0 oy
359 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Benim çocuğum hareketli 3 ,yaşında sürekli annem kardeşlerim o çocuk niye hareketli keşke biraz oturaklansa gibi şeyler diyolar ama sürekli bende anne nazar edeceksinz dedim ama pişman oldum sonra özür diledjm

image

image

18 Cevaplar

+1 oy
(457 puan) tarafından
Şaşırtıcı ne var ki bunda , benim annem sever eder sonra dur nazar olmuştur ben bi okuyayım oğlumu der. Sevmekten dolayı nazar edilir siz kötü bir şey demişsiniz ki annemizin alınacağı tutmuş. Anneniz sonuçta ama özür dilenecek bir şey yok ortada nasıl bidaha beni çağırma evine gelmem vs ne kötü sözler bir evlada karşı. Bence biraz kararlı durun. Ananızla aranızı açın görüşmeyin demiyorum tabi arayın halini hatırını sorun evlanız hakkında da bu kadar söz sahibi olmalarına izin vermeyin 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Seni üzmek istemem ama annen ergen gibi davranmış alınmış olmasını anlarım tamam ama ne demek senin ki altına s.çyo benimkiler şöyle böyleydi seninki konuşamıyor demek niye kıskanç insanlar gibi davranmış asıl sen bu laflardan sonra annene tavır koymalısın ne özür dileyip duruyon 
+1 oy
(10,333 puan) tarafından
Benim annem senin bile nazarın değer oku der sürekli. Annenin üslubu berbat. Torunu için nasıl bir ifade o. Konuşamıyor yok şu yok bu anan yapsa el ne demez. Ayıp 
0 oy
(580 puan) tarafından
Demekki bir yaştan sonra anneler de cozutabiliyor.

Tamam deyip kapatın konuyu,uzatmayın 

Sürekli de özür dileyip durmayin
(48,655 puan) tarafından
asli biz yine annemle konusmuyoruz tuketiyorlar insanı benimkide.hemen.kusuyo benimkide cok der gelmem bir daha diye
(580 puan) tarafından
Haklısın onları da öyle idare edeceğiz.  Kalp kırgınlığı olmasın deyip yolumuza bakacağız.
Benim annem de darıldım mi diye darlıyor beni. Ben de yok niye darılayim,ufak tefek şeylere darilirsak işimiz var.
En sonunda bir küsecem kalacak oyle ;)
(13,202 puan) tarafından
Yani ne bileyim İkbal yaşları da yakın annelerin ha onların jenerasyonu da böyle demekki. Torun diye başının etini yerler olunca da senin çocuğun olur. Biz elimizde çamaşır bile yıkardık a kadar uzatırlar mevzuyu sonra. Halbuki sabahın köründe sokağa çıkar gecenin köründe girerdik. Şimdi bizimkiler hep tepemizde. Ayağımızın altında. Az önce kahvaltıya geldiler izinli bu haftada iyi bari bugün ev baya temiz kalmış diyo. Güler misin ağlar mısın
(48,655 puan) tarafından
küfür etse daha iyi ☺️bir supurupnsileyim dedim belediye isi inan soylene.soylene hangi odaya gecsem baba kiz ordalar bagirmasam gezinip duruyorlar
(13,202 puan) tarafından
Öyle sürekli eleştiri. Valla özellikle ikimizin anası kaynanadan beter
0 oy
(6,223 puan) tarafından
Özür dileyip durma sürekli.sen diledikce o iş uzar tamam deyip kapat konuyu.

Valla annelerde bozuluyor mus
tarafından
Çok kiriyo.kalbimi
0 oy
(774 puan) tarafından
Belli bir yaştan sonra insan daha bi alıngan olurmuş annemde bazen alınır falan ama yaşından dolyı olduğunu da belirtir boşverin tamam diyin kapansın konu 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Olayın öncesini bilemem ama kadın dellenmiş belli ki ben senin annenim senin derdine ben üzülürüm diye kaynanan değilim demiş. Bence anneler evlatlarının derdine ortak olmak için çabalar, belki konuşmuyor bir şey yapıyor musunuz geç kalmayın diye uyarıyor belki senin çabalamanı yetersiz buluyor. Beni de zaman zaman annem eleştirir ben kırılmam dediğini araştırırım mantıklı mı diye.. 

Bence iki tarafta da iletişim eksikliği var. Sende annene gelmiyorsun falan suçlar nitelikte cevap vermişsin özrün önemi kalmamış, hayırlısı olsun ama anneler gününe az bir zaman kala bence hiç olmamıs..
0 oy
tarafından
Senın orda annene nazar edıceksın demem hataydı postuna da yazmıstım, ama suan da annenın cocugun altına sıcıyo demesı hata cocuk senın cocugun onunda torunu yani bırak konusma artık ozdunu dılemıssın zaten
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Bence küsmek için bahane arıyormuş. Kızım farklı bir kelime söylese ya da güzel bir hareket hadi hep beraber okuyalım nazar olmasın derim kardeşlerim gelinimiz babam annem hep beraber okuruz. Çok sevenin de nazarı değer niye art niyet aradı anneniz. 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Bi sizin bebeğiniz var zaten 

Ne kadar auıp yaptığın annene karşı 

Bi önceki posta gördün şimdi anneni haksız çıkarmak için böyle bi post açıp bak ben özür. Diliorum annem kabul etmiyo demek için vicdanını rahatlamak için böyle yaptın 

Annen çok haklı 
0 oy
(3,473 puan) tarafından

Senin ki altına sıçıp dolaşıyomus :D kusura bakma güldüm de annen de çocuğundan pek haz etmiyo sanırım bu lafi dediğine göre bayağı kusurlu goruyo senin cocugunu 

0 oy
(714 puan) tarafından
E ne var bunda ben bile kendim sevince nazarım değiyor çocuğuma diyorum nazar en çok sevenden değer zaten kötü bisey yok anneniz abartıyor özür dilemeyin bence o dilesin çünkü çocuğunuza söylediği kelimeler hiç hoş değil çocuk bu altına da yapar geç de konuşur yaramazlık da yapar bizler çocuk yetiştiriyoruz robot degil
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Son lafın hoşuma gitti olayı anlamışsın, sen de gelme diyor, aman ne çirkin muhabbetler altına sıçıyor falan, anlayışsız bur annen var maalesef düşman gibi konuşmuş. Bence sen biraz uzak kal özür dileme 
0 oy
tarafından
Bu ne ya ergen çocuk gibi. Özür dileme bir daha konuyu da açma.  Gelmek istemezse de gelmesin bir süre sonra gelecek ne de olsa.
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Annen cocukmu galiba roller karışmış sen anne oda şımarık evlat olmuş
0 oy
(178 puan) tarafından
Şahsen benim annem çocuğum için bunları dese arama mesafe koyarım o da tek çocuk olduğum halde. lafa gelince biz gençler cahil hatır gönül bilmez oluruz ama anne babalar yaşlılar bu konuda çok berbatlar. Bilmiyorum ben çok sinirlendim bu konuşmaya sen de çok üstüne dusme özür diledikce iyice haklı olduğunu sanmış annen
0 oy
(770 puan) tarafından
Sana üzüldüm ya ortada pek bişey de yok

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 371 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 289 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 369 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 444 göst.
26 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerimmbenim (23 puan) tarafından soruldu

379,433 soru

11,357,805 cevap

34,833 kullanıcı

...