0 oy
259 göst.
Aile kategorisinde (328 puan) tarafından
Resmen yanımda horul horul horluyor 

Dürtüyorum düzeliyor saniyeler sonra yine aynı

18 Cevaplar

+1 oy
(734 puan) tarafından
Horlayan ben bunu beğenmedi:D
(328 puan) tarafından
Ses kaydı attım WhatsApptan eşime
Bakalım sabah ne diyecek :)
(369 puan) tarafından
:):):) kabullenmek baci efekt yapmışsındır der
(45 puan) tarafından
Ayyy nefes sen bensin hahaha, benimde eşim benden önce uyur çok yorgunsam eğer horlayacağımı bildiği için. Dediğin gibi kendisi de rüyasında konuşuyor hatta uykusunda muhabbet ediyoruz resmen, uyanıkken bu kadar konuşmuyorsun benimle diye dalga geçiyorum =))))
(734 puan) tarafından
Canım valla esimin hiç problemi yok ben uykuda konuşuyorum da aynı zamanda gün içerisinde ne yaptıysam anlatıyorum hepsini bazen yanlış bisey söylerim diye korkup uykuya dalamiyorum :D
(369 puan) tarafından
:):):):) bu yorumu esimede okuttum dedim bak tek ben değilmişim:):)ozaman diyor Allah banada o arkadaşın esinede yar etsin :):):)
-Reklam-
0 oy
(149 puan) tarafından
Postunu okurken ayni seyi yasamam peki gercekten cok rahatsiz edici normalde sirt ustu yattiklarinda cok horlarlar ayni sekilde durtuyorum don diye asla uyumam cunku bu sekilde su an bile horluyo :))  Allah yardimcimiz olsun
(328 puan) tarafından
Aminnnn :) benimki horlamaktan yoruldu sanırım biraz mola verdi bakalım ne kadar sürecek :)
0 oy
tarafından
Yastıkla boğun. Ya da KBB ye götürün :D
(328 puan) tarafından
Ama eşime sorsak horlamıyor ki :)
tarafından
Kameraya çek. Sonra hoparlör ile dinlet. Bak böyle uyanıyorum de :D
(328 puan) tarafından
WhatsApptan eşime ses kaydı attım
Bakalım sabah ne diyecek merakla bekliyorum :)
0 oy
(2,537 puan) tarafından

Komşumuz eşinin horlaması yüzünden uyuyamamış ve çok sinirlenmiş adamı yataktan itip düşürmüş sonra ne oldu nasıl düştün falan demiş :D bi deneyin isterseniz belki faydalı olur :P

(328 puan) tarafından
Ayyy yok yaa şimdi Bi yerine falan bir şey olur:)
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ona horlama denmez ona kükreme denir 

Benim koca da aynı 
(328 puan) tarafından
Kükremenin bir alt versiyonu :)
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Bende öyleyim benim kocamda öyle ikimizde horlariz ama benden önce uyumuş olursa ve horlarsa habire durterim o beni rahatsız etmez ben ondan daha fazla yaparım bide dislerimi gicirdatirim bi gün çekmiş beni evde goril var sanki öyle berbattı ben kendi sesime bile uyanıyorum bazen :)
(328 puan) tarafından
Okurken sesli güldüm :)
0 oy
(241 puan) tarafından
Adıyaman nanesi satılıyor burnuna sürsün uyumadan önce benim fazla değil ama eşimin çok horlaması vardı sürdügü zamanlar horlama bi nebze olsun kesiliyor tabi biraz da yan yatması lazım 
(328 puan) tarafından
Araştırayım hemen
Teşekkür ederim
(241 puan) tarafından
Rica ederim tatlım
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bende horkuyormuşum vallahi inanamıyorum ama eşime dedim bir dahakine viddeoyya çek görmek istiyorum diye :)))
0 oy
(1,205 puan) tarafından
Bende horluyorum sabahları işe erken kalktığı için salonda uyuyorum hamilelikte daha rahat oluyor :D
0 oy
(2,080 puan) tarafından
Of çocuk doğmadan burnunu yaptır diye ksc kere söyledim hala aynı sürekli bit şey çıkıyor bu ise zaman ayıramıyoruz. Çok zor alıştım ilk evlendigimde hala bazen uyumami zorlastiyor çünkü o yattığı gibi uyuyor ben uyuyamiyorum iyice jmkansizlasiyor. Aşırı horlayınca yan don diye uyandırmak zorunda kalıyorum çünkü bir yerden sonra nefesim kesiliyor gibi oluyor sesinden

Çünkü bazen o nefesini tutuyor horlama sırasında çok korkunç bir şey 
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Kocanin yaninda diye sukretmiyorsun da horlamasina laf söylüyorsun. her gün insanlar birilerini kaybediyor. Su depremde kimler kimler eşini kaybetti. Olsalardı horlasalardi diyorlar eminim. Duyar kasmak mi dersin ne dersin. Ama bunun için canın sıkılıyorsa Allah sorar bunu
0 oy
(39 puan) tarafından
Ay canim vallahi aynı şeyi yaşıyoruz :)) benim eşimde öyle garip horluyor ki dayanılmaz yani ve yüksek bir sesle horluyor uyanıyorum haliyle onu da uyandırıyorum diyorum şekil değiştir boynunu boşluğa koyma yastığa tam yat falan dediğimi yapıyor ben geri uyuma pozisyonuna geçene kadar yeniden devam ediyor dalga geçer gibi :)) ama ben kendi çapımda ufakbtefek çözümler buldum canım ise de yaradı sende dene horlama yastıkları var ondan alabilirsin eğimli bir yastık olduğu için boynunu tam olarak kavriyor destek veriyor horlamayi azaltıyor bide evin petekliyse buhar makinesi al odana koy geceleri aç odayı nemlendiriyor içine de biraz lavanta yağı damlatabilirsin rahatlatıyor sonra geç saatlerde birsey yememeye özen gostersin eger sigara kullaniyorsa özellikle yatmadan sigara içmesin bunl yemek ve sigara konusunu doktor söyledi bu şekilde biraz aza indirdim ben :) ama iş yerinde çok yorulunca ne yaparsam yapayım çözüm yok sabaha kadar o söylüyor ben dinliyorum :))
(328 puan) tarafından
Yaa evim kaloriferli ama yatak odasını yakmıyorum ben
Sigara içmez
Yatmadan genelde yemek yemez
Sanırım aşırı yorgunluk
(39 puan) tarafından
Olabilir canım ani kilo alımı da etkilermis yastığa yatarken de boynu boşta kalıyorsa oda etkiliyor
0 oy
tarafından
Doktora gitsin burnunda et yada nefes alma problemi vardır araştırın 
(328 puan) tarafından
Kabullense Olur tabi de :)
0 oy
tarafından

Benim eşim çok aşırı yorgunken horlar ben dürterim az durur sonra bidaha başlar benim uykumda hafiftir uyanırsam zor uyurum sınır oluyorum o yüzden :ermm:

(328 puan) tarafından
Aaa aynı biz :)
tarafından
Aynen canım ☺
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ay bana koca demeyin bütün sinirlerimi ziplatti yemin ederim
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Benim eşimde çok yorulunca horlar arada dürterim susar devam ederse arkanı dön diyorum yan yatınca sesi  çıkmıyor ama benimkide sırt üstü yatmayı seviyor maalesef:))
(328 puan) tarafından
Dün gece ne yan ne sağ sol fayda etmedi :)
0 oy
(488 puan) tarafından
O yuzden once ben giderim uyurum o gelir..yoksa asla uyuyamiyorum uyutmuyorum horlamasin diye napiyim :/
(328 puan) tarafından
Bebek var bizde :)
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Bitanede bizim evde var kafayi yiyorum kafayi 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 268 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 283 göst.
4 Kasım 2023 Aile kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu