0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çocuklarla ilgileniyorum o an yazamadım ama Bi yedi sekiz dakika önce zangır zangır titredik yine.

4 Cevaplar

0 oy
(1,741 puan) tarafından
Ben baktim da yok henüz en son maras olmuştu 5.1 ve 4 olduysa bi 10 dk ya düşer rasathaneye sen nerdesin ki cnm Allah korusun
tarafından
Ben de baktım canım da yok gerçekten. Şu an eşimin tayini nedeniyle doğuda bir yerdeyiz. Söyleyemiyorum burda ama  deprem bölgesindeyiz
(1,741 puan) tarafından
Anladim cnm olduysa da hemen düşmüyor sisteme ben zaten 4. Ve üzeri için bildirim istedim direk üstten geliyo inşallah olmaz tekrarı olduysa da Rabbım esirgesin dikkat edin
-Reklam-
0 oy
(6,220 puan) tarafından
Ayyy ablacım geçmiş olsun 

Ben Erzurumdayim ama sanki sallandim gibi bilmiyorum belkide psikolojikti ama ayaktaydim baktım hafif sallandim 

Dikkat ett kendine çocuklara Allah saklasın herkesi 
(6,220 puan) tarafından
Kötü düşünme abla ❤️
Öyle daha çok insanın piskilojisi bitiyor
tarafından
Depremden dolayı değil be yavrum. Eşim göreve gitti haber alamıyorum bir taraftan bir taraftan efide öyle bir yaramazlık yapıyor ki daha yeni uyudu burnuna şu vık vık eden oyuncaklar var ya onların düdüğünü sokmuş üç kişi komşularla zor çıkardık iki saat önce gecenin bir yarısı milleti ayağa kaldırdık. Bir taraftan ses duyuyorum yanlız başıma mı korktum ne oldu hiç böyle olmazdı valla iyi değilim. İki gündür iki saatlik uykuyla duruyorum  belki de o yüzden ama şimdi korkudan uyuyamıyorum da. Amaaannn işte benim sıkıntılarım bitmez. Sen nasılsın yavrum iyi misin❤❤❤
(6,220 puan) tarafından
Oyyy kurban olayım ablamm kıyamam
Yakındayız birbirimize ama keşke daha yakınında olsaydım:( öyle tek bırakmazdım seni ❤️❤️

Ah ah bu çocuklar gerçekten çok yaramazlar çok yıpratıyorlar bizleri
Çok geçmiş olsun en azından çıkarmışsınız minik yaramaza bak sen hele ☺️

Haber alabildin mi eşinden?

Teksin diye o ses sana öyle geliyor bana da öyle oluyor korkma sen duyma hiç aldırış etme

İyim ablacım hastayım kaç gündür bugün biraz daa düzeldim ❤️❤️
tarafından
İlknurum yakın olsak gerçekten kalben söylüyorum severek görüşeceğim arkadaşlarımdan biri olurdun gerçekten bak. Geçen yazın bu muş Erzurum üzerinden samsuna gittik işte. Erzurum'a geçerken sen geldin aklıma.
Vallahi sağol canım benim ya. Sanırım hiperaktivite var İlknur ama inşallah geçer okul dönemine kadar diye umut ediyorum kendine zarar vermese alıştım artık evim yıkık dökük olmasına:) biz çok şanslıyız ama terminatör gibi kızlarımız var:)

Çok geçmiş olsun ya. Havalardan mıdır nedir herkes hasta gerçekten. Ihlanurun falan var mı papatyan. Benim annem şey yapıyor ilknurum ıhlamur papatya bir de ayva yaprağı içine de işte limon elma portakal havuç mevsime göre ne varsa koyuyor. Gerçekten Allahın izniyle hem soğuk algınlığını geçiriyor hem de hastalığın vermiş olduğu halsizliği alıyor. Bir dene. Çok çok geçmiş olsun.❤❤❤❤❤
(6,220 puan) tarafından
Ahh ablacim sende çok özelsin benim için çok seviyorum seni biliyorsun❤️❤️❤️

Keşke ugrasaydin bana eğer bir daha öyle bisey olursa öncesinden haber et geleyim merkeze bir çay içeriz ☺️❤️❤️❤️ çok isterim

Senin olduğun yerde çok sevdiğim birisi daha var burdan inşallah oraya gelmek nasip olur bana da ❤️❤️

Ah bu çocuklar hiç bireyleri bitmiyo☺️☺️ bir enerji bir enerji
ya ya sorma valla kız mı doğurduk belli değil Hele benim küçük ay ay ay :)) anlatmiyim daha
Canlari sağ olsun yine de ☺️❤️

Ay evet ablacım mevsimsel sanırım her sene böyle mahvediyor
Anneciginin ellerinden öperim deniycem ablacım ❤️❤️❤️
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Çanakkale de olmuş İnternet de öyle okudum 4.2 şiddetinde 
0 oy
(1,529 puan) tarafından

İnşallah daha büyüğü olmaz 

image

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
24 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sarakurak (914 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
8 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 148 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kumsal1 (3,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 267 göst.
20 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,055 soru

11,377,200 cevap

34,863 kullanıcı

...