0 oy
267 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

163 TL olan göğüs pompası 215 olmuş . İntihar etmeye gidiyorum .

image

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuyudan su çekmeyecegiz yahu, altı üstü süt sağacağız
tarafından
Hahahaha zjzjznnz .
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Canım indirim takip et bu hafta trenyoldq indirim vardı çok önce favorilerime eklediğin lansinoh pompayı 340 liraya aldım geçen gün bugün baktım 420 olmuş tekrar acelen yoksa takip ederek al 
tarafından
İşte alışveriş listemi aylara göre alicaktim hemen fiyat yükselmiş ya .
(4,089 puan) tarafından
Benim aylardır duruyordu acelem yoktu çalışmaya başlayınca alayım dedim geçen gün baktım öyle düşünce hemen aldım
tarafından
Benim de acelem yok aslında ama daha da yükselirse diye acele ediyorum
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kalitesine eminsen al ben iki yıl önce lansinoh 2 li elektrikli pompayı 400 e almıştım şimdi olmuş 800 resmen iki katı artmış kalitesine eminsen al bence fiyatı iyi
(7,768 puan) tarafından
Canım bir şey alacağın zaman bu bez bile olsa akakçe sitesi vr oraya yaz orda arat en ucuz nerde varsa orayı görürsün snn pompada en ucuz hepsi burada da imiş 196 tl
tarafından
Aaa cidden mi çok teşekkür ederim ❤️ bu bahsettiğin uygulama mi
(7,768 puan) tarafından
https://www.akakce.com/  Bu siteye gir arama yerine alacağın şeyi yaz aşağıda sıraladan en ucuzu seç kuzu siteleri sıralıyor ben ıslak mendili dahi buradan bakarım tek tek site site gezmektense bu daha iyi oluyor
tarafından
Çok teşekkür ederim canım ❤️ Allah razı olsun
(7,768 puan) tarafından
Hepimizden inşallah kuzum
0 oy
(715 puan) tarafından
Ben 199e aldım pazartesi günüydü artmış bile çok güzel ama baya iyi sağım yapıyor 
tarafından
Ya bunları neye göre artiriyorlar anlamıyorum zaten
0 oy
(211 puan) tarafından
Surekli zam geliyor zaten 
tarafından
Bu ne ya valla ya takip edicem diye gözlerim kamasiyor.
0 oy
tarafından

Mecbur alacaksın al bence daha da zamlanmadan

tarafından
Valla kuzu şuan elimde para yok o yüzden alamam ayın sekizinden sonra alabilirim tabi yukselmezse
0 oy
tarafından

Plastik sanki altın mübarek bana al derse doktpr mecbur alcam şu fiyatlara bak;)

tarafından
Aynen ya sepete ekliyim dedim aradan üç gün geçti sadece
0 oy
(3,832 puan) tarafından
İndirime girene kadar kiralayabilirsin hastanelerdeki süt sagma makinalarının üstünde şirket telefonu yazıyor o şirketi aradığında haftalık veya aylık kiralayabilirsin sen sadece borusunu ve başlığını alıyorsun hijyen açısından hiçbir sorun yok çünkü sadece makineyi kiraliyorlar bide internette resmen yarışa fiyat yükseltiyorlar ben aldığımda internette fiyatı 250 liraydı eşim medikalden 175 gibi bi fiyata almıştı 
tarafından
Medikal eczane mi oluyor canım :)
(3,832 puan) tarafından
Yok eczane değil tıbbi malzemelerin genel olarak satıldığı yerler hastanelere yakın yerlerde daha çok oluyor
tarafından
Heee tamm canım çok sağol ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 337 göst.
22 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde melisa88 (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 263 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 148 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kumsal1 (3,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 743 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,358 soru

11,416,942 cevap

34,968 kullanıcı