0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (1,150 puan) tarafından
Bitane halam var sağolsun her bulaşık yıkadığında arar. Ben de alştm. Bu sefer bulaşk yıkarken açmayınca yıkayasım gelmşyor. Geçen motive ettim kendimi teli kızıma verdm bulaşık çamaşır derken aradı. Napıyosun sesin soluğun çıkmadı bugün diyor. Sensiz iş yapmaya alıştırıyom kendimi açmadığın zamanlar oluyo e ma sen yine kendini yetiştirdn bana diyorm e tamam sonra konşruz dedi. Asla olmaz kapatamazsn dedm. Acil yardm. Çıvdırmak üZereyim

10 Cevaplar

0 oy
(4,658 puan) tarafından
Kendime dert ararken ben neden cildiriyorsunuz anladım
(1,150 puan) tarafından
Anlamadm ne demek istediğini canm
-Reklam-
0 oy
(2,604 puan) tarafından

Makineye diz bulaşıkları :woot:

(1,150 puan) tarafından
Makine yokki bi de kendinde makine var dizip kapatıyo gamsız
(2,604 puan) tarafından
Her gün ne konuşuyosunuz
(1,150 puan) tarafından
Olaylar olaylar. Hayır bütün kodular onda açmasam da olmuyor çoğunlk açmak zorunda kalıyom
0 oy
tarafından
De dedi tam olarak ben anlamadim
(1,150 puan) tarafından
Halam alıştırmş beni bulaşk yıkarken telefonla konşmaya. Bu sefer ben bulaşk yıkarken aradğmda açmıyor. Yani genelde açıyor ama bazen üst üste açmıyor. Ben de kızdığım için bende üst üste açmıyorm. Bu sefwr telle konşmadan bulaşk yıkayamıyorm
tarafından
Kız Allah'ım senj napmasjn başkasını ara sende
(1,150 puan) tarafından
Kız arıyom da her zaman her zMan nasl rahatsiz ediyim insanları. O alıştırdı o çekecwk
tarafından
Allah'ım:)
0 oy
(6,620 puan) tarafından
Bacım az anlaşılır yazaydin hiç bişey anlamadım 
(1,150 puan) tarafından
Canm halam alıştırmş telefonla konuşarak bulaşık yıkamaya. Açmadığı zamanlar oluyor. Yıkayamıyorm konuşmadan. Elim bulaşığa gitmiyor
0 oy
(49,835 puan) tarafından
ee konus sende benide halam hergun arar aramadiginda esimde der halaj aramadi sen ara bisey mi oldu diye
(1,150 puan) tarafından
Sorun da işte açmaması. Bazen hemen yıkıyo dışarı kaçıyo o zamanlsr açmıyor.
(49,835 puan) tarafından
halan aramiyor mu sen mi ariyosun hep onu
(1,150 puan) tarafından
Halam arıyo hep en başta da o aradı ztn. 3 senedir böyleyiz ama hergün eşim evdeyken tek açmam. Sonra o da açmamazlk yapıyor bazen. Sinirlerim tavan yapıyor. Bulaşklar bana bakıyo ben telefona. Telefonun başında usulca bekliyruuum bekliyorm ama dönmeyecek biliyormmmmmm
(49,835 puan) tarafından
yaptigin ironiyi anladim da olay gelisimini gec anladim ☺️ ses kaydi at sürekli sende ☺️
(1,150 puan) tarafından
Dinlemiyo csnm teli açmayan bi dk ya onunla konşyomş gibi yapayım o zatem güler ve arar sjsjsjsj sağol
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin 
(1,150 puan) tarafından
Sağol cümleten
0 oy
(1,696 puan) tarafından
Bu nasıl dert ya hahaha :D hiç sevmem konuşarak iş yapmayı.keyfim yerindeyse müzik açarım dinleye dinleye yaparım.ya müzik ya TV aç dizi film vs ancak öyle alışırsın herhalde 
(1,150 puan) tarafından
Olmuyo ki çenemin hareket etmesi gerekiyo sjajajaaj
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Sende konuşuyormuş gibi yap 
(1,150 puan) tarafından
:D :D :D :D çok iyisin
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Telefonun başında çaresiz bekliyorum bekliyorum ama calmayacak biliyorum boşuna halani bekleme yıka bulasigini aramaz gururundan seni çok sevsede
(1,150 puan) tarafından
Gıcık iştd sjsjsj
0 oy
tarafından

Bazen ablamlarla annemle konuşurken görüntülü falan bende Oylelikle yıkıyorum motive oluyorum öyle nedense saçma hareketler :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 211 göst.
21 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde mys62 (2,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 276 göst.
0 oy
7 cevap 233 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu

397,203 soru

11,879,969 cevap

35,995 kullanıcı

...