0 oy
443 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (23 puan) tarafından
Dün gece cebinde 5 tl varmış zaten hep kartta tutuyor parayı benim olsun dedim sen parayı kapıdan dedi  isim var yüzüme yağ alicam dedim ekşinin hiç bitmiyor dedi eksigim  bitmeyipte yemin ediyorum kendime hiç bisey almıyorum 18 ay önce aldığım iç çamaşırlarını giyiyorum kızıma doğuma aldıklarım o kadar yani kişi tayt üstüne yazlık bol pantolonlarla çıkarttım çok zoruma gidiyor bende sabah kahvaltı vermedim simit alıyım 5 tl ile dedin ya dedim

17 Cevaplar

+4 oy
(3,147 puan) tarafından
Söylenirse söylensin duymazlıktan gel git al neyin eksikse sustuğun için böyle yapıyor evlenmeyi karı almayı şeyini tutamayıp çocuk yapmayı biliyorsa eşşek gibi bakmayı da bilecek eksiklerini almayı da kim için çalışıyor sizin için o parayı sizde yiyemeyecekseniz size harcamayacaksa ne diye çalışıyor? 
(23 puan) tarafından
Valla geçen arabca kargo getirdi sen ver ben sana veririm yemin ederim dedi verdim 20 tl kargo için dünde zaten 10 tosi benimde diyor
-Reklam-
0 oy
(278 puan) tarafından
Insan 5 tl için bnce böyle kalbini kırmamalıydı bnm esim de dün cebinde 5 tl demir para var di aldım kumbaraya attım hicbsy demedi yani sonuçta 5 tl artık para değil bile nie bunun için kalbini kırmış ne gerek var ki bnce açık açık söyle de senden 50 tl 100 tl almadım 5 tl de artık bi para değil bunun için kalbimi kırdın die 
(23 puan) tarafından
Söyledim tabiki tepkimi koydum iş yerinde herkez simit çay alıp geçiyormuş o sadce çay mı alıyım dedi geri üste cıktı
(278 puan) tarafından
Eger durumu yoksa adam haklı ama sonuçta çalışıyor yemesi lazim
(23 puan) tarafından
Askeri ücret alıyor ve telefon alıp satıyor babasının 700 tl maaşı var beraber duruyoruz 1 200 sadce borç ödüyor durumu yok diye bisey yok kartta daha önce de fırında çalıyordu günlük alıyordu gene aynıydı
(278 puan) tarafından
Yuh ozmn yaniii
0 oy
(911 puan) tarafından
Yuhhh evlenmeden once tanimadn mi adami 
(23 puan) tarafından
3 yıl sevgiliydik
0 oy
tarafından
Kız 5 liraya ne alınır bu devirde . Allah aşkına niye bu kadar yüz veriyorsunuz şunlara ya sonra kendini böyle halt sanıyor.madem senin ihtiyaçlarını karşılamayacakti niye evlenmiş okuzzz 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Ben eşime cimri diyordum ama her maaşta 200 tl bana ayrı verir biriktirip altın alıyordum ne istersen istemesemde alır helede kızına yaza kadar kıyafet var bunlar küçülsün önce dedim yinede arada söyler kızıma birşeyler alalım diye tabi ben doğuma kadar çalıştım 7 aylık olduk nerdeyse inşallah yaşına girsin yavrum yine çslışıcam evimizi alana kadar ALLAH nasip ederse çalıştığım dönemde bende maaşı ona verirdim ama bende kalsa ben çok harcıyordum o yüzden 5 tl için kalpmi kırılır şimdi çocuğa versen almıyo 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
5 tl nedir ya nasil onun konusmasini yapar
0 oy
(9,574 puan) tarafından
İste eşşek gibide sana bakmak zorunda ihtiyaçlarını gidermek zorunda iskele babası mı o orda erkek dediğin eve bakıcak söylemekten çekinme 
0 oy
tarafından
Terbiyesiz herif. Sende onun camaşır bulaşığını yıkama. O zaman görevlerini hatirlar belki. 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ne kadar ince hesaplar peşinde böyle. Karı koca arasında paranın lafı olmaz zaten ama 5 TL'nin hiç olmaz ya. Harca gerektiği ölçüde. Harcamadıkça iyice kısacak
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Sana bakmak istediklerini almak zorunda dinimizde bile böyle geçen müge anliya çıktıklarında adam ediyor ki işte ben karıma herşeyi aldım felan tayt istedi makyaj malzemesi istedi hep aldım müge de dedi ee bunlarla mi övünuyorsun almak zorundasın sen almazsan karşıdaki adam mı alçak diye felan oo geldi aklıma yazmak istedim sinir oluyorum böyle insanlara da o yüzden 
0 oy
(576 puan) tarafından
Eşin sana para yedirmemeye ant içmiş sanırım. O yüzden de cebinde nakit taşımıyo alırsın diye. Sana parayı o vermicekte kim vercek ?? Eşşek gibi verceksin ihtiyaçlarımı karşılıcaksın diye sert çık biraz. Kalbimi kırdı deyip susup üzülme. Ekonomik şiddet uyguluyo sana bildiğin 
0 oy
tarafından

Canım istiyceksin, sürekli kişisel ihtiyaclarını dile getirceksin. Benimki beni biraz aksatınca arabana benden daha çok vakit ayırıyon onun hiçbişeyini eksik etmiyorsun. Eşin o herhalde derim. :D

istiyceksinki karısı olduğunu hatırlasın. Sadece ev ve geceleri yanında yatmak için değiliz herhalde..:P

0 oy
(393 puan) tarafından
Cnm takma kafanı üzülme hepmi böyle.bazen eseklikleri tutuyo erkeklerin.parasi yokmu yani parasizmi okadar 5 TL nin lafını yapacak kadar.olmasa bile seni kırmadan söylemesi lazım sonuçta sana bakmak zorunda mahcup olup uzulmesi gerektiği yerde sana bir 5 TL veremiyor dye bide söyleniyormu.maddi sıkıntı çekiyorsanız belki sinirleri bozulmuştur takma kafani
0 oy
tarafından
Git al canım ihtiyacini konuş sana maaş alınca biraz versin onunla eksiğini gör ses etmediğin için böyle olmuş durumumuz var yazmışsın bir yorumda madem var al kargo gelince mecbur öder 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Herşeyi idare edip birşey almadığimizdan istemediğimizden böyle
(23 puan) tarafından
Aynen öyle valla canım har vurup harman savurmak lazım işde
(1,160 puan) tarafından
Öyle yapmasan bile gizliden para biriktir
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canım benim böyle adamlar sen sustukça psikolojik şiddet göstermeye devam eder 

Para kazanan o yiyen sesin gibi davranırlar 

Çat çat yüzüne vururlar 

Hiiiiiç  üzülme,alacaksın vereceksin tabiii diye üste çık hakkın   sen susutur onu
0 oy
(450 puan) tarafından
Kiz5 tleye artik bir cikolata gelmiyor deverimi kaldi onun hesabini yapiyor sana madem bir 5 tl bile esine veremiyorsa bir erkek hicbir ise yaramiyor demek bnm gozumde
(23 puan) tarafından
Haklisin canım zoruma gidiyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 647 göst.
6 Mart 2021 Aile kategorisinde Turka1993 (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 369 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 359 göst.
4 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu