0 oy
116 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Sizce Selmayla Taner arasında bişey olabilir mi bu sefer barış gir di araya bnce selamnin ona karşı bişey hisedecepihi zannetmem taner kiskanabilr hatta bnce tanerde yavastan birşeyler seziyor Selma karşı ama selma çok dürüst efendi bu bayan ne düşünüyorsunuz

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Barışın hiç şansı yok o kesin de taner bilmiyorum ya dilekten sonra bisey hissetse bile kendini suçlu hissedip geri duracak gibi geliyo 

Asıl ben elif le doktoru merak ediyom sanki Bi sıkıntı çıkacak onlar için ilerde gibi en baştan beri hissettiğim bu 
tarafından
Taner çocukluğundan beri hep dileği bekledi sevdi ve kavuştu ama artık Dilek geri gelmecek ve ömür boyu yassini tutamaz illaki  evlenecek oğlu içinde olsa selmada çok seviyor taneri içten ondan uzak kalmaya çalışıyor gittikçe aksine yakın oluyor istemeden olsa Elif'in evine yerleşti ayni mahalle selma reddetti gülsüm öğretmen geçmesini önerdi
-Reklam-
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Kaçıncı bölüm yayınlanıyo kız çok değilse ben baştan izleyim. Bomboş bi insanm ztn
tarafından
Çok edepli ahlaklı bi dizi ve aşk dolu bi dizi öneririm
(1,151 puan) tarafından
Sapol cnlrm izlicem
(2,226 puan) tarafından
Yeşil deniz tavsiye ederim
tarafından
Gereksiz bu dizi saçma ve komedyen heleki orço içindeyse dizimin hiç izlemem eşim heyecanlanla bekliyor
(2,226 puan) tarafından
Dün yayınlandı :)
0 oy
tarafından
Canım seni görünce aklıma geldi. Naptınız test yaptırdınız mı?
tarafından
Epilepsi atağı denildi fakülte sevk verdi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 42 göst.
7 Mayıs 2023 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 246 göst.
0 oy
3 cevap 185 göst.
24 Haziran 2023 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy