0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde (280 puan) tarafından
Eşim bazen gecelere kadar çalışıyor haftada bir iki erken gelir ben de sıkılıyorum arkadaşlarım da başka şehirde deprem bölgesindeyim bı annem ablam kayınvalidemle görüşüyorum başka yaptığım bişey yok. Bugun de anneme gidelim mi diye aradım iyice dengeleri yitirdin ablan gibi her gün gidersin izin versem, ağzını yüzünü ...tirtme fln demeye başladı ben de sen bana küfür edemezsin düzgün konuş benimle nereye gidiyorum sanki dedim gitmeyeceksin yok izin vermiyorum nefret ediyorum senden anneannem hastaneden çıkmış git anneme yardım et dedi yok çıkmadı dedim konuştun mu dünyadan haberin yok dedi kapattı kayınvalidemi aradım anneanne çıktı mı dedim yoo dedi ha git anneme yardım et dedi de dedim geri kapattık bı saat sonra kayınvalidem arıyor gel bize diye ben de işim var canım da sıkkin kimsenin canını sıkmayayım şimdi gelip de dedim. Ne oldu dedi sıkıntı veriyor bana sadece bisey yok dedim bize gelmen sıkıntı mı diyor ay bıktım ben bu aileden ya her şeyi kendine çeviriyorlar. Kocan git demiş gel diyo yok isim.var temizlik yapiyorum başka gün gelirim dedim 3 kere daha gel kocan söylemiş dedi yok diyorum anlamıyor ya trip attı kapattı. Ne oğlu ne kendileri çekemiyorum artık kafam kaldırmıyor siz olsanız ne yapardınız 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kaynanana desene oğlun bana böyle dedi  diye. O bana izin vermiyorsa bende hiç biryere gitmiyorum diyceksin.

Yetiştirdikleri adama bakmıyorlar daha geline suç bulurlar:ermm:

(280 puan) tarafından
Yok o ne derse onu yapmam lazım yoksa burnumdan getirirler. Ama artık umrumda değil ya hep onların görmek istediği kişiye dönüşmeye çalışmaktan kendimi taniyamiyorum artık yeter. Bu devirde izin almak mı kaldı ya
tarafından
Aynen öyle ya ne izni.
Böyle kocalari duyunca sinirlerim zipliyor
(280 puan) tarafından
Çok üzücü çok
-Reklam-
0 oy
(2,391 puan) tarafından
Annene giderken izin alman gerekmez haber verip gitsem çok mu büyük sorunlar çıkarır?
(280 puan) tarafından
Haber verip gidemem ne diyosun gideyim mi diye sormazsam büyük kavga çıkarır. Katlanamıyorum artık zorlanıyorum
0 oy
tarafından
Noktalı yer tahmin ettimse eğer ben baya pisleşirdim o eşim dahi benim aileme gidip gelmeme karışamaz laf edemez hele birde öyle küfür edecek hayatımı .. yaptın bı orası kaldığını düşünüyorsa sıkıyorsa gelde annemlerde konuşalım bu konuyu derim 
(280 puan) tarafından
Evet tahmin ettiğin şey canım sktirtme dedi baya. Valla şuan senin gibi düşünüyorum az kaldı çekip gitmeme..babam duysa yollamadigini arar ağzına geleni sayar çok saygılı bir adamdır küfür fln etmez ama bu çok çirkin bişey ya
tarafından
Eşini ailenle arana karışma konusunda bir kere karıştıran hep yüz bulur aynı noktaya gelirsin bu demek değil ki koçanı boşa yada babanın evine git dinlemem dinlemicemide gel orda konuşalım bu konuyu demek olur ailemin yüzüne desin neyi varmış ailemin de karisiyormus görüşmeme
0 oy
tarafından
Sen benim aileme gitmeme izin vermiyrosan bende senin ailenin evine gitmem deseydin bu küfür eden erkeklerden nefret ediyorum pislikler
(280 puan) tarafından
Çok zoruma gidiyor ya. Gitmedim zaten ne gidip hizmet mi edicem onlara
0 oy
(829 puan) tarafından
Canları cehenneme böylelerinin  sanki koleyiz biz anlatsaydin oğlunun marifetlerini 
(6,441 puan) tarafından
Eşime laf diyorum anlamıyor bende iyi kötü herşeyi saklamaya başladım aşağı oturmaya gelince ne iyi ne kötüyüm günlük şeylerden bahsediyorum bnimle eşimle ilgili asla
(6,441 puan) tarafından
Bak haziranda tatile gidicez geçen ay aldık rezervasyonu söylemedim artık öyleyim kafam rahat
(829 puan) tarafından
Saldım artık kulağımı kapatıyorum uzaklaştım ailesinden çünkü destek olmaları gereken zamanda bana tavır aldılar bende mesafe koydum o gidip gorussun arasın ben aramiyorum ailesini evlerine de gitmiyorum
(6,441 puan) tarafından
Biz alt üstüz çat kapı geliyorlar herşeye muhalefet annesi 23 günlük oldu bebeğim emmediğini bildiği halde emiyor mu mama kullanma diyip duruyor
(829 puan) tarafından
Bizimde öyleydi ne hamile iken ne doğum yapınca rahat yüzü görmedim
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ay sen niye kaynananı arıyorsun anane çıktı mı diye anneme gitmiyorsam oraya da gitmiyorum her gün hergün de hizmetçide değilim de kapat o sna küfür ediyor gitme diyor bide konu ne alakaysa senden nefret ediyorum diyor sende ailesiyle onun egosunu çekiyorsun 
(280 puan) tarafından
Ben bunu yapmazsam çok büyük olay çıkarırlar canım. Hizmetçi olarak görüyor adam beni ne alaka anneannesiyle ben yani annesi baksın işte öyle olmuyor onlar için gelin köle hizmet edecek. Kuzum bir laf var ya bu deveyi gudeceksin ya bu diyardan gideceksin diye ben şuan son raddeye kadar gütmeye çalışıyorum.
(6,441 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ama bu kadar da taviz verme benim eşimde afedersin b.klarını yer ama ben temizlik konusunda bile banane derim
0 oy
(2,397 puan) tarafından
Cok afedersin de anneme giderken de esimden izin alacak degilim. Buna nasil musade edebiliyosunuz anlamiyorum. Ayrica hadi boyle bir durum yasadim diyelim kayinvalideme acikca durumu anlatirdim. Bu kadar gel demesine itiraz edebildigine gore bunu diyebilecek yakinliginiz vardir diye dusunuyorum. Oyleler napcam diyecegine dise dis kana kan hesabi kavgaysa ederdim yani, kendimden taviz vermezdim.
(280 puan) tarafından
Bu yüzden narsist eş diye başlık açtım canım. Müsaade etmek değil, sınırları keskin bir insandım zamanla beni hiç olmadığım birine dönüştürdü. Kayınvalidem daha önce yaşadığım hiç bir olay da beni arayıp yanımda durmadigi için anlatsam da boş çok değişik bir aile. Oyleler napcam gibi bir bosvermisligim olsa buraya yazmaz, tavsiye almak istemezdim herhalde.tesekkurler
(2,397 puan) tarafından
Sen zaten herseyin farkindasin. Narsist oldugunu bildigin halde ona uyuyosun neden? Ayrica kayinvaliden esinle muhabbetine iyi veya kotu katilmamali. Burda olay tamamen sende bitiyor. Yani snn yapacagin sey o oyleyse sende boylesin onun icin degismemelisin onu demek istiyorum.
(280 puan) tarafından
Her tartışmamizda eşim ya arar anlatır ya da beni zorla götürür ben sorunumuzu hiç anlatmak istemiyorum ya çok kötü bir pozisyona sokuyor beni farkındayım haklısın ama kendimden bı kadar taviz vermemem lazım

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 375 göst.
0 oy
9 cevap 220 göst.
14 Nisan 2023 Aile kategorisinde nur120302 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 527 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 330 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Pyr (129 puan) tarafından soruldu