0 oy
122 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,473 puan) tarafından
Meraba kızlar 22 aylık kızımın bugün sabah uyandığında sol gözü çapaktan kapanmış sildim açtım ama ondan sonra da sağ gözü akmaya başladı yarın sağlık ocağına götüreceğim inşallah da acaba göz doktoruna randevu almama gerek var mı korkmam gerekir mi 

5 Cevaplar

0 oy
(3,672 puan) tarafından
Grip oldu mu hiç 
(5,473 puan) tarafından
Randevu bulmak sıkıntı işte hemen aile hekimimiz çok iyi herşeyi biliyo o yüzden göz doktorunu ikinci sıraya aldım
(3,672 puan) tarafından
O zaman sorun olmaz götür baksın öyle evde temizlemeye falan olmuyor benim kızım da grip enfeksiyonundan dolayı gözleri maf olmuştu bir günde hemen göze götürdüm sonraki gün hiç bir şey kalmadı gözlerinde 1 haftaya iyileşiyor damlalar sayesinde acımıyorda en azından kaşınmıyor
(5,473 puan) tarafından
Yok canım evde birşey yapmam ne olduğunu bilmeden çünkü ilk defa oluyor hiç olmadi ne büyük kızımda ne bunda inşallah hemen geçer ve bir daha olmaz size de çok geçmiş olsun inşallah sizde bir daha olmaz
(3,672 puan) tarafından
İnşallah canım rabbim şifa versin sizede inşallah ♥️
(5,473 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Enfeksiyondan olabilir canim bizim ogluş kucuklugunden beridir muzdaripti alerji oldugunu ogrendik ... Goz doktoru kaynamis sogumuş suya cok az bebek şampuani dok pamukla sil capaktan arindir dedi mikroplar gozden arinmadikca tekrarlar dediydi damla verir krem yazar buyuk ihtimal gecmis olsun 
(5,473 puan) tarafından
Saol canım inşallah bir daha olmaz size de çok geçmiş olsun
(2,687 puan) tarafından
Tşk ederim canim ❤️
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Bizde de oldu. Çocuk doktoruna gittik. 2 günde damla ile geçti. Gozu kıpkırmızı şişti

Bugün de benim sol gözüm oldu bulaşuncı bişey bu sefer 
(5,473 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah hemen dizinde geçer bizimde
0 oy
(2,411 puan) tarafından
Benim oglumda bu kis aynisi oldu, saglik ocagindaki doktor viral bir hastaliktan goze vuruyor dedi. Goz damlasi yazdi. Onun haricinde makyaj pamugunu gul suyu (damitilmis) doktugum ilik suyla sık sık temizledim. 3 4 gune gecti. Gidene kadar sizde oyle yapabilirsiniz.
(5,473 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ben makyaj yapmıyorum ve evde pamuk yok ama inşallah yarın gitxem
0 oy
(360 puan) tarafından
Alerji olmuş kuzum benimde hep olur zaditen göz damlası verir muhtemelen oğlumdada oluyo onada göz damlası verdim
(5,473 puan) tarafından
İnşallah geçici birşeydir canım size de çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 315 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
10 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 1234 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 109 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Premsesss annesi (285 puan) tarafından soruldu

379,466 soru

11,359,517 cevap

34,836 kullanıcı

...