+1 oy
591 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (13,086 puan) tarafından
3 gündür öğürmekten mide bulantısından hiç birşey yiyemiyorum yiyince geri çıkıyor gece karnım gurulduyor ama su bile içsem geri çıkıyor akıl verin ne yapayım 8+6 haftalık hamileyim 

27 Cevaplar

+1 oy
(884 puan) tarafından
bana prilam de yazmıştı dokturum çok iyi geldi
(473 puan) tarafından
9 ay kullandım sabah aç karına içerdim içmediğim gün hastanelik olurdum çok iyi bi ilaç
tarafından
Bende öyle 9 ay kullandım gerçekten aynısı
-Reklam-
0 oy
(298 puan) tarafından
Kraker bana iyi gelmişti bi dene canım istersen
(13,086 puan) tarafından
Denedim canım o da olduğu gibi geri çıktı :(
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Canim acile git serom takşınlar
0 oy
tarafından
Canım yoğurt çorbasını biliyor musun döğme ile yapılıyor öyle sıcak çorba falan değil döğme pişirip soğutup üzerine yoğurt ve su dök ye öyle kızımda bende midem kazınırdı kusma falan yoktu ama bir şey yiyemezdim onu çok yedim nereslin bilmiyorm herkes bilmiyor ya onu dediğim şekilde yaparsan yiyebilirsin dolapta olsun soğuk soğuk ye bana çok iyi geliyordu ikinciye hamileyim şuan 15 haftalık olduk bende tık yok ne mide bulantısı ne kusma hiç bir şey yok ha bire yiyorum sürekli ağzım boş durmuyor bende keşke kussam diyordum belki bu kadar kilo almam diye ama o da iyi değilmiş anladım 
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Kesinlikle prilam dr iç bana çok faydası oldu 
(1,766 puan) tarafından
Aynen öyle bana da faydası oldu doğuma kadar kullandım
(1,720 puan) tarafından
Ben 30 hafta içtim şuan 32+2 oldum ☺️ yine ara ara bulantım çok oldukça içiyorum ☺️
0 oy
(1,374 puan) tarafından
11w4 üm hiçbişey kesmedi kaç gün açtım en son acile gittim 2 büyük serum yedim anca kendime geldim 
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Bence bir doktora git Canm 
0 oy
(117 puan) tarafından
Közlenmiş patates bana iyi geliyor. Yiyemezsen hastaneye git canım serum takılsın 
0 oy
(1,705 puan) tarafından
Pirilam kullanabilirsin bide zencefilli limonlu çay midenbulantisina iyi geliyor 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Acile git serum falan taksinlar toparlarsin biraz bir iki gün idare eder seni
0 oy
tarafından
16 .haftaya kadar meyve yedim birtek o bastirirdi içimi
0 oy
(15,272 puan) tarafından
Olmadı serum versinler. O kadar kotuysen. Tuzlu çubuk kreker , leblebi, patates haşlaması falan iyi gelebilir 
0 oy
(2,476 puan) tarafından

:'(:'(post yukari ❤️❤️❤️

0 oy
(2,486 puan) tarafından
Serum taktir canım tamamen bitirmez ama rahatlarsın hiç olmazsa
0 oy
(565 puan) tarafından
malesef bu haftalarda hiç bişey fayda etmiyor yaa:( ben denemedik şey bırakmadım en son galeta denemiştim 4 5 saat kusmadan durabildim onunla.
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Prilam kullanabilirsin 
0 oy
(1,091 puan) tarafından
ben de yeşil elma yemiştim bir süre ,sonra baktım o da kesmiyor prilam dr ilacını kullandım 
0 oy
tarafından
Salatalik tuzla yesil zeytin kraker elma bunlar iyi geliyor domatesten uzak durursan iyi olur
0 oy
(443 puan) tarafından
Benzer durumu hamileliğin ortasında yaşadım serumdan sonra duzeldim yemeye basladim 
0 oy
(237 puan) tarafından
İlaç alıyor musun mide bulantısı için doktor genelde ilaç veriyor bı nebzede olsa ise yarıyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 383 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 73 göst.
11 Kasım 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tuba Y (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 294 göst.