0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (1,892 puan) tarafından
Ne zaman bebeğim hasta olsa kendimi ölümüne suçlu hissediyorum sanki hastalığı ben icat ettim de ben bulaştırdım. Oğlum soğuk almış öksürüyor ateşi var 2 gündür ilaç buhar kullanıyoruz her şeyi yapıyorum onun için önünden kalkmıyorum. Ama sürekli suçlu hissediyorum iyi bakamadım benim yüzümden hasta oldu dikkat etmedim iyi bir anne olmayı beceremedim diye kendimi yiyorum.

5 Cevaplar

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Salgın var canm benim oğlumda hastaydı daha yeni yeni iyi oldu ilaç etki etmedi iğne verdi doktor öyle geçti nasıl hasta oldu anlamadım bende kendimi sorguladım ama bakıyorum herkes hasta yapack bişey yok üzme kendini 
(1,892 puan) tarafından
Bizim durumumuz da iyiye gitmiyor daha da ağırlaştı yatıracak galiba yine 1 hafta yoksa geçecek gibi değil çok kötü öksürüyor
(13,887 puan) tarafından
Günlük sakızı var canım aktardan alıyorsun internette yapılışı var istersen bak göğsüne koyuluyor pamuklan hafifletiyor bize oda iyi geldi dene istersen
(1,892 puan) tarafından
Bir bakayım canım çok teşekkür ederim size de geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Saçmalama canım hasta olmayan cocukmu var öyle öyle büyüyecek hem  bağışıklığı gelisiyor bebişin , bence üzme kendini ,güzelce bak bebeğine yedir içir ilaclarini ver her bebek hasta olur herseyden korusan bile diş cikarirken yine ateşleri çıkıyor bebişlerin 
(1,892 puan) tarafından
Sıcağa alışamasın diye doğduğundan beri hep ince giydirdim kara kışta zıbın içlik üstüne de bir kat giydirdim hiç hasta olmadı şimdi mevsim geçişi diye tek kat uzun kollu giydiriyorum ondan mı oldu bilmiyorum iyileşmiyor da daha da kötüledi bilmiyorum beceremiyorum gibi hissediyorum
tarafından
Şimdi yaşadığın yerin sıcaklığına bağlı canım ben Afyon'da yasiyorum hani buralar soğuk evde kalorifer çalışıyor şöyle giniyoruz zıbın uzeri ince pijama takımı ama evin sicakligina göre ayarlamak lazım kiyafeti kaç aylık bebeğin nerde yasiyorsun canım
(1,892 puan) tarafından
Antepteyim burası sıcak tek kat yeterli oluyor ama o bebek olduğu için acele mi ettim diye düşünüyorum 9 aylık
0 oy
(418 puan) tarafından

Oğlum 9 aylıkken bronşitten yoğun bakımda yattı zatürre başlangıcı dediler inanır mısın o 3 gün evde kendimi yedim bitirdim benim yüzümden oldu diye psikolojim bozuldu. Halbuki yemesine içmesine terlemesine aşırı özen gösteren biriyim zaten doktor da demişti herhangi bir virüsten bile olur diye. Şuan 3 yaşında her sene mutlaka bronşit oluruz. O kadar da çok üstüne düşüyorum yani. Bizlik birşey değil kuzum hem çok salgın var hem hasta ola ola bünyeleri güçlenecek. Sıkma canını çok geçmiş olsun  :)

(1,892 puan) tarafından
Çok sağol canım benim ne bileyim insan üzülüyor bir suçlu arıyor işte :(
0 oy
(8,925 puan) tarafından
Biri mi sana bunu hissettiriyor yoksa sen kendi kendine mi bu düşüncelere kapılıyorsun
(1,892 puan) tarafından
Yok kimse öyle bir şey demedi de hasta olduğunu duyan ayy hava değişimi işte hasta mı ettiniz çocuğu diyor
(8,925 puan) tarafından
Milletin bu hasta mı ettiniz demesi bile yetiyor insana
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Biz oğlumla 2 ay hasta gezdik en sonuncusunda ben maske takdım kimseye bulaştırmadan bitirdik çocuktur hasta olur, düşer, yaralanır kimse isteyerek hasta etmez yavrusunu 
(1,892 puan) tarafından
Öyle de bakamadım düşüncesi çıkmıyor aklımdan

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 456 göst.
7 Eylül 2022 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 236 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sunakarayell (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 591 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Damlakaramuk (45 puan) tarafından soruldu