0 oy
342 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
16 aylık kızım iki defa işitme testinde kaldı 9 aylıkken bera testinde de kaldı yarın saat 13 te randevusu var tekrardan bera testine girecek geçemezse cihaz takılabilir ameliyat a olabilir kabullendiğimi sanmıştım ama bugün çok kötüyüm sürekli dua edip ağlıyorum ömür boyu cihaz la nasıl yaşıycak diye oğlumun da ateşi  var  oda hasta insan evladıyla sınanması ne kadar zormuş bi mucize olsun istiyorum dua ediyorum sizden ricam zehrama dua edermisiniz lütfen 

8 Cevaplar

0 oy
(4,121 puan) tarafından
Rabbım sıfa versın ınsaallah bı sorun olmaz kızımın adıda Zehra. Üzülme Allah kolaylıklar versin korktugunuza ugratmasın canm 
tarafından
Amin canım amin inşllah
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından

Ederiz tabiki . İnşallah geçer testi. Rabbım evlatlarına şifa versin tez vakitte.  

tarafından
Amin canım amin sağolasın
0 oy
(1,543 puan) tarafından
Kizin benim adaşımmis. Kuzum aglama insallah biseyi yoktur ameliyata cihaza gerek kalmaz. Aklima geldikce dua ederim ben
tarafından
İnşallah canım inşallah sağolasın
0 oy
(486 puan) tarafından
Umarım testi geçer. Ama geçmezse de üzülme lütfen. Tadavisi var en azından. Ben de cihaz kullanıyorum. Küçüklüğümde annemlerde öyle düşünüp cihaz almamis. Hayatım boyunca cok zorlandım. Meger kuşların sesini saatin sesini suyun sesini duymuyormusum. Cihazı ilk taktigim an kendimi kotu hissrttim ve ailemi suçladım. Kiz çocuğu saçları ile kapatır en azından oyle düşün. Rabbim beterinden korusunm geçmiş olsun. Sevgiyle..
tarafından
Hergün kendimi öyle tesseli ediyordum ama yanılmışım şuan bile ağlayarak yazıyorum cihaz takılsa kızım asla taktırmaz saçındaki tokayı bile hemen çıkarıyor erken doğdu baya bi sağlık sıkıntısı oldu ben artık kaldıramıyorum sürekli bi sıkıntı çıkıyor bugün duygu patlaması yaşıyorum sürekli bi ayağımız hastanedeydi zaten bizi dahada  zor günler bekliyor Rabbim yardımcımız olsun inşallah geçeriz güzel mesajın için teşşekür ederim
(486 puan) tarafından
Rica ederim umarım gönlüne göre olur. Çocukların eline iğne bile batsın istemiyorum.  Allah yardımcin olsun icini fersh tut aglamak ağıt getirir derler. Insirah suresi okuyabilirsin
tarafından
Tm canım çok sağol
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Allah'ım iki yavruna da şifalar versin inşallah
tarafından
Amin canım amin İNŞALLAH
0 oy
(612 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah. Gerçekten çok zor evlatla ilgili sınavlar. Kızımın da geniz eti varmış, geceleri o nefes alamazken ben nasıl rahat nefes alıyorum diye saatlerce agliyorm. Rabb'im yardımcısı olsun, inşallah yarına bir mucize olsun sapasağlam çıkmış olsun bebeğin o hastaneden 
tarafından
İnşallah kuzum güzel duan için çok teşşekür ederim
0 oy
(5,249 puan) tarafından
Kızimin adaşı ❤Allah sifa versin canım insallah testten geçer 
tarafından
Amin canım inşallah ♥️
0 oy
(393 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah kulaklarında bi sıkıntı yoktur geçer testten .. 

çaresi bulunabilir en azından bunu düşünüp içinizi ferah tutun. İyiyi düşünelim iyi olsun iyiyi çagıralım inşallah
tarafından
İnşallah canım çok teşşekür ederim ♥️

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 448 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 313 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 436 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 475 göst.
30 Aralık 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu

378,820 soru

11,339,063 cevap

34,802 kullanıcı

...