+1 oy
803 göst.
Diğer kategorisinde (2,417 puan) tarafından

Sizce de öyle mi? 2 ablam var ikisinin de kızları var maşallah sübhanallah bı akıllılar gör. 

Benim de iki oğlum var resmen ayaklarının altında motor takılı :D dur desen durmuyor yapma desen anlamıyor. Eğitimden mi bilmiyorum. 

Sizinkiler veya cevrenizdekiler nasıllar? 25 yaşındayım çöktüm resmen Allah'ın gücüne gitmesin :D 

48 Cevaplar

0 oy
(1,684 puan) tarafından
Senin 2 oğlun olduğu için birbirlerin den güç alıyorlar benim 6 yaşında oğlum maşallah sakın bi çocuk okula başlayınca yaramazlık öğrendi oda zorlamiyor beni
-Reklam-
0 oy
(11,443 puan) tarafından

Ablamda bi kız bi erkek var kızı o kadar akıllı usluydu ki maşallah oğlu 3 yaşında düz duvara tırmanıyor sağlam eşya koymadı  :)

0 oy
(42 puan) tarafından
İllallah ediyorum psikiyatri için sıra arıyorum o derece 
0 oy
tarafından
2 kizim var ikiside hic durmaz.. erkek cocugu yigenlerim var simdi buyuduler ama sessiz sakinlerdi.. bu biraz anne baba nasilsa cocugun da ona benzemesi ile alakali.. erkek kizla ilgisi yok
0 oy
(195 puan) tarafından
Allah canlarını sağ etsin ablamın iki oğlu var ilk ve son ortanca kız ömrünü yediler kızın, kızıda iyidi oda onları uyuyor. Benimde oğlum var bir tane şimdiden yaslandm valla ya
0 oy
(3,059 puan) tarafından
Hahhhhaaaa benim ki daha 1.5 yaşında ama bıtaksak fizana gidecek çok fena dış kapıyı bile açıyor kilitliyoruz 
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Benim oglanda öyle ya geç emekledi yaşına girene kadar en fazla yuvarlanıp niyetlere kafasını carpiyodu yaşını doldurdu emeklemeye başladı aynı gün sıralamaya başladı 10 gün oldu şimdi beni bırak yurucem diyo bugün bi düştü parkeye aklım gitti sürekli ayakta durmak istiyo valla mahfoldum yururse düzelir merak ediyo ondan diyorum ama bakalım inşallah öyle olur
0 oy
(8,008 puan) tarafından
Yemin ederim dogru ilk çocuğum kız masallah 2 yaştan sonra çok sakin söz dinleyen biri oldu şimdi 7 yaşında 2 sene anaokuluna gitti şimdi 1 inci sınıfa gidiyor daha bir kere bile kızımi öğretmenleri şikayet etmedi gören herkes maşallah diyo oğlum ise 1 buçuk yaştan sonra insanlıktan çıktı ne durdan anliyo ne yapmadan anliyo 3 buçuk yaşında sürekli arkasından koşuyorum maşallah bir enerjisi var gerçekten erkekler azıcık hayvan 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bende bakıyorum çevreme kızlar hep akıllı ama benim tosbik biraz sessiz olsa bilirim ki büyük bisey yapmış hiçte yanıltmaz beni sağolsun (⁠•⁠‿⁠•⁠)
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Hiç alakası yok iki tane kızım var geçen annemle konuştum anne hiç durmuyorlar dedim annemde kızım senin kızların insanmi ki sen onu de dedi haklı ya gerçekten bir dakika bile durmuyorlar yani bu kız erkek le alakası yok 
0 oy
(13,397 puan) tarafından
Geçen bir paylaşım gördüm yapılan araştırmaya göre erkek çocuğu ebeveynleri daha çabuk yaşlanıyormus söyleyeceklerim bu kadar 
0 oy
(140 puan) tarafından
2 yaşında kızım var yemin ederim 10 tane erkeğe bedel gerisini sen düşün :) jdjdjdjd
0 oy
(2,495 puan) tarafından
Sonuna kadar twitlerin hepsinin altina imza.atarim benim oglumun 2 firar vukuatinin yanisira  2 telefon bir tv lesi var
0 oy
(360 puan) tarafından
Yalnız değilmişim:) Oğlum geçen gün duvara tırmanmaya çalıştı başaramayınca kafasını duvara vurdu:)
0 oy
(1,321 puan) tarafından
1 oğlan da 10 yıl çöktüm 2. Yi istiyom crsaretim gelmiyo bı türlü. Yaşadıklarımı düşündükçe herşeye baştan başlamaktan korkuyom
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Bir adam demiş ya 2 oğlumun ardından kızım oldu meğerse evde hay. Van besliyor muşum :) 
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Erkekler daha meraklı galiba, kızlar tehlikeyi daha çabuk anlıyor 

:D 

Kadınlar işte zekamızı küçük yaşlarda gösteriyoruz :)) 
0 oy
(4,171 puan) tarafından

Bu postu bu saatte ayağımda uyutmak münasebetiyle sallamaya çalıştığım ama sürekli bir sürüngen hızında ayağımdan firar edip odayı terk etmeye çalışan oğlumu kolundan bacağından yakalamaya çalışırken bulmam bu hızlı firarinin henüz 14 aylık bir erkek canlısı olması ve koca gün 1 saat uykusu dışında ikimizin de totosunun yer ile temas etmemiş olması dışında hic bir sorun yok.

Yoo yoo erkek çocuk büyütmek hiç zor değil dostlar o diyenlerin abartması. :'(

0 oy
(9,004 puan) tarafından
Hepsi yeni değil yaa oğlum öyle gerçekten zorladı beni ama kardeşimin de oğlu var maşallah sessiz sakin kendi kendine oynar nazlim
0 oy
(17,921 puan) tarafından
Hahahhhaahahhha ben cennetliğim o zaman üç tane oğlum var ve akşama kadar pertim çıkıyo gı bi imrenirim kızı olanlara nasıl güzel oynarlar kızlar bizimkilerde balkondan düz duvara tırmanır evden kaçar vs vs jrrjjrj

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 560 göst.
4 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 1,104 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eymir (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 427 göst.
0 oy
6 cevap 379 göst.

381,733 soru