0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
Kızlar ramazanda komsumu defalarca cagırmama ragmen hep baskalarına gtti bugün de cocuklarını önden göndermş neyse biraz cocukla oynadıktan sonra cocuklara bn bebegı uyutcam sonra gelın dedım sonra msj atmıs bn bayrma gelecektim dye bnde kusura bakma gorumcem benı cagrdı cıkmam lazım dedim acıkcası kırıldım yani mesafede koymayı dusunuyorum smdıde vcdan rahatlatmak ıcın gelcem dıo

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sadaka mı veriyormuş 
(216 puan) tarafından
Nasıl yanı cnm :)
tarafından
Yanı Ramazan’da çağırdım o kadar gelmedi hep başka yerlere gitti diyorsun benı ikinci plana attı cepte muAmelesi yaptı bayramada gelecektim demiş sen müsait değilim dedin sanırım doğru anladıysam  iyi yapmışsın şimdi de gönlün olsun diye geliyim diyor yanı sadaka. Mı veriyormuş diyorum sana değer veren ınsan sık sık gelirdi ve davet etmşsin o gün napar eder gönlünü Almak için gelirdi
(216 puan) tarafından
Aynn öyle vala yani bn ne zmn davet etsem yok esım baskasına söz verdi yok arkadaş ım bnı çağrdı hep Boyle yanı esımde bnde kırıldık
tarafından
Belliki sizi haketmiyor canım görüşme derim hiç
-Reklam-
0 oy
(984 puan) tarafından
Ay canım gelmeyen gelmesin boş verrr. Aha mesela ben arkadaşımı defalarca çağırdım sırf eve değil

Gel gezelim diye. Bahane uydurur gelmez başkalarıyla gider. Ama çok da tın

Sen de öyle yap boş verr 
(216 puan) tarafından
Krıldım ıcın gelmesıni artık ıstemedım
(216 puan) tarafından
Ki hep dger komsuna gder
(984 puan) tarafından
Boş ver canım gelmesin. Sen de gitme. Ben olsam mesefa koyarım. Aranızdaki yakınlığı bilmiyorum gerçi ama
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Boşver kız gelmezse gelmesin öyle insanlara da gerek yok zaten canı sıkılmıştır kim bilir neye gideyim demiştir yani kendi işine gelmiştir yoksa yine gelmezdi 
(216 puan) tarafından
Canı sıkılmaz onun bu suru dostu arkadaşı var ztn  bnmde ıhtıyacm yok kımsye aılem var sukur kardeslerım var
(7,376 puan) tarafından
O zaman hiç takma. Kız boşver ne hali varsa görsün uzak olmak daha iyi
(216 puan) tarafından
Asla bnm ıcın sorun deıl bn tek basıma da mutluyum
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Aman kalsin diyeydin 
(216 puan) tarafından
Blmıom ınsanlar kendılerını hep yukarda goruyor
(4,220 puan) tarafından
Boşver yavru sende kendinj yukarda gör ben birinj çağıracam oda gelmiycek ikiciye hayatta çağırmam agirdan alirim
(216 puan) tarafından
Hakkını yıyemm hamıleyken cok yardımı dokunmustır bna hep yemk ypardı cagırırdı bni ama  baska bı komsusu daha var bu aralar onunla daha cok skı fıkılar Ramazndada ıkımız onu aynı günde cagırdık bilmeyerek ama ona gtmeyi tercih ettiz
(4,220 puan) tarafından
Olabilir canim benim bak ne kadar iyi niyetlisin yaptığı iyiliği bile unutmamisin ama bugün işin varmış kötü niyeti olmadığını biliyirsan ikinizin de müsait olduğu birgün kahveye çağır yine gelmezse bas mesafeyi
(216 puan) tarafından
Tmm cnm tesekkurler

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 259 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde Ertugrul.bebekkk_ (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 352 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 617 göst.
30 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Papatya02 (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 402 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde 0234_sevim. (85 puan) tarafından soruldu

378,268 soru

11,321,973 cevap

34,767 kullanıcı