0 oy
86 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (996 puan) tarafından

Düşündünüz mü kızlar  fikir olsun. Ben cocuklara yaptiklarimdan yemeyi dusunuyorum

Bulgur pilavı+ tavuk köfte yanına üşenmezsem :) salata ya da yogurt birseyler

5 Cevaplar

0 oy
(1,963 puan) tarafından
Oo seninki gayet güzel ve uygun. Kızartma değilse daha uygun:) kabakla bulgur pilavı düşünüyorum ben de.
(996 puan) tarafından
Kizartma malesef :) Afiyet olsun canim senin ki de güzel
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bu postu  okurken tatlı yiyor olmam :D

(6,255 puan) tarafından
Benimde bir paket fıstığı bitirmem
(996 puan) tarafından
Ah 5 gün önceki hallerim size de merahaba :D
tarafından
Ben hiç diyet yapmadım ki ahahhaa

Afiyet olsun kuzum sanada
(996 puan) tarafından
Ömrüm diyetle ya da hep kontrollü yemekle falan gececek heralde :)
tarafından
Üzüldüm adına ahahha
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Taze fasulyem bitmedi yanına bulgur pilavi salata yapıcam kücük tabaklarim vardi kendi yemeklerimi ona koyuyorum artık pazartesi bende basladım bakalım yuruyus de yapiyordum iki gundur havalar yagmurlu bekarligimda yememe dikkat etmeden sadece yuruyusle cok guzel kilo vermistim
(996 puan) tarafından
Afiyet olsun canim bak cok dogru dedin buyuk tabaga az yemek koyunca olmuyor önce göz doyacak :D bende cocuklarin bahanesine kac gündür parklarda hareket halindeydim iyi oluyordu bugün hava kapalı.
Kac kilosun. Bende pazartesi basladim
(3,416 puan) tarafından
82 canım insallah bol bol eksileri goruruz sen kac kilosun canım
(996 puan) tarafından
88 canim insallah ya arada yazalim kilo verdikce :)
(3,416 puan) tarafından
Tmm canim  yazalım
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Benim bugünlük listemi yazayim fikir olsun diyetisyen verdi

Sabah: sebzeli omlet bir dilim peynir yeşillik bir haşlanmış patates bı tatlı kaşığı fıstık ezmesi

Öğle:n bir su bardağı kefir

Ara öğün: bir çay bardağı kefir ve bir porsiyon meyve

Akşam: kabak sote

Ara öğün: bir kupa kayısılı form Çay ve bir avuç leblebi 
(996 puan) tarafından
Degisik bi liste gibi geldi sagol canim fikir oldu. Sabah kahvalti da hem omlet hem patates bi de öğlen sadece kefir oldugu icin dedim . Özele mi gidiyorsun her günün böyle listeli mi.ne yiyecegimin belli oldugu diyeti seviyorum bende ama hic ozele gitmedim
(2,223 puan) tarafından
Online aldım listemi canım. Bugün böyle diğer günler daha farklı. Toplam 4 liste verdi istediğimi istediğim gün yapıyorum dün akşam misafir vardı akşam yemeğini fazla kaçırdığım için bugün bunu yapmak istedim. Ben de liste olmadığı zaman kendi kafama göre yapamıyorum illa başımda bı çoban olması lazım. Sağlıklı beslenme olayını bı oturtamadim kendimde
(2,223 puan) tarafından
Patatesi listede hiç karbonhidrat olmadığı için yazmıştır. Vücuda karbonhidrat almayınca kabızlık oluyor ve ödem tutuyor. Onun yerine bir dilim ekmekte yiyebilirim mesela
(996 puan) tarafından
Aynen bende ayniyim vala kendi kafama gore yapinca  bazen fazla kaciriyorum bazen ne hazirlayacam diye dusunurken bakmisim bizimkilere yaptigim seylerden yemisim gitmis. En iyisini yapmissin. Sen kac kilosun.
0 oy
(4,235 puan) tarafından
Kurufasulye ,pirinc pilavi ,ayran. Pilav yemeyecegim :)
(4,235 puan) tarafından
Sagol canim. Kahvaltida pogaca yedim. Yiyemem :D
Bi de aksam 5 ten sonra bisey yemiyorum :)
(996 puan) tarafından
:D sen kac kilosun. Ben de aksam 6 dan sonra birsey yemiuorum cogunluk oyle denk geliyor.
(4,235 puan) tarafından
62 canim, 6 kg vermem lazim. Cok zor veriyorum. Bizde 5 te yemek yer 6 gibi yuruyuse cocuga parka falan cikaririz. 2 haftada 700 gr vermisim. 1 gun diyeti bozdum. 2 kezde aksam tatli yedim misafirler getirmisti :D
(996 puan) tarafından
Son kilolarin ya o yuzdendir kolay gelsin canim gider insallah
(4,235 puan) tarafından
Yok canim zaten 5-6 kilo fazlam var. Dogum sonrasi 56 ya kadar dusup 4.aydan sonra kilo almaya basladim 63 oldum iste en fazla. Benim icin cok kilo yani boyumda kisa 1.60 :(

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 494 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 463 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 200 göst.
9 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 386 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu

380,216 soru

11,383,516 cevap

34,884 kullanıcı

...