+1 oy
794 göst.
Diğer kategorisinde (2,400 puan) tarafından

Sizce de öyle mi? 2 ablam var ikisinin de kızları var maşallah sübhanallah bı akıllılar gör. 

Benim de iki oğlum var resmen ayaklarının altında motor takılı :D dur desen durmuyor yapma desen anlamıyor. Eğitimden mi bilmiyorum. 

Sizinkiler veya cevrenizdekiler nasıllar? 25 yaşındayım çöktüm resmen Allah'ın gücüne gitmesin :D 

48 Cevaplar

+3 oy
(2,718 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

:D:D:D kısaca özeti bu :D

image

image

image

(14,033 puan) tarafından
Ahahahahhahahahahahahah koptummmm o kadar nokta atışı ki bunlar ahahahahhahahha :D
(2,718 puan) tarafından
Evett :))
(8,986 puan) tarafından
+++++ :DDD
(17,811 puan) tarafından
Yaaaa yemin ederim haykırdım sabah sabah jdjdjdjd doğru dmiş adam
(2,718 puan) tarafından
Haklı :D
-Reklam-
+2 oy
(15,721 puan) tarafından

Erkek yada kız farketmeksizin her çocuk her yaşına bastığında anne bı beş on yaş ilerliyor :D 

(2,400 puan) tarafından
Tuttum bu yorumunu kız :D
tarafından
Çok haklı bir yorum + benden :)
(15,721 puan) tarafından
Ben eridim yani iki tane var bende emcukledirler beni ☺️
tarafından
Vallahi bende de iki tane kız 2.5 sene 25 yıl gibi geçti :)
+2 oy
(2,393 puan) tarafından
Çocuktan çocuğa değişir ya o bazı kızlarda çok çılgın oluyor :D benimde oğlum var 1 tane 2 çocuğa bedel asiri yaramaz :D
(2,400 puan) tarafından
Dimi :) erkek çocukları nedense yaramaz oluyorlar. Hatta bu bilimsel olarak açıklanmış. Erkek çocuğu olan anneler daha çabuk yaşlanıyormus :D
+2 oy
tarafından
Yooo benim kızım aşiri hareketli. Erkek çocukları benim kızım yanında mülayim kalır. Hiç yorulmaz uykusu gelmez
(2,400 puan) tarafından
Ay yakın olsak keşke de kapıştirsak :D
tarafından
Yok kız neyi kapistircaz
+1 oy
(3,451 puan) tarafından
Oğlum var 20 aylık, ben bile kız çocuğundan şikayetçi birini görünce olsun yaaaa kızzzzz nasılsa diyorum, sen erkek çocuk görsen anlarsın diyorum :)
(2,400 puan) tarafından
Diğer yorumlar da aynısını söylüyor. Demekki neymiş erkek çocuğu ile kız cocugunun arasında fark varmış hemide dağlar kadar :D
+1 oy
(1,927 puan) tarafından
Onlar benim kızımı tanısaydı keşke. 
(2,400 puan) tarafından
Ay yakın olsak da kapıştirsak çocukları :D
0 oy
tarafından
Bir cadı kızım var aşırı yaramaz değil ama gene fazlasıyla yaramazlık yapıyor teyzemin erkek çocukları düz duvara tirmanirdi sjsjsjjssj
(2,400 puan) tarafından
Ahahahahah :D hıh aynı benimkiler valla
tarafından
Benim erkek kardeşim hiç yaramazligini görmedim aşırı beyefendi takilirdi halende öyle Rabbım onun gibi bir oğlan nasip etsin bana eşim yeterince beni yaşlandirdi sjsjsj
0 oy
(9,009 puan) tarafından
2 oğlum var düz duvara tirmaniyolar desem yeridir çok yoruluyorum onlarla uğraşmaktan 
(2,400 puan) tarafından
Hıh hıh aynı benimkiler :( akşama kadar boğaz falan kalmıyor bende. Evi afedersin b*k götürüyor. Yapamıyorum
0 oy
(672 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim kız oğlandan beter 
(2,400 puan) tarafından
:D ahahahaha
(672 puan) tarafından
Oğlum kızımın yanında  çok mülayim kalıyor
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Bazen oğlumu duvara tırmanırken,duvarları kemirmeye çalışırken görüyorum.

Kurtlu gibi bı dk oturmaz yerinde çöktüm vallahi doğduğundan beri.

Ama kızım masAllah diyeyim beni yormaz.Kendi kendine büyüyo.
(2,400 puan) tarafından
Allah'ım esirgesin ya. İlerde inşallah bu kadar çektirdiklerine değecek bı adam olsalar <3
(2,136 puan) tarafından
İnşallah canim bari ilerde gün yüzü göreyim
Vallahi hiç kimsenin evine gitmek istemiyorum artık başkasının evinde kuduruyo iyice.
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Kız çocuğunun yaramazi erkekten beter oluyor orası ayrı bişey ama genel anlamda kızlar uysal erkekler daha yaramaz oluyor hele benimkinin eşi benzeri yok bazı konularda 
0 oy
(4,277 puan) tarafından

Kız kendi oğlanlarıni sanki benimkilerini anlattın gibi oldu ne durdan anlıyorlar ne sustan biri 5 bucuk biri 3 yaşında bende 25 yaşındayım bu yaşımda yaşlandım bittim diyorum anamı ağlattılar resmen:D

0 oy
(7,685 puan) tarafından
Benim oğlum olduğu için katılıyorum bir felaket yav
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Evet tek tane iki çocuk gibi ev ben çöktüm 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Valla benim küçük kızım erkeğe bedel vızır vızır gören bu niye böyle diyolar :)
0 oy
tarafından
Teyzemin 2 kızı 2 oğlu var kızlarından daha çok çekiyor kızları düz duvara tırmanırken erkekler uslu durardi 
0 oy
(3,526 puan) tarafından
Bu soze katiliyorum sonuna kadar iki snede 30 yaş yaslandim
0 oy
(6,226 puan) tarafından
Vallahi iki tane kızım var ilk kızım da dedim ki Allah'ım bebek büyütmek böyle bir şey miymiş o kadar rahattı ki ama Küçük kızım da 10 tane oğlana bedeldi hala daha da öyle yani 3 yaşına girdik hala aynı
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Mizacı ile ilgili çocuğun bu

Çok sakin erkek evlat da var çok hareketli kız evlat da. Her çocuğun zorluğu var. 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Benim kizim var ama o kdar hareketli ve yaramaz ki gören erkekmis son anda kıza dönmüş herhalde diyola :))

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 558 göst.
4 Ekim 2020 Aile kategorisinde Mlhnvzt07 (1,262 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 1,092 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eymir (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 427 göst.
0 oy
6 cevap 377 göst.

380,248 soru