puan) tarafından soruldu

380,334 soru