0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından
Bu saatte o kadar yorgunum ki,  her gece horlamasından uyanıyorum. Ama abartmadan odayı inletiyor, kilo alıyor son zamanlarda stresten sıkıntıdan çok yiyor ve horlaması 10 kat arttı... 

Yatılı misafir var diye mecburen salonda yatıyoruz çocuklar da var normalde ayrı yatıyoruz mecburen... 

Çocuklar bile her gece uyanıp duruyor bu hastalık bence kilonun verdiği.. Ne kadar horluyor ya Rabbim hiç kesilmeden 

Her halimize şukur ya Rabbim başım ağrıdı 

8 Cevaplar

0 oy
(2,693 puan) tarafından
Tedavi olsun çok rahatsız edicisi ise onunda tedavisi var şiddeti azalır hiç olmazsa 
(5,132 puan) tarafından
Kilo verince çok azalıyor aslında
Kilo vermesi lazım tekrar
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından
Kilo sebep, oda eger yeterince nemli degilse o da rahatsiz ediyor. Benim esim de cok horluyor :( bir ara burun ameliyayi oldu, zayifladi, gecmisti. Simdi yine cok kotu horluyor. Oysa odalari falan da cocuk yuzunden ayirdik ama odadan odaya bile rahatsiz ediyor. Kendisi de rahatsiz, kendi horlamasina uyaniyor. 
(5,132 puan) tarafından
İnanki hamileyim diye sık sık uyanıyorum evi havalandıeuyorum çubuk daralıyorum. Petekleri kapatırız gece çocuklar öksürüyor ondan. Ama kendisi rahatısz olmuyor galiba, çocuklar bile uyanıyor dönüyor vs. 3 haftadır uykumu alamıyorum
0 oy
(796 puan) tarafından
Benim esimde horluyo asiri derecede kizim bazen kalkip korkuyo ama  ELAHMDULILLAH yanimizda sag ALLAH basimizdan eksik etmesin   yastigini azcik cekiyorum yan yatinca duzeliyo 
(796 puan) tarafından
Sen cok iyi anliyor um cnm zor bi durum tedavi olsa belki duzelir esimin burnunda et varmis ameliyat falan dedi doktor burnu ***** ta ama simdilik hic ameliyat falan anmiyoru z  idare ediyoz simdilik canlari sagolsun
(2,618 puan) tarafından
☺️☺️☺️ bende habire donderiyorum arkanı dön önüne dön diye sabahları uyanıyor diyor asker yetmedi bı de bu beni asker gibi donderiyor☺️☺️
(796 puan) tarafından
Guldum hakkini helal et ama uyuyamiyo insan gerceten
(2,618 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
(2,618 puan) tarafından
Evet bende uyuyamıyorum uyandigim zaman
0 oy
tarafından
Büyük ihtimalle kilodandir veya burnunda et falan vardır 
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Bunun tedavisi var gitsin canım nereye kadar o sesi dinliceksin nereye kadr ayrı yatacaksınız benim babam da horluyodu makinesi vs aldı şimdi hafifledi
0 oy
(3,436 puan) tarafından
Benim  Eşim de  çok horluyo bu yüzden uyku düzenim bozuldu 
0 oy
(7,978 puan) tarafından
Ay biz dün gecede bunuj için atistik o salonda ben yatak odamda uyudum kükremesi tüm evde yankılanıyor 
0 oy
(1,131 puan) tarafından
Allah affetsin güldüm benim eşimde böyle üstelik kendi annem kaynanam ve kayınbabam da horluyor onlara misafirliğe gittiğimde hangi odaya kaçarsam kaçayım kurtulamıyorum horultudan

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 283 göst.
4 Kasım 2023 Aile kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 427 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde seydoskoo (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,723 göst.
8 Eylül 2020 Aile kategorisinde Mry (26 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 595 göst.