+1 oy
802 göst.
Diğer kategorisinde (2,417 puan) tarafından

Sizce de öyle mi? 2 ablam var ikisinin de kızları var maşallah sübhanallah bı akıllılar gör. 

Benim de iki oğlum var resmen ayaklarının altında motor takılı :D dur desen durmuyor yapma desen anlamıyor. Eğitimden mi bilmiyorum. 

Sizinkiler veya cevrenizdekiler nasıllar? 25 yaşındayım çöktüm resmen Allah'ın gücüne gitmesin :D 

48 Cevaplar

0 oy
tarafından

Valla bende aynıyım çocuk hiç mi yorulmaz bıraksam gece bile koşacak oyuncak ablam 3 tane büyüttü 2 si kiz 1 i erkek lan bildiğin yan çantası gibi nereye giderse onlarla gitti Bi çocuk hiç mi miz miz olmaz hiç mi koşup oynamak istemez diyorum ben ona sen çocuk büyüttüm deme bu hayattaki en şanslı insanlardansın diye benim ki ni görünce evet maşallahım var çok şanslıyım diyo resmen:D

-Reklam-
0 oy
(131 puan) tarafından

Var ya benim 2 tane kızım var büyük kızım  uslu akıllı ammma o küçüğüm var ya aynı erkek çocuğu bana çektiriyor kapılara tırmanıyor ablasını dövüyor saçlarını yoluyor ve hala 17 aylık evde beslenmez diyorlar ya hah işte o cinsten:D

0 oy
(2,568 puan) tarafından
Bir oglum var 5 yasinda, haftaya iki olacak kismetse. Hicbir donemi burda abartilanlar olmadi. Aksine ikinciye hamileyken ilk oglum gibi olacaksa bu da erkek olsun isterim derdim. Kizi erkegi yok bu isin. Cocugun yapisi ve yetistirilmesi de etken rol oynuyor.
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Katılıyorum valla kesinlikle erkek çocuğu sabir taşı catlatan türden kizlar öyle mi naif zarif allah canlarını sağ etsin yeter ne diyim
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla.benim iki kızım var iyiki iki.kizim var ya i o zaman zaten büyük beni bezdirebildigi kadar bezdirdi oğlan olsa uz duvara çıkacaktı galiba ki kolayını bulsa yapacak millet bile bu işte bı karışıklık var der oldu çıkarken yolda düşürdü mu napti:))
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Oğlumda var kızımda ikiside çok yaramazdı valla hatta kızım bir tık daha fazla 
0 oy
(360 puan) tarafından
Bı oğlum var maşallahı var hiç mi oturmaz hiç mi yorulmaz onu izlerken yorulan ben dağıttıkları yerleri toplarken biten ben hep ozenmisimdir kız çocuğu olanlara kahve yapıp birde üzerine sunum falan yapanlar bayılıyorum ben kahve içsem oğlum ya üstümde ya başımda evde beslenmiyo keşke bahçeli evim olsaydı
0 oy
(241 puan) tarafından

Oglumda kızımda akıllı Allaha şükür kız kardeşimin oglu var çeyrek mafya kıza illallah ettirmiş daha 2.5 yaşında :)

Kişiden kişiye değişir kuzum Rabbimizin emaneti sınavı saglıklı olsunlar yeter deyip kendine teselli etmekten başka care yok :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 560 göst.
4 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 1,104 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eymir (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 427 göst.
0 oy
6 cevap 379 göst.

381,731 soru