0 oy
448 göst.
Aile kategorisinde (185 puan) tarafından
Dört aylık oğlumun kafasında kitle tespit ettiler iyi huylu mu kötü huylu mu olduğu belirlenecek o kadar küçükkü günlerdir napacagımı şaşırdım nefes dahi alamıyorum Rabbime dua ediyorum okadar halsiz ve mutsuz hissediyorum sütümün kesilmesinden çok korkuyorum lütfen dua edin bizim için 

19 Cevaplar

+1 oy
(48,601 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah iyi huyludur
(185 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım Rab'bim şifa versinde uzulmenin zamanı değil bi anne olarak senin güçlü durman lazım sen ayakta durmazsan güçlü olmazsan kim olacak bebeğini kendini düşün bebeginin güçlü bi anneye ihtiyacı var 
(185 puan) tarafından
Haklısın güçlü olmak için çabalıcam
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Allah bu dünyada yada olmayan , onun yanında hatırı geçen kim varsa onun hatırı için, bebeğinin hatırına senin anneliğinin hatırına , duası geçen kim varsa onların hatırına seni evladinla sevindirsin şifayi kendi yanında versin o kainatın yaratıcısı olan Allah'tan dilerim ki bir daha gittiğin de hastaneye sana desinler yok bişeyi kitle falan da yok yanlışlık desinler . İnşirah oku bol bol kardeşim ve nolur kendine çok dikkat et güçlü dur Allah aşkına ki sütün evladına şifa olsun. Güzel haberlerini duymak dileğiyle kardeşim 
(185 puan) tarafından
Çok sağolun bu güzel duanız için Allah razı olsun
(1,501 puan) tarafından
Elimizden bir tek dua geliyor
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Rabbım korktuğuna ugratmasin inşallah canım 
(185 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(3,619 puan) tarafından
Rabbim ya safi ismiyle şifasını versin umarım iyi huyludur iyi düşün iyi olsun dualarimdasn
0 oy
tarafından
Allah oğluma şifa versin inşallah kötü birşeyi yoktur canım benim 
0 oy
(866 puan) tarafından
Allah şifa versin tez zamanda kurtulursunuz inşallah. Belirtileri falan mı vardı nasıl anladınız
0 oy
(2,872 puan) tarafından
Bebek söz konusu olunca içim bı kötü oluyo Rabbim şifa versin derdini veren dermanını da verir kuzum dua et 
0 oy
(1,067 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin büyüklerin duası üzerine olsun canım benim 
0 oy
(5,249 puan) tarafından
Allah şifa versin korktuğunuza uğratmasın
0 oy
(369 puan) tarafından
Şuan burda ezan okunuyor o kadar içten dua ediyorum ki minik kuzuya Allah'ım ol derse herşey olur. Tez zamanda şifa versin bir çırpıda iyileşsin bu günleri unuttursun Rabbim minik yavrunun sağlıklı hayırlı uzun ömrü olsun inşallah ❤️
0 oy
(511 puan) tarafından
Rabbim safi adiyla şifa versin AMİN kardesim
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Canım üzülme benim kızımda da doğuştan var beyninde hayla duruyor 3 yaşında sürekli kontrol altında doktor bu herkes te olabilen bir şey merak etmeyin dedi bize sizinde inşallah cok etki eden bir şey değildir Allah şifa versin güçlü dur kendini bırakma 
0 oy
(372 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım inşallah birşey olmaz sende canını sıkma bebeğine daha çok yansır umarım en kısa zamanda iyileşir geçer gider 
0 oy
(1,188 puan) tarafından
Rabb'im şifa versin inşallah korktuğunuz gibi değildir güzel sonuçlar alırsınız 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. İnsallah kötü çikmaz. 
0 oy
(2,870 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin güçlü kalmaya çalış
0 oy
tarafından
Allahım şifa versin inşallah kötü bir şey çıkmaz Allah yardımcınız olsun meleğim iyileşir inşallah kısa sürede sabırlı ve güçlü olmaya çalış zor ama bunu yapmak zorundasın :(
0 oy
(554 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah kötü bir şeyi yoktur yavrunun içini ferah tut bol bol dua et maddi durumun varsa bir kurban kestir kötü bir şey çıkmaması için

Benim de doğuştan kitle var başımda doktor ameliyat edilemeyecek yerde dedi 6 ayda bir kontrole gitmek gerekiyor da ben gitmiyorum artık bu şekilde yaşıyorum çok şükür hiç sıkıntım olmadı bu zamana kadar Allah bilir artık 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 343 göst.
28 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 313 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 436 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aselin annesii ❤❤ (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 475 göst.
30 Aralık 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu

378,820 soru

11,339,125 cevap

34,803 kullanıcı

...