0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (85 puan) tarafından
Ya valla çok sinirlendim ya şü kocam olucak adama valla Açsa şu telefonu boğucak onu

Konu şu ben koydeyim o İstanbul da yanımızda da kardeşlerimde var zaten ordaykende benimle ilğilenmiyor diye bozuluyorum buraya geldim yine aynı  değişmedi neyse bugun akşam üstü konuştuk yanında görümcemin kocası vardı dedi bizimkileri bekliyorum bacıma gidicez dedim tmm saat oldu 9 dedim napıyosunuz kim var kim yok hani merak etim  bişey yazdı anlamadım ney diye cevap verdim ama cevap alamadım saat 10ama ses yok  aklım kaldı yazdım buna işte niye yazmıyorsun her gece aynı faln ilgilen biraz benle diye baktım netini kapatmış  bu saat oldu ses yok bekar bizde kalan görümceme mesaj atım hani napıyosunuz haber alamadım diye dedi ki ben onlarla gitmedim onlar orda kalıcak ben sabah kahvaltıya gidicem diye yani kalsın ben bişey demiyorum ama haber verilmez mı merak ediyorum bişeymı oldu diye ( kardeşi bıraz rahatsızdı ona mı bişey oldu dedlm) evdeyken kalıcağı beliymış niye demiyor son olorak demişti  görümcemin Bi akrabasının ismi geçmiştı son mesajda ama anlamadım yazısını ney yazdım. Geri yazmadı Allah verede görümcem hariç başka yerde kalsın burnundan getiricem onun

4 Cevaplar

0 oy
(1,381 puan) tarafından

Esin nerede kalacak anlamadım:ermm:

(85 puan) tarafından
Sözde görümcem de kalıcakmış bana demedi tabi ben kardeşinden ögrendim bide bana atıgı son mesajda görümcemin Bi akrabası var onun adı geçmiş mesajda ama karışık yazmış diye anlamadım ney dedim cevap yok o yüzden nerde bilmiyorum dur bak foto atım dahayi anlarsın
(1,381 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin canım telefonlara ne diye cevap vermez ki bi insan
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
Kendi evi varken bacısında kalmasi tuhaf 
(85 puan) tarafından
Yav gitsin ama ben neciyim burda insan demezmi kalıcam  bu telefon açmamak ne oluyor ya ulaşamıyorum beyfendiye
(580 puan) tarafından
Yat uyu dinlen boşver
0 oy
(85 puan) tarafından

Bakın mesajda böyle demiş anlamadım yazısını

image

(492 puan) tarafından
Gelip gidiyor yazmak istemiş herhalde
(85 puan) tarafından
Yada öznur abla gelmiş gidiyor demek istemiş anlamadım yanı
(3,446 puan) tarafından
Oznur  abla geldi gidiyor demiş