0 oy
1,522 göst.
Diğer kategorisinde (367 puan) tarafından
Tartıştınız ve konuşmuyorsunuz. Ona karşı nasıl davranırsınız ? Ben hiç konuşmuyorum ama yemeği kahvaltıyı herşeyi hazırlarım. Yemek hazır diye söylerim. Bu Sabah işe gidicekti 7de kahvaltı hazırlayıp kaldırdım genede. Kavgalıda olsak başka türlüsü içime sinmiyor.

37 Cevaplar

+4 oy
(581 puan) tarafından
Yemeğini hazırlarım üstüne arada laf sokar bir de ters ters bakarım arada cimciklerim bide  :D
-Reklam-
+4 oy
(5,406 puan) tarafından
Doğru olanı yapıyorsun küsken o üstüne düşeni yapıyor eve bakıyorsa sen de bakacaksın. Ben herşeyi yaparım ama asla yüzüne bakmam suratım 5 karış olur gerekli şeyler dışında hiç konuşmam ama benim kocam yapışkan:))) hemen barışır bezdirir beni çünkü ama çok çok kızmışsam barışmaya çalışsa bile tersliyorum 
(1,287 puan) tarafından
Aynı benimki bazen diyorum Iyiki bu barış.a huyun var yokda çekemem seni
+1 oy
(578 puan) tarafından
Biz hiç kuş kalmıyoruz biraz kalsak iyi olur aslında da
(367 puan) tarafından
Ne güzel işte:)
0 oy
(17,886 puan) tarafından
:D ahahah benim küslügüm fenaaa evde huzur birakmam
(367 puan) tarafından
Napıyorsun mesela :D bende başta söylenirim sonra surat asıp otururum. Ben susup oturunca oda konuşmaz terslicegimi bildiği için. Ama o sustukça bana daha fena sinir geliyor.
(17,886 puan) tarafından
Bi kere gül yüzüme mahrum birakirim gülmemmm .d soru sorsa cemkirrim .d yemek yerken hemen yer yaninda durmam o barismaya calisir hep takmam uyur uzgün bi sekilde sabah uyanir sırnasır yine yüz vermem nolur barisalim askim moralim bozuk isemi yolluycan der konusmadan kapiyi örterim kiiii ayarlasin kendini bida benim canimi sıkmasin haaa .d
(367 puan) tarafından
Bem surat asınca eşim benimle konuşmaz cemkircegimi bildiği için. Aklınca sinirimin geçmesini bekler ama bilmiyor ki daha cok **** oluyorum ona :D
(17,886 puan) tarafından
:D bosver uzak dursun akli basina gelsin hohahahaayt
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Bende senin gibiyim

Konusmasamda yemeğini fln eksik etmem

İçime sinmez benimde

0 oy
tarafından
görevimi yaparım benimde içime sinmez ama tavırlı bi şekilde
0 oy
tarafından
Yüzüne bakmam konuşmam koyarım önüne yemeğini giderim gecede sırtımı dönüp yatarım 
0 oy
(1,506 puan) tarafından

Kıçımı döndüm yatıyorum kusum ama koluna yatmadan uyuyamam ben yatağa gelene kadar uyumuş uyandırıp kolunu uzat dedim şimdi bi kolu başımın altın da bi kolu da karnım da kızını hissedecekmiş ama küsüm :D

(367 puan) tarafından
Sizin küslüğünüzde romantikmis :D bizde küsüz su anda karşımda pubg oynuyor bende kafasına bişey atmamak için kendimi zor tutuyorum :)
(1,506 puan) tarafından
Şimdi birazdan yatarken dönerim unuturum küs olduğumu oda hayatta hatırlatmaz sarilir yatariz  :) kiz hamilelikten bazen neye kustugumu unutuyorum herşeye alindigim için  :)
(1,506 puan) tarafından
Yok allahtan oyun oynama huyu yok yoksa bende bozarım oyununu
(1,577 puan) tarafından
En güzeli işte. Ne güzel uzatmayın çok sevin birbirinizi. 3 günlük dünya sonuçta ❤ Yarına kim öle kim kala
(1,506 puan) tarafından
Kız ben küserim de benim herif sülük gibi barisana kadar yapışır  :) tamam bi sarılayım da öyle küs diyor bide ben sinirlendikçe saçma s.alak şeyler yapıyor güleyim diye  :) kendinin küsme huyu hiç yoktur
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Aynen canım bende öyleyim . Kavga etsekte kussekte kahvaltısını akşam.yemegini hazırlarım. Çay isterse yaparım sadece konuşmam o kadar. Gerçi o kadar uzun sürmez. En fazla 1 gün sürer sonra birimiz laf atar barışırız   

(367 puan) tarafından
Tamam doğru olanı yapiyorum yorumlardan anladığım kadarıyla.  :D
(1,577 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(184 puan) tarafından
Bende öyleyim sorumluluklarimi yaparım ama yüzüne hiç bakmam 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Çok uzun sürmez ama yine de hersey aynı devam eder sadece konuşmam :D
0 oy
tarafından
Bende çok büyük bişey oadigi sürece his olsada gene merhamet duygudan ötürü yemeğe çağırırım sonra Trio atmaya devam ederim
0 oy
(870 puan) tarafından
Oğlum etkilenmesin diye çok uzatmıyorum
0 oy
(444 puan) tarafından

Bizim küslüğümüz uzun sürmüyor sadece yatakta arkamı dönüp yatıyorum 5-10 dakika sonra dayanamıyoruz sarılıp uyuyoruz :)

(1,506 puan) tarafından
5 dakika bile dönmüyor işte benimki de  :)
0 oy
(13,723 puan) tarafından
Herşey hazırlarım.

Yemek çay falan. 

Ama kirginsam birlikte yemiyorum
(367 puan) tarafından
Bende normalde o masaya gelmeden asla yemeye başlamam. Ama konuşmuyorsam asla beklemem hemen yerim yemegimi
0 oy
(1,379 puan) tarafından

Bnm küslüğüm çok fena valla ama haklı olursam tabi yüzüne bakmam ne yerim ne yediririm ona :Dzate o da hatasını anlar gelip özür diler bi kahve yapar falan gönlümü alır ama haksızsam uzatmam özür dilemesini de bilirim 

0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bnde ayni senin gibiyimdir canm 
0 oy
(246 puan) tarafından

Aynı evin içinde küs kalmam imkansız:D hadi diyelim küstüm gelip iki kelime sevgi sözcüğü dese hemen gülerim :D yinede her akşam yemeğini,ikramligini eksik etmem her ne olursa olsun herşeyden önce evin bereketi :angel:

(367 puan) tarafından
Bizde öyle olmuyor malesef :( ben biseye kızdığımda eşim aklınca benim sinirimin gecmesini bekliyor. O tepkisiz kalınca ben daha  çok sinirleniyorum
(246 puan) tarafından
İşte orasıda kötü kuzum ya :( ama halbuki cevap verse kıyamet kopar :D susmasida hem iyi hem kötü :/
(367 puan) tarafından
Evet o bana bisey dese ben kavga ederim. Ama su an edemiyorum ya sessiz durduğu için içimde patladı:D
(246 puan) tarafından
Hahaha:D sağlık olsun diyelim sende çok sinir yapma
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Asla yemek felan hazırlamam kendi yediklerini bile yıkamam sonra suratım asık olur aynı odada bulunmam o yüzden eşim hemen özür diler zaten :)
(367 puan) tarafından
Ben yapamıyorum öyle  ya içim rahat etmiyor. Herşeyi yaparım sadece yüzüne bakmam
(2,127 puan) tarafından
Vallaha iyiymişsin canım ben dibine kadar küslük yaşarım
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Hiç hazırlamam kavga ettiğimizde genelde haklida olsa kırıcı konuşur haksız duruma düşer yaptığından utanır ya kedi gibi sırnaşır (hiç sevmem ) yada yemeği o hazırlar :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 352 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 181 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Esmerannee (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 260 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 318 göst.