0 oy
197 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,347 puan) tarafından
Sadece poğaça mi yiyorsunuz yanina ne yapıyorsunuz eşiniz bişey diyor mu

13 Cevaplar

0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ben bazen yapıyorum yanına da kahvaltılık yapıyorum çocukla eşim seviyor 
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Bende eşimde sadece poğaçayla doymayiz ki eşim onu asla akşam yemegi olarak kabul etmez
(4,216 puan) tarafından
Kız neyini vericen allah seni ben 1.60 80 kiloyum
Eşimde 1.85 falan ikimizin de fazlası var yani ama yemeği çok seviyoruz ağzımız hiç durmaz
(10,026 puan) tarafından
Bizde oyle kiz. Ben cok yemek yemem ama aburcubur falan surekli yiyorum her dakka. Esimde 7 8 ay gemici oldugu icin fulll evde 7 24. Evde oluncada cani sikiliyo surekli buzdolabinda :D ama surekli kuruyemis meyve cikolata yemek makarna ekmek ne bulursa. Ama bakiyo az artmaya basladi dikkat ediyo. Bide benim firinim yok hamurisi yapmiyorum :) ordan kurtariyoruz. 52 kiloyla evlendim. 2 dogum iste 58 kiloyum suan
(4,216 puan) tarafından
Al bir firin kız hamuru işi olmadan olur mu :)
(10,026 puan) tarafından
Oluyo kiz 4.5 senedir :D bisey isteyince kaynanama annem ablama diyoruz orda yiyoruz :D yapinca yeniyo cunku bak 80 kilo :D

Kiz saka maka bu evde firin yeri yoktu bizde ha tasincaz ha tasincaz derken simdi sukur kendi evimiz yapildi bitiyo subat mart gibi ankastre alicaz
(4,216 puan) tarafından
Hayırlı olsun canim güle güle oturmak nasıp olsun
Evet maalesef yaptıkça yeniyor yani
0 oy
(6,220 puan) tarafından
Ben poğaça yaptığım zaman bir tepsi yapmıyorum dondurucuya da attığım için çok yapıyorum o yüzden vaktimi alıyor akşam da yanına kahvaltılık kızartmaya da melemen yaptığım zaman güzelce yiyoruz Sorun da etmiyor
(1,347 puan) tarafından
Ne güzel canım
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Ben yapıyorum bazen patates salatası ya da patates kızartma menemen çay kahvaltilik falan :) eşim de sorun etmez öyle her gün usaniyor insan yemek yapmak sorun değil listesi falan olsa keşke 
0 oy
tarafından
Ben genelde poğaçanın yanına patates salatası yada kızartma yapıyorum ama eşim akşam yemeğinden saymaz:) 
0 oy
(1,573 puan) tarafından

Domates salatalık peynir zeytin kahvaltılıklar ıste cokta guzel gıder yaparım ara ara :)

0 oy
(1,931 puan) tarafından
Hiç yapmadım akşam yemeği yerine, onun yerine pişi yapıyorum veya gözleme ekstra kahvaltılık salata domates birde çay olur.
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Poğaça yemek olarak olmaz bence
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Bazen akşam yemeğine mercimek köftesi kısır gibi şeyler yapıyorum onlari tek başına yiyoruz içecek olunca yanına yetiyor ama poğaça anca kahvalti ya 
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Ben dün yaptım çocuğuma değişiklik olsun diye.

Yaninda kahvaltı çay yedik.
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Eşim doymaz benim ya yani da mutlaka başka şeylerde olur o yüzden yapmıyorum 
0 oy
(1,293 puan) tarafından

Makarna salatası yap canım. Arada ben yapıyorum gün menüsü gibi :D

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,308 göst.
3 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 1anne (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 383 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 489 göst.
14 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
13 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde eslemree (1,117 puan) tarafından soruldu

379,626 soru

11,364,258 cevap

34,841 kullanıcı

...