0 oy
661 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dünkü postumu hatirlarsnz belki dun dedm ki manevi açıdan aç birakiyosun beni oda başladı konusmaya dinle ozmn dedi kaynanamn arkasndn konusmstm ama kötü degil sadece yasattiklsrini anlatmistm kaynanam esime demis ben karını seviyorum kendine ceki duzen versin ben bisy yapmadm diye neyse baya baaya konuştu düşündüm gercekten bende de hata var dilimi tutamadigim icin dun aksam 2 gorumcemi arayip bana çağırdım gelin sorunlarımızı çözelim aileyiz sonucta diyr kaynanamda koyde hafta sonu oraya gidip onlada konuscm dizce doğru adım mı attım

16 Cevaplar

+3 oy
(2,211 puan) tarafından
Bana gore cok ılımlı yaklaşmışsınız, umarım herşey umduğunuz gibi geçer.
tarafından
İnsallah cnm yani doğru adım atiyorum dimi kafam cok karışık
(2,211 puan) tarafından
Konunun içeriğini tam bilmiyorum ama, müslümanın müslümana kuslugu en fazla 3 gun derler.. siz gayet olgun davranmışsınız, sorunları halinin altina süpürmektense gün yüzüne çıkarıp yüzleşmek yükü hafifletir..
tarafından
Suan okdr hafifledim ki anlatamaam cnm
-Reklam-
+1 oy
(2,165 puan) tarafından
Sana karşı ne yaptılar bilmiyorm canım her iki Tarafın da hatası varsa tabiki adim atmak tek sana farz değil diye düşünüyorum ben onlar cagirsaydi seni sen gitseydin bence. İnşallah yüz bulup da bu güzel hareketinin ardından iyiliğini suistimal etmezler canm çünkü ben aynı duruma düştüm birkaç kez pişman ettiler o yüzden ilgilenmiyorum artık konuşanla konuşur arayani ararım 
(2,165 puan) tarafından
Eşin için değer diyorsan tabiki de karar yine senin umarım herşey istediğin gibi olur
tarafından
Tabiki deger ne kadar esimle sorunlarim olmus olsada onu bu duruma sokmaya hakkim yok cunku benim esim
(2,165 puan) tarafından
O zaman sende de biraz hatalar olmuş belliki canm bu kadar vicdan azabı duyduğuna göre:)  üzme tabiki esini sonuçta o senin hayat arkadaşın içinden ne geliyorsa öyle yap hakkında hayırlısı
tarafından
Tabiki hatalarım olmus cnm asla inkar etmem benm tek hatam guvenip millete iicmi dökmek yasadiklarimi anlatmak ama ben böyle olacagini dusunmemistim esim benim icin kiymetli cnm
(2,165 puan) tarafından
Anladım canm hayırlısı olsun ya
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Eğer çok büyük sorunlar yoksa affetmek büyüklerin gönlünü yapmak her zaman en doğru yoldur canım inşallah bu davranışının hakkını verirler onlarda mutlu olursunuz
tarafından
İnsallah cnm dua et bana
(3,738 puan) tarafından
Allah'ım huzur mutluluk versin canım. Kendini ezdirme onları da ezme ama orta yol illaki bulunur herşey gönlüne göre hayırlısıyla olsun inşallah ❤️
tarafından
Amin cnm cok sagol❤️
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Affetmek büyük erdemdir insanız önemli olan hataların farkına varılması sen şuan eşinle mutluysan sorun yoktur demektir. 
tarafından
Sorunlarımı çözersem daha mutlu olucz insallah çünkü esim bunları duymasina ragmen içine atmış bana hic yansitmadi
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın canım umarım her iki taraf da hatalarının farkına varır ben yapamazdim ama ben konuşmuyorum eşimin ailesiyle gecen adım attılar ama ben yok dedim  bende tamamen bittiler 
tarafından
Bende kendimce hskliyim bide onlari finlemk istiyor m orta yolu bulup sorunlsrmzi çözmek istiyorum çünkü edimi baya dusurmusum ben
tarafından
Karar senin canım
tarafından
Dua et bana cnm
tarafından
Ederim canım Rabbim aranizdaki olayı düzeltsin inşallah
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Valla canm bnde gorumcemn biryle cok kotuydum bu durum kaynnmlada kocamlada arami surekli bozuyirdu sureklo huzursuzluk oluyirdu artikk son haddime geldim gorumcemi halaaa sevmm ama evimde huzursuzluk bitsin diee mesaj attm gel konusalum die geldi evime konustuk kapattik hala o bni sevmez bn onu ama huzursuzluk olmasin die konusuyoruzz inann eve huzur geldi  onlar icin deil ailen icin yapman cok iyi olmus sendr huzur goruceksin inann. Esim daha çok  saygi gostermeye basladi bana 
tarafından
Ay insallah cnm darısı başıma gercekten esim bunlari bilip icine atmis bana soylememisti ve sohbet muhabbet yoktu sıfır yani
(4,152 puan) tarafından
Bnmde ayniydi canm. Esim resmn evden sogumustuu konusunu bile acmiyorduu. Ama simdi muhabbetbarasinda ablasina laf ediyom sesini cikarmiyo :-)
tarafından
Benimde öyle inanirmisn
(4,152 puan) tarafından
Iyi yapmissin onlar icin deil esin icinn bosver. Ama mesafeni herzamn koruu
tarafından
İnsallah bakalim cnm
0 oy
tarafından
Doğru karar vermişsin canım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah sen bir adım at da gerisi gelir nasıl olsa 
tarafından
İnsallah cnm
0 oy
(13,723 puan) tarafından
Aferin sana valla  çok iyi yapmışsın cnm
tarafından
Cok sagol cnm umarım bugün istedigim gibi gider sonucta bi aileyiz
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Aradaki mesafeyi herzaman koru. Sorunlarınızı çözseniz bile mutlaka mesafe olmalı aranızda.
tarafından
Ya illaki olur ama ben aslinda abla karfes olmak istiyorum ne bilim sıkıldığım zaman arayip hadi suraya gidelim diyebilmk bı sıkıntım oldugunda arayabilmk istiyorum
0 oy
tarafından
En doğrusunu yapmışsın helal olsun ben yapamazdım. Büyüklük etmişsin 
tarafından
Cok sagol cnm benim de hatam var kabul ediyorum en azindan yaptim diyebilmek istiyorum ve esimi dusurdugum durumdqn cciksrmk istiyorum
0 oy
(48,738 puan) tarafından
en dogrusu bu zaten konusarak halletmek
tarafından
Keisnlikle umarim istedigim gibi gecer
0 oy
tarafından
Canm hayrlisi olsn buyüklük sendd kalsn bosver bu hareketinle biset kaybetmezsn hem ilerleyen zamanlarda birsey olursa ben bunufs denedm olmadi dersin
tarafından
Aynen öyle cnm eşimi dusurdugum durumdan çıkarmam lazim aslinda benim için cok fedakarlik yapmis ama dile vurmadigi icin ben bisey yapmamis sanmsm
tarafından
Canm benim hayat senin hayatn kalbinden ne geciyorsa onu yap derim . Biz senin anlattiklarin kadariyla biliyorz oyle degilmi 4 duvar arasnda ne yaşNiyor bilemeyiz rabbim hakkinda hayrlisini nasip etsin
tarafından
Amin cok tesekkur ederim cnm
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Bence çok iyi bir adım atmışsın sonuçta onlar eşinin ailesi öyle yada böyle sürekli beraber olcaksınız ailesinin çünkü herşeyden eşinin de haberi olsun yarın öbür gün eğer kötü birşey yaşarsanız en azından benim eşim denedi ben şahidim desin sorun onlarda olduğunu bilir .
tarafından
Aynen öyle cnm ben hataminduzeltim de gerisi onlara kalmış
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Siz güzel bi adım atmışsınız.. İnşeAllah onlar da güzellikle karşılık verirler, kalbinizi kırmazlar.. Ama kırarlarsa da dönüp eşinize dersiniz, ben böyle yaptığım halde onlar bana şöyle yaptı.. Ben elimden geleni yaptım, hala beni mi suçlayacaksın dersiniz
tarafından
Kesinlikle cnm
0 oy
tarafından
Umarım herşey gönlünce olur
tarafından
İnsallah cnm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 773 göst.
4 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 579 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 911 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nur.ozdmr_ (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 427 göst.
24 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Manas (911 puan) tarafından soruldu

381,324 soru

11,415,549 cevap

34,966 kullanıcı

...