0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (1,370 puan) tarafından
Kızlar haklı olsanız bile ilk adımı atar mısınız çok kırgınım üç gündür konuşmuyor ayrı yatıyoruz 

6 Cevaplar

+2 oy
(1,283 puan) tarafından
Ayrı yatmak erkeği evlilikten soğutur küs de olsan bence ayrı yatma eşinle boşanma gibi bir durum yoksa ayrı yatma en azından böyle uyurken kolu bacağı sana değer bir sıcaklık oluşur aranızda sabah belki eşin konuşur böyle ayrı yatmak çok tehlikeli 
(1,370 puan) tarafından
Canım o kadar bıktım ki ailesi yüzünden olan kavga tartışma ayrılmak bile istiyorum eşimi sevdiğim halde ama iki yaşında kızım var herşey üstüme geliyor
(1,283 puan) tarafından
Ailesini çok ilişkinizin içine sokmayın annesi babasıdır gorusmesin diyemeyiz ama mesafeli olabilir kızını Allah bağışlasın kız çocuğunu da düşünüp eşin umarım doğru yolu bulur canım benim
(1,370 puan) tarafından
Ben bişey demiyorum inanki sürekli bı fitne sokuyorlar bende insanım diyorum onları karıştırma kötü oluyorum
(1,283 puan) tarafından
Bak bizimde öyleydi kendi gözleriyle görünce bazı şeyleri kendi gitmek istemiyor annesine babası yok eşimin annen tek hadi bu akşam oraya gidelim kahvaltıya çağırayım yemek yiyelim falan filan diye ben diyorum anneside olsa hayatımıza karıştığı için istemiyor gitmek zorumla gidiyoruz annesi rahatsızlandı biraz bende merkezde güzel bir doktora gidiyorum gebeliğim için aynı güne annesine de randevu aldım yolda benim uzulecegim bişey dedi kayınvalidem eşim neredeyse arabadan indirecekti emin ol sonradan herşeyi anlıyorlar bizde boşanma aşamasından döndük küs kaldığımız gece gebeliğimi öğrendik barıştık annesi 20. Haftada karnım sisince anladı soylemedi bile üzülüyorum bir yandan bir yandan diyorum ki evliliğim bitecekti neredeyse neden üzülüyorsun oğlu istemiyor sen neden yardımcı oluyorsun diyorum kendi kendime onlar biraz geç anlıyorlar hemen anı karar verme eşinde doğru yolu doğru zamanda bulacaktır rabbim evliliğini korusun inşallah
(1,370 puan) tarafından
Aminn inşaallah canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Altta arkadaş yazmış bende onunla aynı fikirdeyim her ne olursa olsun yataklarınızı ayırmayın haklıysam onun haksızlığını sık sık dile getiririm özür dilemedikçe de konuşmam çünkü haklıyken ben adım atarsam her zaman aynı şeyi tekrarlar 
(1,370 puan) tarafından
Evet canım ama ayrı yatmayınca kırgınlığımi anlamıyor gibi
tarafından
Ama tam tersi soğur
0 oy
(3,500 puan) tarafından
Eşim suçunu kabul etmediği için mecburen ben ilk adımı atıyorum yoksa aylarca küs kalır konuşmaz 
(1,370 puan) tarafından
Oda kötüymüş canım
(3,500 puan) tarafından
Çok kötü hemde haklıyım ama sırf küs kalmamak için  konuşuyorum
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ne kadar kizarsam kizayim küs yatmam ayri yere gitmem bazen çok sınır olursam yastığını kapıya koyarim git salonda yat derim hiç konusmaz yastığını alir gelir yatarız beraber ha eğer ortada çok abartılacak bişey yoksa ilk adimj da atarim sonuçta er geç barisacaz kendime eziyet çektirmeye gerek yok zaten maks kus kaldığımız bi kaç saattir illa gelir barışır yada ben giderim 
(1,370 puan) tarafından
Ne güzel canım MasaAllah ama sürekli ortaya gelen aynı konular varsa ailesi sürekli fitne sokuyor bıktım daha
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Bende bu aynı evde küsme olayını anlamıyorum hiç 13  yıllık evliyim hiç küsmedik saçma geliyo bana herşey konuşularak anlatılır o sussun ben susim eeee evliliğin anlamıneresinde kaldı ayrıca dini nikahı tehlikeye atıyorsunuz dinde eşinize sırtınızı dönmek bile günahken odaları ayırmak o evliliği bitirir 
(1,529 puan) tarafından
Konuşmanlazım canım memnun olmadığın konuları başka türlü olmaz hayat hem uzun hem kısa yılları zindana çevirmemek lazım iki tarafında tabiki ama kadınlara göre erkekler çabuk sıkılıyor o yüzden çözüm bulman lazım ama çözüm yatak ayırmak olmamalı inşallah feraha çıkarsınız Rabbım kimsenin yuvasına bozgunluk vermesin
(1,370 puan) tarafından
Aminnn inşaallah canım
(1,529 puan) tarafından
Umayy ben zaten kendime göre yaptım yorumumu eşimle kavga bile etsem ben odamda uyurum çocuklarımı tedirgin etmem biz böyle gördük çünkü ki benim eşim asla izin vermez başka odada yatmamaa herkesin aile yaşantısı farklı
(1,283 puan) tarafından
Kendine göre yaptın evet ama sizin aile hayatınızı sormadı sadece yardım bekliyor kimse sizin eşinizle 13 yıl kuş yatmadiginizi merak etmiyor sizin eşiniz öyle bu adamda 3 gün ayrı yatmış yani saçma geliyor demenin bir anlamı yok kimse istemez eşiyle küs olsun senin ilişkinde dinliyordur eşin belki bu kadının eşi dinlemiyor böyle derdini anlatmış kadın sende bence kendi aile hayatını değil birkaç tavsiye verirsen hem yardımcı olmuş olursun
(1,529 puan) tarafından
Tavsiyemi verdim zaten bayanda yorumunu yaptı sizlik bir durum yok yani
0 oy
(1,854 puan) tarafından
Ben nekadar kızsam da küssemde ayrı yatmam.. bazen o yatmak ister salonda felan zorla kaldırırım odaya .. gerçekten evliliğe soğukluk getirir.. hani düzeleceği varsa da düzelmez bide 3 gün olmuş azda değil.. her ailede sorun olur ya ailesi ya kendisi ya başka bişey kavgasız aile yoktur .. oturun orta yolu bulun bukadar uzatmayın canım.. 
(1,370 puan) tarafından
Kaç kere küstük barıştık güya Orta yolu hep aynı oldu hep başa döndük

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,523 göst.
19 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Duruuu (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 181 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Esmerannee (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 261 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu