0 oy
88 göst.
Aile kategorisinde (1,453 puan) tarafından
Aslında 4 ay var, biraz erken biliyorum ama ilk heyecan ve biraz planlı biri olduğum için şimdiden düşünüyorum kızımın doğum gününü. İlk kutlamayı eşim ben kızım dışarıda mı yapsak, evde bir parti mi versek bilemedim. Kaynanamla yaşadığımız için evde her plan sıkıntı, bir de benim annem babam ayrı, babamı, babannemi çağırdımda annem gelmez sadece kardeşlerim gelir. Babannemi çağırmama ihtimallim yok beni o büyüttü. Özel pasta yaptırmak istiyorum ama fiyatlar felaket uçmuş, eşimde onun yerine çekim yaptırabiliriz dedi. Şuanda kafamın içi bu durumda. Sizde durumlar nasıl 

9 Cevaplar

0 oy
(1,737 puan) tarafından
İlk cocugumda mekan tutup yapmıştım ama çok telaşlı geçti bişey anlamadım çocuğumda hatırlamıyor zaten 2. De o kadat büyük birşey yapmadım gereksiz olduğunu düşündüm kendmiz için yapıyoruz diye düşünüp evde bı pasta kestik o kadar
-Reklam-
0 oy
(5,953 puan) tarafından
1 yas dış cekim yaptirdim en son pastasini onune koyduk parçaladi bizde resim cekildik anı kaldi bu senede inşallah 2 yas cekimi yaptircam ani kalsin diye parti vermeyi sevmiyorum bahçemizde binada komsular pasta alip süslemisler çardagi oyle cocuklarla bahcede kutladjk yeterlk geldi ailer uzajta şehir dışında 
(1,453 puan) tarafından
Çekimi bende çok istiyorum, video falan olunca hoşuma gidiyor
0 oy
(12,596 puan) tarafından
22 mayis kizımın doğum günü

evde yapcaz bi gün öncesinden yapacam ikramlik yemek tatlı

bahçeyi süsleyecem büyük ihtimalle
0 oy
(3,395 puan) tarafından
Pazar gunu yaptik evde kutladık balon siparisi verdim pastayi babam ben yaptircam dedi kiramadik babam yaptirdi gorumcem kayinvalidem annem ben temizlik yaptik evi duzenledik ikram hazirladık balonlari esim ben gorumcem sisirdik hepimiz hepimizin emegi vardi cok guzel oldu cok icime sindi benim oglum ilk basta huysuzlandı ama o da sonra normale döndü balonlar hala perdede gelen cocuklara verdim ellerine ama daha da duruyor 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
1 mayısta oğlumun 2. Yaş günüydü =) ama bu sene depremler vs olunca bir çok vatandaş i tanıdık eş dost kaybedince sessiz sedasız ben babası ile bir pasta kestik, güzel oldu. 
0 oy
tarafından
Var tabiki. Karar verdim bile hatta :D kızımın hiçbir doğum gününde milleti eylemeye çalışmayacağım. Kızımın doğum gününü kutlamak isteyen çağırır gideriz pastamızı keser. Bizim planımız çekirdek ailemiz olarak her doğum gününde bir yolculuk :)) biraz büyüdüğünde bu sene nereye gideceğiz diye heyecanlansın istiyorum :)
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Kizim haziran da 3 ,oğlum temmuzda 2 yaşına girecek.

Kızıma ilk doğum gününde bahçede kalabalık kutladık, geçen sene ara bir tarihte ikisini beraber tek pasta ile babamlar yeğenlerim vs ile kutladık

Bu sene kızım barbie li pasta istiyor ona barbieli,oğluma da fotoğraflı yaptırıp yine kardeşlerim babam küçük çocuğu olan konsularimla düşünüyorum bakalım 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Benimki 2 ay var doğum günü bende ya bahçede yada evde Gorumcem kurbana gelince yapacam kendi aile cagircam bakalim
0 oy
tarafından
Kışa denk geliyor ocak ayında kızımın doğum günü naparim nasıl yaparım bilmiyorum 5 sene sonra gelen mucizeme yakışır şekilde mı yoksa sadece ben eşim kızım mı karar vermek zor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 111 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 302 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Naz21 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
0 oy
13 cevap 255 göst.

379,379 soru