0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (1,920 puan) tarafından

Daha kahvaltı yapmadım acıktım, susadım, gece uyumadım uykum var, çok yorgunum, tuvalete gitmem lazım, evi b*k götürüyor ama ben kıpırdayamıyorum. Yaklaşık 1 haftadır yavrum hem soğuk algınlığı hem diş mahvoldu beni de mahvetti üstüne ben hamileyim ve riskli de bir hamilelik çok yoruldum artık uyurken bile sarılarak yatıyor kalkamıyorum yanından uyumadığı zaman da zaten kucağımda ve %80 mızmızlanıyor hiç bir şey yemiyor ilaç içmiyor dayanacak gücüm kalmadı. Eşim çalışıyor işi bırakamaz, annem kendisi hasta evden çıkamıyor, kardeşim okula gidiyor, eltim yok, görümcem 2 bebekli, kaynanam da evde işim var çocuklar okuldan işten gelecek gelemem dedi en küçüğü 15 yaşında ve akşam 5 den önce gelen yok canı istemiyor yani. Anlayacağınız kimsem yok ve bugün benim doğum günüm :'(

6 Cevaplar

0 oy
(1,151 puan) tarafından
Tam tükenmişlik sendromu sebebi. Bşy olmaz dışardan söyle yemeni. Olur böyle günler. Senin yine akşam 5 te gelecrğin var. Ys bizim gibilerin. Bütün yük bizde. Yakınımjzda hasta olup hastaneye yatacağımızda çocklarımıza bakanımız bile yok canm. Çünkü herkes uzakta. Böyle iyi de işte hastalık yönünde kötü
(1,151 puan) tarafından
İyi ki doğdun iyi ki varsn canm ♡♡♡
(1,920 puan) tarafından
Tükendim zaten psikiyatri randevum var haftaya değişik nöbet gibi bir şey geçiriyorum 2 dir
(1,920 puan) tarafından
Teşekkür ederim iyi ki mi bilmiyorum ☹️
(1,151 puan) tarafından
Çocuğun için ne kadar önemli olduğunu bilsen. İyi ki varsn ♡
(1,920 puan) tarafından
Onun için ayakta duruyorum. Teşekkür ederim canım moral verdin ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,408 puan) tarafından

Doğum günün kutlu olsun<3

(1,920 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım buruk ama olsun
0 oy
(7,865 puan) tarafından
Ah Zahidem yakın olaydik bacım doğum günün kutlu olsun kuzum 
(1,920 puan) tarafından
Keşke keşke bir omuz olsaydı yanımda. Teşekkür ederim bitanem ❤️ varlığın yeter
0 oy
(6,526 puan) tarafından
Oyy kuzum  yaa üzüldüm yakın olsak ben yardım ederdim sana ☺️nice senelere 
(1,920 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim teşekkür ederim ❤️
0 oy
(4,480 puan) tarafından
İyimi doğdun canım gecici günler bunlar güzel günler görmeyi nasip etsin rabbim :) içi boşver ev toparlanır çocuk iyileşince sen bı şişe yap yanına su doldur gelemeyenlerden bıri düşünüp bi kap yemek getirebilir aslında ama evlerinde yapıyorlardı sonuçta olmadı dışardan şöyle napcan yapamayınca aç mı durcan karnında bebe elinde bebe 
(1,920 puan) tarafından
Mecbur öyle yapcam canım napim. Rabbim dayanma gücü versin inşallah öyle düşünceli kimse yok etrafımda :(
(4,480 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bnm
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Iyi ki doğdun bunlar guxel günlerin çocuk olunca doyunca daha da zor oluyor berbat bir şey 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,888 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 599 göst.
27 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde WhiteSwaN (13,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 141 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 313 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,620 soru

11,529,801 cevap

35,200 kullanıcı

...