0 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar bugün ağrılarım vardı gelip giden ağrılar dı kasılmalarim çok du acile gittim kadın doğuma yönlerdiler nst çekildi az sancı çıktı sonra doktora gönderdiler beni gittim doktorun hiç bir hastası yokdu resmen çay kahve keyfi yapıyordu neyse girdim içeri benimle sesini yükselterek konuştu hatta bağırdı neymiş nst de az sancın var niye bizi oyalıyorsun gibisinden birşeyler dedi ulturasyon ile bebeğin durumuna da bakmadı bende zaten erken doğum korkusu vardı. Şikayetlerimi dinleyerek muane etmeden beni başka hastaneye sevk etti doğum için birde bir iğne yazdı acilen yap o iğneyi hastaneye git dedi Google den baktım 33 haftalık doğumu olan gebelere vuruyorlarmış yola çıkmadan vur o iğneyi git dedi sen gidene kadar doğum başlar dedi başımdan aşağı kaynar sular döküldü resmen, beni muane etmeden kafasına göre doğumumu nasıl başlata biliyor. Birde benimle çok güçümseyici konuştu neymiş ben çok zayıf bir kızmışım. Eşim kapıdaydı zaten ben çıkınca o adam sana niye bağırıyordu dedi yok bişey dedim tutmasaydım içeri girip adamı dönecekti zar zor çıkardım dışarı 

14 Cevaplar

+1 oy
(1,938 puan) tarafından
Babasının hayrina mi doktorluk yapıyormuş ne demek bizi oyalıyorsun muayene etmek zorunda. Devlet ona maaş ödüyor sen orda muayene oldun diye. Yerinde olsam hasta haklarına yada başhekime kadar çıkardım. Cimere yaz en azindan. Hadsiz ya 
(133 puan) tarafından
Eşim şikayet edicem dedi cimere
tarafından
Kimi oyle gattar oluyo ben ozele gidiyodum 37 de doktorum baska sehre tasindi baska doktora gittim derken bayram tatili yine devletteki nobetciye kaldim bi suratsız bi suratsız zorla yapiyo gibi surekli dudak bukmeler fln cok kotuydu ha iyiside var ilceye gelip gidem doktorum nasil sicak kanli guler yuzluydu
(133 puan) tarafından
Zaten muane ye gelen kadınların hepsi de doktorlara zorluk çıkarmadan muane olup gidiyorlar hepsi de kendi bebeğinin derdin de kimse meraklı değil ki o hastanelerde o doktorların Nemrut suratını görmeye var ya böyle durumlar da video ya alacaksın ama iş işten geçti artık
-Reklam-
0 oy
(7 puan) tarafından
Geçmiş olsun ben kızıma hamileyken doktor doğru dürüs muayine etmeden iyne vurdu çok kanamam oldu hatta o gece hastanede yat bebeyin ölücek falan dedi eşimi aradım anemi falan hastaneyi basdılar eşim doktorla kalqa etdi beni alıb annemle birlikde başka bi şehirdeki doktora götürdü çıka çıka küçük bi kan pıftısı olmuş kadının vurduğu iyne yüzünden kanamam olmuş boşalmış doktor serum bide iyne yazdı dedi bunlar bitdikde gel girdim muayine etdi korse yazdı bebek doğana kadar tak hiç bir şey olmuyacam dedi şimdi kızım 5 yaşında ve ben ikinci çoçuğuma gebeyim yani öylə doktorlar çok canım sen başka bi doktora git
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Cimere yazın 
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Var öyle dengesizler canım.. işte aslında karakterinr bakıpta doktorluk vermek lazım ama olmuyor tabi .. kendilerini bişey sanıyorlar.. keşke eşinde girseydi yanında ozamn seslenemezdi büyük ihtimalle 
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Nefret edilecek bir insan tipi. Zamanın olsa şikayet et derdim. Naptın peki. Başka doktora git bence 
(133 puan) tarafından
Yarın özele gidicez inşallah baksınlar okadar üzgünüm ki şuan her ay o doktor okadar maaş alıyor hastası olsa da olmasada o parayı alıyor ama biz zar zor mecburen özele gidelim
(15,224 puan) tarafından
İnsanlar bu yüzden özele gidiyor zaten. Devlet hastanelerinde insan muamelesi yapan doktor çok az. Doktor iyi olsa hastane ortamı iyi olmuyor. Ne hale geldi sağlık sistemi.
0 oy
(31 puan) tarafından
Sanki hayrına bakıyorlar yerinde olsam cimere şikayet ederdim. Bende hamileyken vitaminler bebeğe geçtiği için bende eksiklikler vardı doktor sen magaradami yasiyon demez mi ay şok oldum ben de bir doktora yakışmıyor bu tarz şeyler modum düşerek eve döndüm 
(133 puan) tarafından
Maalesef öyle doktor lar var rahatlıktan hep insanlar ne zorluklar la kazanıyor parayı
0 oy
(48,690 puan) tarafından
sikayet edin canim
(133 puan) tarafından
Edicez inşallah eşim çok sinirli tabi bende şikayet edicez
0 oy
(887 puan) tarafından
Şikayet edin cimere ve hastaneye de keşke o an şikayet etseydiniz
(133 puan) tarafından
O an inan üzüntüden bisey yapamadım ama eşim sen bana bırak haledicem dedi
(887 puan) tarafından
Bazıları gerçekten duygudan yoksun oluyor
0 oy
tarafından
Şikayetçi olun 182 yi arayın sözde bağırıp işini yapicaksın diye diretseydin bende doktora kızmıştım bağırma yoktu oraya montunu koyma falan falan dedi temizlikci dotkoruda uykusundan uyandırıp getirdiler ve doğru düzgün ilgilenmek istemdi işlem yaptırmadım sizin insanliginiza merhametinize Allah muhtaç bırakmasın Allah bildiği gibi yapsın sizi dedim doktorda sana kendime müdahele ettircek kadar aklımı kaybetmedim dedim hepsini azarladim hayla hırsımi almış değilim 1 sene geçti açımdan dolayı şikayet etmedim onlarla uğraşacak dermanım yoktu ama siz edin insanın bu tarz seyelr içinde kalıyor 
(133 puan) tarafından
İnan o anki şaşkınlıkla zaten bisey diyemiyorsun ben zaten bebeğimi düşünüyordum eşim yarın gidip şikayet edicem dedi
tarafından
182 yi ara şikayet kaydı oluştur  illaki eş geçme ben çok pişmanım  hastaneyi birbirine katmadigima aramadigima ama işte o zaman canımın derdinden aklıma gelmemisti bende öyle olmuştum donup kalıyor insan once
0 oy
(1,152 puan) tarafından

Bazen haberlerde çıkıyor ya sağlık çalışana şiddet, doktora şiddet diye, yemin ediyorum böyleleri hak ediyor işte:angry: 

0 oy
(1,529 puan) tarafından
Şikayet et canım o şekilde davranma hakkı yok ayrıca doğumu kafasına göre nasıl başlattırıyo ya böyleleri bu mesleği yapmasın 
(133 puan) tarafından
Ben 33 haftalık hamileyim dediğim gibi iğneyi vurdur sen gidene kadar doğum başlar diyor inanamadım beni muane etmeden sadece şikayetleri dinleyip karar verdi
0 oy
(13,027 puan) tarafından

Var böyle dengesiz doktorlar 

Bence arayip cimere şikayet et böyle durum yaşadım diye bir uyarsınlar onu 
0 oy
(12,646 puan) tarafından
affedersiniz da benim eşim eşşek gibi çalişip sigorta öduyor kimse oyle davranamaz başima kaldırırdım hastaneyi 

kizim yattı geçen ilgi sıfır karakolluk olduk oradakiler la
(133 puan) tarafından
Değilmi ama bende aynı şeyi dedim eşim sen karışma halledicem dedi. Anladığım kadarıyla da bu doktorun ilk rezilliği değilmiş komşularımın söylediğine göre baya şikayet varmış bunun hakkında
(12,646 puan) tarafından
yanına kar kalıyor ki devaö ediyor
0 oy
(6,919 puan) tarafından
33haftada doğum yaptım ama bana vurulan iğne bebek için ciğerleri için vuruldu  hatta baya bekletıldım  
(401 puan) tarafından
Bnde 35 haftalık dogum yapmıştım dedigin gbi banada ciger geliştrici yaptılar hatta 2 doz. Ve çok faydası olmuştu bnle aynı haftada dogum yapan tanıdıgımızın bebegi solunum yetmezlgi ile doğdu. Çok şükür bizde olmamıştı birde onun ki özeldi. Eger o igneyse faydalı aslında
(133 puan) tarafından
İşte hadi muane etse bebekde bir sıkıntı çıksa Allah korusun tabi Almamız gerekiyor bebeği falan dese ben yine bebeğimi tehlikeye atmam kim ister ki böyle bir şeyi ama dediğim gibi şikayetlerimi dinleyip karar veriyor adam belki bebeğin durumu iyi belki tam haftasında doğacak muane etmeden nasıl vere biliyor kararı hala anlamadım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 659 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 754 göst.
0 oy
15 cevap 764 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,411 puan) tarafından soruldu