0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (305 puan) tarafından

Hanimlar 4 gun sonra oglumun 1 yas dogum gunu var ben halalarini ve amcasini cagirmak istiyorum cunku yan yana evlerimiz aramizda iyi, fakat kaynatam babasigili cagirmak istiyo.Dede gelirse oglumun halasi ve amcasi gelmiyo gelse bile dedesi istemiyo gelmelerini. Ben bunu nasil soylemeliyim kaynatama yada dedesigile :ermm:kimseyi kirmakda istemiyorum ama kizlarimin dogum gunune geldiklerinde cok soguk bir ortam vardi samimi bi ortam olmuyo onlar olunca ve ogljmun ilk dogum gunu guzel olsun istiyorum.Hakkinizi helal edin uzun oldu

2 Cevaplar

0 oy
(1,084 puan) tarafından
İlk doğum günü tabiki hır gür huzursuzluk çıkmasını istemiyor olabilirsin ama bana kalırsa halası gelmeli amcası gelmeli kayınpederinin babasına kadar zaten gerek de yokmuş bence hala ve amca gelmeli hem daha yakını 
(305 puan) tarafından
bende oyle dusunuyorum ama kaynatamin kardesi onlar gelmesin babamla biz gelelim olayi yapiyo ben davet etmiycem ama kaynatam babasini ve kardesini cagirmasin diye nasil soylesem onu bilemedim ve cok stres sinir oldum bu duruma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuğun amcası halası dururken taa dedesinin babasına ne gerek var anlamış değilim..büyükler anlayışlı olmalı gençler varken onların ne işi var tamam gelsin ama gelenede huzur versin 
(305 puan) tarafından
bencede oyle birde kendi gelcegi zaman halalari gelmesin diyo 2. ayda kizlarimin dogum gunune geldiler kizlarimin halalari ve amcasi gelmedi onlar geldi diye sinir oldum yani bide davet etmesen bile emri vaki yapiliyor gelde sinir olma kaynanamda gelmesine gerek yok diyor ama kaynatam bildini okuyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 329 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 284 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,726 göst.
22 Ekim 2022 Aile kategorisinde Miraysu (2,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,699 göst.