0 oy
2,126 göst.
Aile kategorisinde (1,237 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar iliski sırasında başka isim soyledu ve bu isim ailemize gelecek olan nişanlı gelin çok kötü oldum beynim durdu neden söyledi ne alaka yani aklında mi kald bilmiyorum çok kötü oldum akıl verin kizlar varmı başına gelen 

41 Cevaplar

0 oy
(51 puan) tarafından
O an o ilişkiyi kesmen lazımdı senin 

Kusura bakma bacım ama resmen o kadın kimse senin yerine onunla olmuş kafasında tövbe yarabbim ya gervekten bu erkekler kadar pis art niyetli varlık yok 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ohaaa inşallah o an onu hayal etmemiştir 
0 oy
(1,581 puan) tarafından
Şimdi söylesen inkar eder, o an sıcağı sıcağına tepki verecektin abartma diyenler olacak ama böyle bir şeyi ben duysam boşanma sebebim olurdu, kusura bakma bacım yada bak bilemiycem, çok net söylüyorum senin kocan tiniyetsiz !!
0 oy
(6,481 puan) tarafından
Nasıl bu kadar rahat sorabilirsin bunu pes valla ve nurdan kocanın ne kadar art niyetli olduğunu çıkar başkasının namusuna göz diken ş....siz 
0 oy
(1,527 puan) tarafından
Yeni gelini beğenmişki aklında kalmış tövbe yarabbim kadına yanaşmaya çalışmaz inşallah birde kadının adını çıkarır ayrıca bu gelin kimin nişanlısı inşallah kardeşinin yakının falan değildir 
0 oy
tarafından
Ağzına ikitane saplatip o adami o aileden uzak tut sapıklık başka bişi degil
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Ayy aklım durdu eşim öyle birşey yapsa Allah'ım sen koru eşin sapık olabilir mi yani ailenize gelcek olan bir kız daha da bacısı olarak görücekken lütfen normal karşılamayın ya bu normal birşey değil iğrenç birşey iğrenç eşiniz yazılacak çok şey var eşinize de ağzımı bozmıycam sinir oldum o kıza yazık değil mi ya saçma sapan zihniyetli sapık bir herifin eşiyle ilişkisinde ismi zikrediliyor Allah'ım korusun böyle insanlardan. 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Allahım başıma verme lütfen, çok üzülür helak olurdum ama kendime gelir bir sonraki sekste ona tüm erkek isimleriyle seslenirim.
0 oy
(6,438 puan) tarafından
O an üzerinden itip kalsaydın ya ne diyorsun sen diye aklında kalmış kız demek ki yada onu hayal ederek girmiş kusura bakma ama 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ya inkar ederse eder tabi 

Başka isim duya duya ilişkiye gir Bişey demedim sonra napıyım yapman gerekeni şuana kadar çoktan yapmalıydın 

Ben aynı olayı yaşasam Allah göstermesin

O an onu alır çırılçıplak kapının önüne koyardım kimi sayıklıyorsan s. Gitsin ona 
0 oy
(1,600 puan) tarafından
Pardon da sen bunu buraya açık bir şekilde nasıl yazdın ilişki sırasında yazabilirdin 

Eşine gelicek olursam belliki kızda aklı kalmış yoksa neden desin ki  
0 oy
(2,220 puan) tarafından
Net bir şekilde boşanma sebebi asla affetmem bunu asla
0 oy
(408 puan) tarafından
Başına gelen yokkk turrr olsa eşim olmaz öyle şerefsizlik mi olur baş baya seni aklındakiin yerine koymuş bu ne genişlik 
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Bir yaşıma daha girdim, demekki kocanın aklı o kızda kalmış töbe estağfurullah 
(9,731 puan) tarafından
Bir sene önceki post. post sahibi bu konuyu çoktan Unutmuştur sen tekrar hatırlatmış oldun:D
(5,078 puan) tarafından
Ayy evet posta o kadar şaşırdım ki farketmemisim ya
0 oy
(1,824 puan) tarafından

Bnm eşim öyle yapsa bir daha onunla cinsel hayatım olmaz herhalde olmaması gereken bir durum söz konusu şuan...:pouty:

0 oy
(1,981 puan) tarafından
Benim eşimde ben doğuma girecegim sıra telde konusurken odayı bulamadi güvenliğe sorarken eski sevgilisinin adını söyledi ona bakılırsa ben napiyim şok oldum 
(5,078 puan) tarafından
Bide karısinin doğumunda daha neler ya
(1,981 puan) tarafından
Yani eğer normal olsaydim ağzına ederdim ama sancı içindeydim odayı bulamamis beni aradiydi arkadan guvenlige sordu odaya geldi gözleri doldu ağlamaklı oldu eli ayağı titriyordu heyecan yapmış valla bilmiyorum niye öyle oldu dedi aklimin ucu değil dedi kağıtlari doldururken de adınız soyadiniz yazıyor benim ismimi yazdı saftirik kocam ne deyim
(5,078 puan) tarafından
Seninki hepten herşeyi katmış karıştırmış,ama farkında olmadan ağızdan çıkan isimler bilinçaltıda kaldığı için çıkıyor
0 oy
(2,992 puan) tarafından
Blof yapıyor ve burdakileri kekliyor olabilirmisin acaba , hangi kadın o esnada başka isim i kocasindna duyup hiç bişi olmadan devam ve snrasinda napicm diye hayiflanir ki 
0 oy
(82 puan) tarafından
Çok iğrenç ya 
0 oy
(27 puan) tarafından
Abla bari soyledikten sonra bı haber ver valla meraktan çatlariz
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Yani eşiniz sapık mı? 

E şimdi sizin etrafınızda evinize gelip giden genç kadınlar... Kızkardeşler, yengeler, eltiler, yeğenler... 

İnsanın aklına bir sürü şey geliyor. 

Rabbim iyilerle karşılaştırsın. Neler duyuyoruz ya. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 413 göst.
8 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 356 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semaemre0628 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 186 göst.

396,472 soru

11,859,525 cevap

35,956 kullanıcı

...