0 oy
229 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (683 puan) tarafından
Bugün diyete başladım kendimi bişeyler yememek için zor tutuyorum :) sizler nasıl durduruyosunuz nasıl gidiyor

3 Cevaplar

0 oy
(3,085 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok şükür 3 günlük hurma detoksuyla -2.5kg bu sabah 71.8 çıktım kalan 8 kilo sonra bekarlik kiloma dönüyorum ve bu doğum kilolarima elveda diyorum :)))
(995 puan) tarafından
Hurma detoksu ne canim hurma diyetiyiyle ayni mi farkli birseyse yapayim ben de :)
(683 puan) tarafından
Hurma detoksu nasıl yapılıyor canım bi 10 kilo vermem lazım banada destek ol hadi :)
(3,085 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Aynısı hurma detoksu ve diyeti :) sabah öğlen akşam 1 kase yoğurt içine 7 hurma doğruyorsun 3 günde 2.5kg gitti
(995 puan) tarafından
Bende 5 gün yaptim onu 3.7 gitti diye gúzel oluyor.
(3,085 puan) tarafından
Kız nasıl dayandin 5 gün ben 3ncu gün başım dönmeye başladı
(3,085 puan) tarafından
Geri aldın mi peki kilolari
(995 puan) tarafından
Yok canim ben senede iki defa falan yaptigim icin alistim artik. Geri de almadim.ramazanda verdigimi korudum. Bayramdan sonra kabak detoksu yaptim 1.7 gitti 3 günde. Iste simdi aralikli oruc diye takiliyorum ama bakalim ne olacak. Evde durdukca veremiyorum havalar bi isinsaydi disarilarda hareket halinde guzel oluyor
(3,085 puan) tarafından
Bende daha 8 kg vermem gerekiyor 10.5 kg verdim 2 ay içinde vermek istiyorum yazalim birbirimize motive oluruz . Bende aralikli oruç + leslie yapıyorum
(995 puan) tarafından
Yazalim canim aynen ya ben de 18 kilo var yaklasik ilk etapta bu yaz bitimine versem cok iyi olacak insallah veririz.leslieyi bende yapiyordum da cocuklarda halim kalmiyor
(3,085 puan) tarafından
Aynen yazda geliyor yapmaya çalış leslie çok iyi sikilaştiriyor
(995 puan) tarafından
Yok vala kızım 1 yasinda sabah 7den beri pertimi cikartti ahanda simdi uyuyacak insallah arada 1 saat uyuyorda onda da yemek faslı. Bende parklara güveniyorum. Leslie guzel gercekten hem de bana zevkli geliyor ya aciyordum muzigi :)
(683 puan) tarafından
Benim 10 kilo fazlam var kız diyet yapamıyorum kendimi tutamıyorum ne güzel siz aralıklı oruç fln diyosunuz
(995 puan) tarafından
Vala benimki de diyet ama az da olsa yiyorum herseyden. Sadece saate dikkat ediyorum bi de iki ana bir ara öğün iste
(3,085 puan) tarafından
00melikee yaparsın sende yeterki azimli ol
(995 puan) tarafından
Mrvgul sen ne zaman basladin aralikliya
(3,085 puan) tarafından
Bak benim çok karışık yeni başladım sayılır 1 ay filan oldu ama benim kilo verme sürecim hiç istikrarli değildi bi aldım bi verdim derken 10kg gitti işte 8 kaldı :))) ama artık kolay kolay bozmuyorum diyeti bakalim bu şekilde daha hızlı verecek miyim
(3,085 puan) tarafından
1 aydır aralikli orucu kastettim yoksa tabiki 10kgyu 1 ayda vermedim. Şuan 72.2yim işte :) boy da 163. Benim ideal kilom 62 64 arası.  Daha azi çirkin duruyor bende. Şuan 72 kiloyla 40 beden giyiyorum mesela 64 kiloyken 38 giyerdim
(3,085 puan) tarafından
Hepinize başarilar kızlar vereceğiz bu kilolari :)) haftaya burdan tekrar yazalim kim ne kadar verdi yazarız motive oluruz
(683 puan) tarafından
Hadi bakalım haftaya çarşamba :) 72yle başladım dün :)
(3,085 puan) tarafından
Kız aynıyız senin hedefin ne
(995 puan) tarafından
Hedefi 70 olan ben haha :) bende 94 kiloyla basladim su an 87.5 oldum. 1mayista 90 kiloyla aralikliya basladim iste kabak yaptim. Haftaya bakalim verebilecek miyim. Pek ilerlemiyor gibi ama buna sukur.
(3,085 puan) tarafından
Sevlev sende çok iyi verdin Hadi kızlar başaracagiz haftaya görüşmek üzere burdan yazarız tekrar
(683 puan) tarafından
60 canım hedefim
(3,085 puan) tarafından
Nasıl gidiyor kızlar ben bu sabah tartildim gram eksilmedi galiba direnç kiloma takılı kaldım
(683 puan) tarafından
Tartılmadım hiç canım yarın tartılıyım bakalım
(995 puan) tarafından
Bende veremedim ya kac gundur yok pasta yap yok pogaca yap ister istemez yedim almasam iyidir. Aralikli oruc yaparken saatlere dikkat ediyoruz ya yedigimiz seylere de dikkat etmemiz gerek demi.
(683 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben vermişim ödem muhtemel bide hasta oldum onun şişkinliği var üzerimde 72.1 den 70. 3 e düşmüşüm ama 2 gündür baya dikkat etmiyorum
(995 puan) tarafından
Ben de tartildim almamisim mucize olmus :) 87.6  böyle böyle kaplumbaga hizinda ilerlerim ben zaten :)  melikee senin guzel gitmis ama masallah
(683 puan) tarafından
Sen neler yapıyosun canım
(995 puan) tarafından
Vala ben bu aralar saate dikkat ediyorum sabah 10 kahvalti aksam 6 da yemek son. Arada da birsey yersem iste kahveydi caydi. Baska da birsey yapamiyorum:) bu ara bi evde ivir zivir coklugu vardi yemek zorunda kaldim :D yoksa ekmegi de kesmistim
(683 puan) tarafından
Evde durdukça sürekli bişey yiyesim geliyor dışarı çıksam hemen bi çay demleyip bişeyler hazırlayıp yiyelim diyenler ah ahh
(3,085 puan) tarafından
00melikeee nasıl yaptın anlatsana ben 72de kala kaldım
(683 puan) tarafından
Zülalle mutlu günler var instagram da canım onun tarifi yle sabah kalkınca kahve kakao tarçını kaynamış 1 bardak suya kokuyorum onu içiyorum arada kayısı çayı içiyorum kahvaltıyı hemen yapmıyorum 1 2 saat geçiştiriyorum zaten o kahveyi içince acıkmıyosun bol bol su içiyorum kahvaltıda da ekmeksiz yumurta zeytin peynir fln yiyorum öglen yine bi kayısı çayı yada Türk kahvesi sade akşam yatmadan 1 saat önce fln 3 yemek kaşıgı yogurt 1 tatlı kaşıgı pul biberi yarım limon suyu bunları karıştırıp pütürlüg gidene kadar 1 tane sade sodayı ekleyip bardaga boşaltıp içiyorum ben çok etkisini görüyorum daha o kadının bir sürü tarifi var ama ben yapamıyorum midem kaldırmıyor
(3,085 puan) tarafından
Sağol canım detaylı yazdığın için
Sade sodayi yogurdun içine mi boşaltiyorsun orayı tam anlayamadim
(683 puan) tarafından
Evet canım yogurdun içine boşaltıyorum
(3,085 puan) tarafından
Bende sabah tartildim 71.9 300gr verdim 6 günde biraz az ama pes etmek yok senin bu yaptigin gibi yapacağım bu hafta
(683 puan) tarafından
Canım ben termal tayt aldım onu yazmayı unutmuşum iş tutarken fln giyiyorum çok terletiyor sıkılaşmayı saglıyor spor pek yapamıyorum yapsam göbegim gider de yapamıyorum kalçm ve göbegim var benim onlar da umarım gider sende dene bakalm çok. İşe yarıyor
(995 puan) tarafından
Bende zayiflama cayi iciyorum bakam ne fark edecek :) aslinda kaynima aldiydik begenmedi tadini. Dedim ver bana ben icerim :)
(683 puan) tarafından
İsmi ne kızz faydası olursa bende alayım :)
(995 puan) tarafından
Tiny tea zayiflama cayi diye. Arkadasim kullandi iki ay. Yalan olmasin da tam hatirlayamadim simdi 6-7 kilo gitti dedi tam dikkat edemedigim halde dedi. Ayin 1in de basladim icmeye bakalim bende ne gidecek. Ama güzel tok tutuyor sabah 10 da yiyorum kahvalti aksama kadar yemek aramiyorum
(683 puan) tarafından
Kızlar ne yaptınız nasıl gidiyor
(995 puan) tarafından
Oh cok sukur kendime geldim. Üç dört gün hamur isi yemistim iki üç günde anca kendime geldim yarim kilo daha gitmiş. Pazartesi malzemeleri alabilirsem karpuz diyetine baslayacam.sen naptin canim sizin nasil gidiyor
(3,085 puan) tarafından
Ben aşırı yavaş veriyorum ya 71.8 oldum :((
(3,085 puan) tarafından
Galiba direnç kiloya takildim bu kadar yavaş da verilmez :(
(683 puan) tarafından
Ben 70.3 te takılı kaldım ama aşırı hamur işi yedim 3 gündür
Sevlev çayın etkisi oluyor mu canım
(683 puan) tarafından
Mrvgl kafaya takma tatlım takınca hiç gitmez
(3,085 puan) tarafından
Artık usandim son 8kg gitsin istiyorum evet doğru diyorsun
10.5 kg verdim toplam
(995 puan) tarafından
Ayin 1 inde basladim diger ayin 1ine kadar bakalım kac kilo verecem. Cayin etkisi oluyor mu tam anlayamadim ki bende yedigime normalde dikkat ettigim icin. Cay tok tutuyor bi onu anladim :)
(3,085 puan) tarafından
Bende hipotiroidi de o da yavaşlatiyor kilo vermeyi ben ek iyisi kontrole gideyim
(683 puan) tarafından
Ne yaptınız kızlar :)
(995 puan) tarafından
Karpuz diyetine basladim. Bir haftadir yerimde sayiyorum. Bakalim sonuc ne olacak. Cay bende ufaktan kabizlik gibi yapti canim biraktim. Normalde nerdeyse ishal yapar böyle caylar.kabiz olunca kilo da verilmez biraktkm simdilik.Ayin 1inde tekrar icmeye baslarim. Sizde ne var ne yok
(683 puan) tarafından
Ben aynı duruyorum 70.3 canım hiç düşme olmadı ama evde duramıyorum o yüzden yiyorum kaçıyor işte karpuz diyeti kaç günlük canım bende kabak detoksu na başlayım diyorum
(3,085 puan) tarafından
Bende hep 71.7 ile  72.3 arasında gidip geliyorum direnç kilomu henüz kiramadim son hafta baya kaçamak da yaptım o da var
(3,085 puan) tarafından
-11kg ya yaklaşmiştim halbuki o karpuz diyeti nasıl oluyor
(995 puan) tarafından
Vala internette 7 günde 5 kilo diyor liste var. 3 sene önce falan bi yapmistim ama cok da hatirlayamadim kac kilo verdigimi. Tam harfi harfine uyamasam da elimden geldigince yapayim dedim basladim.haftaya pazartesi sonuç ne olacak bi yazarim :)
(995 puan) tarafından
Kizlar nasil gidiyor. Pazartrsiden pazartesiye tarti gunu yaptik posta gelmediyseniz gelin siz de katilin
(683 puan) tarafından
Kimin postunda canım ben bayadır bıraktım uygulamıyorum evde duramıyorum 70.3 te duruyorum
(995 puan) tarafından
Kod adi anne yaziyor olsun gel heves olur :)
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ramazanda ne guzel 59 olmustum evlendigim kiloma dusmustum gene 61 e ciktim bende aralikli oruc dusunuyorum sen napiyosun canim diyet olarak 
(683 puan) tarafından
Bendr öyle de sırf bişeye yararı olursa diye bakıyorum hareketleri sinir bozucu :) 10 kilo vermem lazım nasıl vercem bilmiyrm
(1,022 puan) tarafından
Diyetisyen merve sayin var oda cok guzel tarifler veriyo ben kirilamayan kilomu onun salata detoksuyla kirdim
(683 puan) tarafından
Bakıyım canım sagolasın salata detoksu nasıldı
(1,022 puan) tarafından
Ac kalmiyosun hic sabah iki yumurta peynir zeytin ceviz yesillik yiyosun ekmeksiz.

Oglen sadece bi kase corba

Tam hatirlamiyorum sanirim ara ogun de vardi

Aksam salata sadece ama salatanin ici baya doyurucu yesil mercimek bi dilim peynir falan var

Dogumdan sonra 67 den bi turlu dusememistim 63 e dustum o sayede
(683 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(890 puan) tarafından
Ne için diyet şeker mi vardı? 
(683 puan) tarafından
Maşallah canım bidaha bulaşmazsın inşallah evladından önemli degil hayırlısıyla kucagına al inşallah
(890 puan) tarafından
Ama eğer tansiyon düşüklüğün yoksa ben gebelikten önce limon suyu içiyordum baya bol bol bir suluğa limon elma tarçın felan koyuyordum inan bir anda çok zayıfladım sonra yeşil çay çok içiyordum veya kayısı çayı(metobolizmaya) iyi geliyor ama dediğim gibi tansiyon düşüklüğünüz yoksa ben sonra pişman oldum çok kilo verdim o limon suyundan bağışıklığım düşmüştü tansiyon düşüklüğü vardı çünkü bilinçsiz tüketmişim
(683 puan) tarafından
Yok canım tansiyon düşüklügüm nasıl oluyor ne zaman içiliyor biraz ayrıntılı anlatabilirmisin
(890 puan) tarafından
Ben bir suluğa veya şişeye limon yeşil elma çubuk tarçın koyup gün boyunda tüketiyordum sabah örneğin çay yerine yeşil çay veya kayısı çayı içiyordum kahvaltıda baya dikkat ediyordum böyle yağlı yağlı şeylerden uzak duruyordum zaten bool su tüket beni gören ne oldu diyordu baya vermiştim birazda bünyeyle de alakalı ama çokta zorlama limon tehlikeli olabiliyor
(683 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 172 göst.
28 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde B. Sema (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 453 göst.
21 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤oğluşum❤ (2,849 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
12 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eda... (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu

380,209 soru

11,383,215 cevap

34,883 kullanıcı

...