0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (2,092 puan) tarafından
Boşanan anneler sorum sizlere Allah'tan şu an arada geliyor alıyor onda da bi bahaneyle kapida parka falan gittikleri için inebiliyorum yanlarına kendi de çok görmeye gelmiyor iyi ki....

Ama iki sene sonra onda yatılı kalmaya başlayacak valla onu düşünüyorum şimdiden aklıma geldikçe içimi bi huzursuzluk kaplıyor hemen napicam diye inşallah zamani gelince kendi de kalmak istemez ( kapasitesi her anlamda sıfır bi insan maddi manevi)

Siz napiyorsunuz nasıl başa çıkıyorsunuz bu durumla babasi alip götürürken bi gün öncesinden bile başlıyorum tedirgin olmaya.

Bide şimdi bi iki saat görüp getiriyor kalma duygusu olcak bide insallah aşarım kendide gitmek istemesin.AMİİİN

Evet bekliyim yorumları şimdi uzun olcak ama sen ne kadar anaysan oda baba demeyin çünkü sadece biyolojik oyle olmasa en çok ben isterim görüşmesini neyse köstek olmadan bekliyim destekleri.

5 Cevaplar

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canim benim degilde kuzenim gönderiyor babası sonucta cuma yada cumartesi aliyor pazar aksam ustu birakiyor 
(2,092 puan) tarafından
Evet çok kötü bi his malesef babasi
(3,419 puan) tarafından
Babasından ayirma gotursun kuzenimin cocugu durmazdi baba diye cok aglardi
(2,092 puan) tarafından
Benimkinin haberi yok daha pek tanımıyor öyle biri varmi var şu anda tabi
İlerde nolur bilmem
Kuzeninizn ki kaç yasindaydi
(3,419 puan) tarafından
1.5 yada 2 yasindaydi ayrildiklarında simdi üce gidicek o zaman hatirliyorum ben ablası olanların farkindaydi ama kucuk cok agliyordu babası icin
(2,092 puan) tarafından
Allah yardımcımiz olsun benimki 22 aylik şu anda
-Reklam-
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Sen ne kadar kizsan da o adamı koynuna alıp ondan çocuk yaptın. Almaya geliyorsa bile hala babadır. O yüzden çocuğun yanında da bu tedirginliği sıkıntıyı yaşayıp babaya karşı çocukta bir huzursuzluk yapmaman dusuncesindeyim. Çocuğuna babasını çocuğun ömrü boyunca kötüleme. Herkes yerinde saolsun 
(2,092 puan) tarafından
Ayrimisin sende ve çocuğun ne kadarlık
Yok kotulemiyorum ama gerçekten kapasitesi yok bir kuruş parası yok en kötüsü inanci yok malesef burda beni korkutuyor vicdan merhamet yok

Evlenirken kimse bosanmak için evlenmiyir işte milli piyango ne çıkarsa ayni eve girmeden bisey anlaşılmıyor
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Canim eger erkek cocuksa babaya daha bagimli oluyorms ve muhakkka babayla iletisjm icinde kalmasi grrekyormus

Hatta amerika da anna babasi ayrilmis erkwk cocuklarin babasi ilgisizse ona gonullu abilik yapacak gonulluk big brother diye dernek bile kurulmus 

O derece baba iletisimi onemliymis 

Bende yeni okudugum kitapta gordum dogan cuceloglunun kitabjnda geciyo

Bide cochk 5 yasimdam kucukse daha cok etkileniyormus ne guzel adam gorusmek istiyo bu bir nimet ne kadar ckk gorusurse o kadar iyi

Kendi sorun ve egolarinjzj bir kenara birakkn cocugin iyiligi icin alan birakin baba cocuk iliskisine 
0 oy
(10,972 puan) tarafından
İlk zamanlar tabi ki zor fakat insanız alisiyoruz alisiliyir canım.ilk bir iki çok tedirgin oluyorsun
0 oy
tarafından
29 aylık oldu oglum 3 aylıktı boşandıgımızda gelmediği için bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 135 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
19 Mart 2023 Aile kategorisinde Frover (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 230 göst.