0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (1,355 puan) tarafından
Kızlar sabah uyanıyorum birşey yok ama kahvaltıya yakın ya da kahvaltıdan sonra başım dönüyor ağrıyor geriliyor böyle o kadar tuhaf ki size anlatamam heleki boynum çekiliyor sanki kulaklarım bile büzülmüş şuan az birşey iyiyim birkaç gün sonra emarım var ama ondan önce size sormak istiyorum psikolojikmidir acaba çünkü böyle olunca ha bire düşünüyorum ve sağlık ocağına gittim belki değerlerim düşmüştür diye doktor çok iyi dedi tansiyon dedim 11.7 çıktı şeker de yok dedi migren var diye net düşünüyorum dediğim belirtiler sizde varsa napmam lazım gerçekten çocuğuma bakamıyorum çok özlüyorum üzülüyorum düzelmeye çalışıyorum ama olmuyor özellikle akşamları mahvediyor beni napmam lazım lütfen bilgi verir misiniz? 

3 Cevaplar

0 oy
(2,720 puan) tarafından
Hacamat . 11 senedir düzenli olarak yaptırırım senede 3 kez . Sana da şifa olacak emin ol başından da yaptır ehlini bulduğuna emin olduğunda. 
(1,355 puan) tarafından
Sizde migren mi vardı nasıl birşey birde iyi geliyor mu ne oluyor geçiyor mu komple öyle olsa yaptıracak yer ararım
(2,720 puan) tarafından
Canım evet ben migrex kullanıyordum. Çok ağırdım bir tutunca bende bulantı kusma da oluyordu ağrıdan ve 3 4 gün geçmeden sürüyordu.  Hacamat yaptırdım iyi bilen birine.  İlk yaptırdığımda 2 ay arayla birkaç kez yaptırdım.  Sonra fayda gördüm hapı bıraktım.  Sonra işte senede 3 kez mutlaka yaptırıyorum iyiyim şu an 10 senedir yok hapin reçetesi iptal oldu.  Şimdi başım agrirken 2 parol sallıyorum geçiyor
(1,355 puan) tarafından
Peki bu baş ağrısı çekilmesi kaç gün sürüyor canım mesela neler yapmam lazım yapmamam lazım bu süre içerisinde ama yaptırıcam eğer migren çıkarsa emarda
(2,720 puan) tarafından
Canım sünnete uygun ve o günlerde yaptır.  Öncesi sonrası diyetine dikkat et . Hemen olmuyor ama ilk yaptırdığında faydasını görüyorsun ama geçmesi 1 seneyi buldu benim . 32 yaşındayım maasallah bak arada başım ağır:)) her insan kadar
-Reklam-
0 oy
(13,417 puan) tarafından
karanlık sessiz odada dinlenme iyi geliyor

ayaklarını önce sicak sonra soğuk suya sok işe yarıyor

benim doğumdan sonra geçti
0 oy
tarafından
Annem piskiyatriye gtti ilaç aldı kullandı migreni geçti 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 124 göst.
24 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (9,779 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
13 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,345 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 169 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ozgegzem (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 102 göst.
23 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,345 puan) tarafından soruldu

400,716 soru

11,989,021 cevap

36,172 kullanıcı

...