0 oy
224 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (683 puan) tarafından
Bugün diyete başladım kendimi bişeyler yememek için zor tutuyorum :) sizler nasıl durduruyosunuz nasıl gidiyor

3 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok şükür 3 günlük hurma detoksuyla -2.5kg bu sabah 71.8 çıktım kalan 8 kilo sonra bekarlik kiloma dönüyorum ve bu doğum kilolarima elveda diyorum :)))
(3,055 puan) tarafından
-11kg ya yaklaşmiştim halbuki o karpuz diyeti nasıl oluyor
(968 puan) tarafından
Vala internette 7 günde 5 kilo diyor liste var. 3 sene önce falan bi yapmistim ama cok da hatirlayamadim kac kilo verdigimi. Tam harfi harfine uyamasam da elimden geldigince yapayim dedim basladim.haftaya pazartesi sonuç ne olacak bi yazarim :)
(968 puan) tarafından
Kizlar nasil gidiyor. Pazartrsiden pazartesiye tarti gunu yaptik posta gelmediyseniz gelin siz de katilin
(683 puan) tarafından
Kimin postunda canım ben bayadır bıraktım uygulamıyorum evde duramıyorum 70.3 te duruyorum
(968 puan) tarafından
Kod adi anne yaziyor olsun gel heves olur :)
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ramazanda ne guzel 59 olmustum evlendigim kiloma dusmustum gene 61 e ciktim bende aralikli oruc dusunuyorum sen napiyosun canim diyet olarak 
(683 puan) tarafından
Bendr öyle de sırf bişeye yararı olursa diye bakıyorum hareketleri sinir bozucu :) 10 kilo vermem lazım nasıl vercem bilmiyrm
(1,022 puan) tarafından
Diyetisyen merve sayin var oda cok guzel tarifler veriyo ben kirilamayan kilomu onun salata detoksuyla kirdim
(683 puan) tarafından
Bakıyım canım sagolasın salata detoksu nasıldı
(1,022 puan) tarafından
Ac kalmiyosun hic sabah iki yumurta peynir zeytin ceviz yesillik yiyosun ekmeksiz.

Oglen sadece bi kase corba

Tam hatirlamiyorum sanirim ara ogun de vardi

Aksam salata sadece ama salatanin ici baya doyurucu yesil mercimek bi dilim peynir falan var

Dogumdan sonra 67 den bi turlu dusememistim 63 e dustum o sayede
(683 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(855 puan) tarafından
Ne için diyet şeker mi vardı? 
(683 puan) tarafından
Maşallah canım bidaha bulaşmazsın inşallah evladından önemli degil hayırlısıyla kucagına al inşallah
(855 puan) tarafından
Ama eğer tansiyon düşüklüğün yoksa ben gebelikten önce limon suyu içiyordum baya bol bol bir suluğa limon elma tarçın felan koyuyordum inan bir anda çok zayıfladım sonra yeşil çay çok içiyordum veya kayısı çayı(metobolizmaya) iyi geliyor ama dediğim gibi tansiyon düşüklüğünüz yoksa ben sonra pişman oldum çok kilo verdim o limon suyundan bağışıklığım düşmüştü tansiyon düşüklüğü vardı çünkü bilinçsiz tüketmişim
(683 puan) tarafından
Yok canım tansiyon düşüklügüm nasıl oluyor ne zaman içiliyor biraz ayrıntılı anlatabilirmisin
(855 puan) tarafından
Ben bir suluğa veya şişeye limon yeşil elma çubuk tarçın koyup gün boyunda tüketiyordum sabah örneğin çay yerine yeşil çay veya kayısı çayı içiyordum kahvaltıda baya dikkat ediyordum böyle yağlı yağlı şeylerden uzak duruyordum zaten bool su tüket beni gören ne oldu diyordu baya vermiştim birazda bünyeyle de alakalı ama çokta zorlama limon tehlikeli olabiliyor
(683 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 169 göst.
28 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde B. Sema (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 447 göst.
21 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤oğluşum❤ (2,849 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
12 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda... (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...