0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
Anneler toplandık sayfasını öylesine açmıştım ama eşim ve ailesi sağolsun onların geçmişi ile doldu. Kaynamamla aramdaki sorunu çözemedik çözemiyoruz üstüne kayınpeder de eklendi ellerinden gelse öldürcekler beni. Ne yaptılarsa Allah'a havale ettim yoluma devam ettim ama hamile kaldıktan sonra eşimle aramı zorda olsa toparladık ama hep taş koyuyorlar hadi bayram geçti öyle post da vardi .  Bayram günü dayısının açılışı vardı bizi almadı annesi ile gtmisdi bu pazar da bizle gidicek sandım geç kalıyoruz hadi fln demeye başladı işleri bırakıp çıkamam ya sus yada yardım et dedim sofrayı topla çocuğu yıka makineleri kur cikar diz as kendin giyin çocuğu giydir derken bu dedi annemle babam da geliyor nys dedim tm habire hadi hadi ne bu acale dedim gtsinler yolu biliyorlar demezmi tek araba gidicez ya sabır dedim gelmiyorum şansıma da iki gündür hastane işlerim vardı hava kötüydü pazar günü güneş vardi evde duramazdim sonra babasına yazdı oda ses kaydı atmış bana dinletti yok bn bayram günü çok ayıp etmişim bayramlarını kutlamamisim oysa oğlumla uyurken eşim erkenden kaçıp gtti onlarla birlikte aradım acmadilardi bı insan Bayram sabahı eşini çocuğunu sırf annesi babası gezmek istediği için bırakırmi bıraktı üç gün görüşmedik eşimle. Nyse ses kaydi devam ediyor hamilelik bana yaramamış psikolojim bozulmuş alttan aliyorlamis eside arkadan konuşuyor gidip elini öpüp özür diliycrkmisim kadından ikinci çocuğm olunca illaki isim dusucekmis sanki ilkinde yanımdydi sinir oldum  daha dinlemedim onları almadan gttik haftaya da pazar anneler günü izinli günleri ertesi gün de eşimin doğum günü illaki sorun çıkicak annesi yine pastayı alicak ariycak eşimi gel pasta kesiyoruz dicek ve gece saatlerine kadar tutucak onu iki senedir böyle ve geçen sene anneler gününu bana zehir ettiler tekrarı olsun istemiyorum o yüzden gezicem o gün kendi ve oğlumun doğum gününe karismalarina izin vermiycem siz benim yerimde olsanız anneler gününde ne yaparsınız kayınvalidemye el öpmeye veya hediye alıp gidermiydiniz yada eşiniz sen annm değilsin ne kutlucam günü sana dedimi oysa bizde anneyiz küçücük çocuk alicak halı yok dimi

6 Cevaplar

0 oy
(13,173 puan) tarafından
Büyük sorun eşin ailesi değil 

O daha sana koca olmayı beceremiyor ne demek bayram sabahı kendi aileni bırak evde 3 gğn gelme şaşırdım kaldım 
(101 puan) tarafından
Eşim ve ailesi hadi eşim anlasizsiz ailesi hicmi düşünmüyor çocuk var karısı hamile hafta sonları tatil yapsınlar veya eve gidince yazmim aramim sohbet etsinler zaman gevirsinler yok anlayış sıfır
-Reklam-
0 oy
(1,987 puan) tarafından
Eşin çok sıkıntılı. Siz arayı falan düzeltmemişsiniz. 
(101 puan) tarafından
Maalesef ki öyle
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Keşke oğullarını yaşları gelince değil adam olduğuna emin olduktan  sonra evlendirseler
(101 puan) tarafından
Keşkeee
0 oy
(365 puan) tarafından
Eşinin biraz ailesinden uzaklaşıp seninle özel vakit geçirmesi lazım. Senin ailen tek onlar değil artık yeni kurduğun bir ailen var bana da vakit ayırman özel alan açman lazım deyin 
(101 puan) tarafından
Anlamıyor ailesi yakın ama gelmesler o yüzden hep onu çağırırlar gttigi halde eve gelince zırt pırt arar yazarlar hiç bı özel yaşantımız yok
0 oy
(6,469 puan) tarafından
Sen şimdi ikinciye mi hamilesin ? 
(101 puan) tarafından
Evet ne benimle ne oğlumla ilgilenmiyor ilgiliyoli annesi üstüne çekiyor habire arıyor yazıyor konusamiyoruz onun yüzünden
0 oy
tarafından
Bu ailenin değilde bence kocamın sorunu var eş olmayi beceremediginden böyle oluyor 
(101 puan) tarafından
Ailesini çok dinliyor en çokta buna sinir oluyorum

İlgili sorular

0 oy
65 cevap 1,133 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 826 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Azra ebecik (313 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 350 göst.
12 Mayıs 2024 Aile kategorisinde mimar.anne (7,791 puan) tarafından soruldu