0 oy
367 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından

Kizlar bugün eşimin annesiyle gitmiştik koydeler geri gelirken bizle geldi neyse biseyler getirmiştik annesi bekar oğlundan bize geldi. getirdiklerini yapmaya ama yapio ya sanki hareketiyle beni dovuyo dünyaya geldiğime pişman ediyor. Neyse gitti eşim bi başladı anneme babama saygısızlık yapma seni kırarım ama öyle böyle değil iyi kırarım dedi sen naparsan bende onu yaparım annene babana dedi sktigimjn suratı bi gulmuo anama dedi hiç hosgeldin yapmion eve gelince dedi bisey diyor kırk yıl sonra yapion o an ne yapison bırak dediğimizi yap dio senle evlenmekten bi bk yedim ben bi gün yüzü göstermesin dedi.annesi neler yapio dio obur gelinin ayirio bana gelince neler diom o demekki iyi senden iyide maşallah sayiyo nasıl işini yapio dio ben dedim ne işini yapmiom gidince çocukla elimden geleni yapiom en azindan yemeğinizi veriom verme istemiok tek yüzün gülsün bisey istemiyoruz dedi dedim benim yapim yüzüm bu kendi annemle daha kötüyüm dedim benim aileme farklı ol onlar bilmez dio yeter ya valla ben bunun neleri dahaa kizlarrrr valla yetti canıma şu cocuk olmasa basip gidecemde ağlayarak yazdım kusura bakmayin

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gerçekten eşinin dediği gibi suratsız bir insan mısın?  Belkide öyleysen o yüzden işler bu duruma geliyordur.  
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiyamam kuzum çok geçmiş olsun düzelir inşallah senin yüzün gülmüyor mu kayinangilde.
0 oy
(15 puan) tarafından
Kayınvalideni sevmiyosun belli ki canım sende eşini şaşırt bakalım etrafında pervane ol güler yüzlü ol bunları yaptığına rağmen hayla aynı şeyi yapıyorsa ve diğer gelinini sana savunuyorsa o zaman gereğini yap

Eşinin tavrını da görmüş olursun o zaman boşver üzülmene değmez gerçekten 
tarafından
Katılıyorum
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Kiz aglama bosver ne takıyon
0 oy
(504 puan) tarafından
Canım kusura bakma yargılamıyorum ama kim olda aynı şeyi söyler. Kaynanamlara zorakide olsa gülüyorum içimden gelmesede öyle davranarak yapıyorum herşeyi eşimle aramın iyi olmasını istiyorsam mecburum sende sürekli surat asma zaten yanında değiller belliki benim gibi altlı üstlü otursan ne olacak kim bilir. Bazen isteyerek değil mecburiyetten yapmak zorundayız bazı şeyleri kendi hayatımızın huzuru için.
0 oy
(450 puan) tarafından
cnm butun erkekler boyle esin icin biraz kaynana guler yuzlu ol belki yapin oyledir ama kadin yalnis anliyor demek  aglama esin ve kaynanan bilerek yuzunu astigini dusunuyor butun erkekler anneci anesine iyi olan kocasiylada arasi iyi oluyor 
0 oy
(37 puan) tarafından
Bacım sen onlara ağzınla kuş tutsan yaranamazsın 
0 oy
(374 puan) tarafından
O tavrını yenmem lazım sanki. Belki isteyerek yapmiyorsun ama en azından evliliğin için. Ben bilmem hiç surat astığımi.  Kızdıgim zaman bile yine lafimi söylerim ama tavır yapmam hiç mesela. O yüzden hep severler beni

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 1,843 göst.
16 Temmuz 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 443 göst.
26 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerimmbenim (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 359 göst.
4 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 645 göst.
6 Mart 2021 Aile kategorisinde Turka1993 (86 puan) tarafından soruldu

378,446 soru

11,327,907 cevap

34,783 kullanıcı

...