0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından
Çocuk odası kiracı olarak yapmak mantıklı mi

10 Cevaplar

+1 oy
(8,873 puan) tarafından
Kiracı olunsa bile esyalar her zaman bizimdir cocuga mutlaka oda yapılmalı kendisine ait dünyası olmalı ev almayı bekleyip çocuğun sürekli anne babanın yanında yatması duygusal ve fiziksel gelişimi açısından sakincalidir
-Reklam-
+1 oy
(12,903 puan) tarafından
Bence evet ne zaman ev sahibi olacağımız belli değil 2+1 ev salon çocuk odası ve yatak odası şeklinde olmalı çocuk kanepede değil kendine ait bir yatakta uyumalı. Ben genç odası olarak aldım mobilyalarını daha gelmediler ama heyecanla bekliyorum daha 1.5 yaşında oğlum 
+1 oy
(7,376 puan) tarafından
Bence yapılmalı canım bende kiraciyim ama kızıma oda yaptım çocukların anne babalarin yanına yatması ni yanlış buluyorum bir süre sonra çocuğun aklı eriyor ve büyüklerini taklit etmeye başlıyor yani çok yanlis 
0 oy
(17,704 puan) tarafından
Kiracı olduğum için evimizi alınca yaparım ama şimdilik pek uğraşmadjm
0 oy
tarafından
Kiraciyim bebemle birlikte yatıyoruz 
0 oy
tarafından
Yatak koymamistim park beşikte uyuyordu ama oyun odası tarzında yapmıştım mobilyaları kuramadik 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kiraciyim park besikleri bizim odada küçük odayada oyuncaklari ve giysi dolabi falan var kendi evim olunca hem oyun odası hemde onlara oda yapacam insallah
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kiracıyım bu gidişle hayatta ev alamam. 

Kızıma 3 ay olacak oda yaptık. Genç odası tarzında aldık büyüyünce de rahat kullanması için. Yatağını büyük aldık 120 ye 200 
0 oy
tarafından
Kiracıyım bende yaptım cnm kendisine ait odası olması lazım bence 
0 oy
tarafından
İlk etapta kiradaydım. Ayrı oda yaptım ama pahalı mobilya ile donatmadım. Kendi evimde olsa böyle yapardım. Bebek odası yapmak istemedim. Park beşik aldım. Ufak bi dolap aldım. Şimdi Allaha şükür evimi aldım. Kızım 18 aylık park beşikte yatmamaya başlayınca odasını bebek odası gibi değil çocuk odası gibi dizayn edip yapıcam inşallah

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 744 göst.
0 oy
21 cevap 1,344 göst.
30 Mart 2019 Aile kategorisinde ElifNur61 (35 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 155 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Ugurbicegim (307 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (669 puan) tarafından soruldu