0 oy
571 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Çok basit belki ama eşim bi kere camide abdest alırken çorabından saç telim çıkmış oraya atmaya kıyamayıp cebine koymuş. Basit gibi gözüken ama pırlanta değerinde bir hareket bence

31 Cevaplar

0 oy
(565 puan) tarafından
Hastaydim kirana testi yapmışlardı pozitif çıkınca kafami cevirdim nefesim sana gelmesn uzak dur dedim öpmüştü beni :) cok etkilenmistm 
-Reklam-
0 oy
(55 puan) tarafından
Nişanlıydık daha ve farkli sehirlerdeydik. Hani o nisanliligin stresli dönemlerindeydik. Gece kavga ettik ben de "görüşürüz" dedim kapattım telefonu sonra kafamda kurdum bi sürü, ayrılacağım bırakacağım falan diye. Sabah bi uyandım annemle birlikte sohbet ediyorlar mutfakta. Sen nerden çıktın dedim "konuşuruz deseydin gelmezdim, görüşürüz dedin ben de görmeye geldim" demişti. Bir bunu unutmam bir de çocuk için doktor doktor gezdiğimiz evrede bir doktor şey demişti "sizin çocuğunuzun olma ihtimali yok evlat edinmeyi düşünebilirsiniz". Eşim de çocuk çok istiyor. Ben de hastaneden çıkınca eşime "istersen yolumuzu ayıralım ben senin baba olma hakkını elinden alamam" demiştim. O da "e ne olmuş sen varsın hem çocuğumsun hem karımsın, çocuk için evlenmedim ya sevdim diye evlendim" demişti :) ay canım kocam ya durup dururken yine aşık oldum adama :D 
0 oy
(309 puan) tarafından
nerde bende öyle kocaya düşecek şans be canım bizimkiler anca birbirimizj yiyoruz bol bol
0 oy
tarafından
Çok düşündüm en çok hangi hareketi diye birbirinin içinden secemedim bana yaptıklarınından ama evimize gelen herkse çok ilgili düşünceli davranır gelen genelde benim ailem ve yakın arkadaşlarımdir kimin ayağında terlik yok vermemissem balkona cikiliyorsa hemen hırka getirir giydirir kim olursa olsun birisi lavaboyami girecek gelen ilk ben havlu kullanmam ama gözünden kaçmaz alır havluyu götürür hemen bana zaten değer veriyor ama gelene verdiği özen bana olan sevgisinden değerinden geçtiğini hissediyorum benim fark etmeyip yada önemsemedimi onun tamamliyor olmasi
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Çok varda aklimda kalan ilk doğuma gireceğim zamn sezeryandi ben hazırlanırken gözleri dolmuştu ağlamıştı hiç unutmam
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Yüzüme yediğim tokat!Benim için çok anlamlıydı beni ne kadar çok sevdiğini anladım.
0 oy
(1,517 puan) tarafından

5 yil evliyiz hic bi jestini gormedim 
0 oy
(247 puan) tarafından
Ole hediye alma ne bilim annesi giln yada tanidiklarin yaninda yanyana bile durmaz ne bilim ben annesi gilde kalacksam o donecekse vedalasmak icin sarilmayi opmeyi gectim gorusuruz bile demez ama bi kere ansizin hic beklemedigim bi an msj atmisti o koyde biz annemlerdeydik hic tadi yok buralrin cok ozledim diye 2.gununde kizim olacaginda da biz beklenmedik bi anda hastaneye yattik 3gun boyunca beni hic bi yere gitmeyip hersaat basi beni gormeye geliyordu hemsireler diyodu ay yeter olunca haber edeiriz gelip durmasin esine sole diye o yine geliyordu en son agrilara dayanamdim 3gunde yatinca geldi sarildim agladim ben yatmak istemiyorum artik cok agrim var ozele gidelim sezeryan olsun diye oda agladi canin daha cok yansin istemiyorum bu bi seferlik bi kac saatlik daha doktorla konustum bu gun olur dedi dedi eger yinede gidelim dersen gidelim arayim dedimisdi aglmasi hostu dogm oldu aglayark doguhaneye geldi ebeler katmiyor iceri suan alamm diye ebeyi itip guvenligi es gecip yanima gelip sarilmasi cok hosuma gitmisti bide kavga etmisdik baya buyuk ben annemlere geldim haberi fln yoktu beni baya aramis sormus cok yere bn annemin evinde de kalmadim gormek istemiyordum o ara kuzenime gitmistik oraya bile geldi gidelim ev bos kapiyi actim terliklerini kapinin icinde gorunce giremedim iceri tekrr ciktim o terliler ayagidan cikmasin cikarsada kapida olmasin demisti 
0 oy
(3,407 puan) tarafından
Eşimin her hareketi beni duygulandiriyor  ne yapsa  bana ağlayasım  geliyor 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
En sevdiğim şey bu basit ama anlamlı çok şey var ...

Şuan aklıma gelmedi ama bu hareketleri yapan biri seviyorum demese nolur :))) göstermesi daha guzel
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Nisanimiza bir hafta kala bir arkadasimizin nişanı vardı. Nisandan önce tartıştik. Ben ağlayarak nişana gittim annemle. Otururken bir baktım omzunda bir el. Araç bulmuş Nisan yerini bulmuş gelmiş. Hiç beklemiyordum. O geldi birden aklıma.

İlgili sorular

+1 oy
40 cevap 723 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Nevbahar21 (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 304 göst.
0 oy
3 cevap 213 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 715 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aycacicek (2 puan) tarafından soruldu

380,289 soru

11,386,186 cevap

34,887 kullanıcı

...