+1 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde (1,920 puan) tarafından
Günlük hayatımda yapmıyorum zaten ama bir yere giderken ufak dokunuşlar yapma gereği duyuyorum yani en azından gözaltına kapatıcı çok hafif maskara ve balm kesin yapıyorum. Fazlasını da zaten düğünden düğüne. Ama ben bu dışarı çıkarken yaptığımı da bırakmak istiyorum hiç yapmayım istiyorum. Öyle de kendimi eksik hissediyorum ya da sanki herkes bana bakıyor gibi çok bakımsız çok paspal görünüyor gibi hissediyorum. Böyle daha önce yapıp bırakan oldu mu yani bu hisle nasıl baş ettiniz geçiyor mu bir süre sonra ?

48 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla canm benm makyajım her gün var her sabah yapıyorm rimel ve dudk koruyucu kullanıyırm her gün . Bi yere giderkende dipliner rimel ruj sürerim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çalıştığım halde işe giderken bile yapmıyorum. Çok üşeniyorum :)) düğün bayram seyran da tek yaparım uşenmezsem :)
0 oy
(6,727 puan) tarafından

bekarken yapıyordum 6 senedir yapmıyorum :D

0 oy
(2,803 puan) tarafından
Ben makayaj yaparım ama sürekli değil dışarda da fotoğraf çekiyorum diye yaparım bazen ne bilim makyajı seviyorum ama sade makyaj yaparım ten rengine uyumlu olan renkler mesala dudak renginde ruj sürerim sprey var hem nemlednriri hem beyazlici onu sürerim fondedten sürmem göz kalmei maskara bide Kasım çok seyrek olduğu için kas kalemi sürerim başka yapmam abartılı olanlar var  ama ben ten rengine sürdüğüm için rahatim seviyorum makyajı ama surekli yapamm canim çünkü bu dediklerimi bir dakikami bile almaz ama kalici makyaj ayp bir saati bulur kim uğraşacak ve abartılı ozaman herkes bana bakar düğünde bile sade yaparim
0 oy
(828 puan) tarafından
Genel olarak Bi yere çıkarkem yaparım bb krem fondöten kontur allık highlethir eyeliner rimel ruj sürerim bazen de hiç Bi şey yapmam o gün ki moduma göre değişir 
0 oy
(10,883 puan) tarafından
Okula giderken enerjim yükselsin diye yaparım bazen. Bazen dümdük yıkar yüzümü giderim
0 oy
(11,673 puan) tarafından
Evlenmeden önce yapıyordum daha sonra kapandım bıraktım 
0 oy
(2,759 puan) tarafından
Hamilelikte bu makyaj malzemeleri bile deri yoluyla emilip kana karıştığı için çocuğuma zarar gelmesin diye bir bıraktım. Şimdi istesem de yapasim gelmiyor.

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 888 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
7 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 199 göst.
12 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 831 göst.
26 Mart 2020 Diğer kategorisinde İlla (1,185 puan) tarafından soruldu

386,372 soru

11,551,358 cevap

35,228 kullanıcı

...