0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
Çünkü 17 aylık oğlum var. Kayinvalideme sabah bırakıyim aksam alıyım evime geciyim diyorum. Aklım oğlumda kalacak düştü mü napti diye ve beni unutmasından huyunun değişmesinden korkuyorum. Ayrica özleyip ağlayacağım da biliyorum. Çalışan anneler benim gibi küçük bebeği olan nasıl yapıyorsunuz. Çok borc var çalışmak mecburiyetindeyim. Bana öneriniz varmi. Evde ek is aradim bulamadım nasıl yapacağım 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bakanın varken çalış . Çocuğun seni unutmaz 

Huy konusunda bişey diyemem büyükler bakınca daha farklı oluyorlar 
(22 puan) tarafından
İnsaALLAH unutmaz ondan çok korkuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben calışmıyorum ama mecbursan ihtiyacın varsa cocugunada bakan varsa calış canm 

Cocugunun ihtiyaclarını karsılayamamak senin canını daha çok yakar emin ol 
(22 puan) tarafından
Evet çok doğru canim
0 oy
(597 puan) tarafından
Oglum 3aylikdi ise dondum 2 3ay zar zor gide bildim baktim olmuyo vallaha sozlesmemi uzatmazlarsa uzatmasinlar dedim hastayim diye rapor aldim oglumun basinda durdum ve duruyom. Senin oglan buyukmus benimki daha sut cocugu ve ise basladigimin ilk gunu  emmek istemedi beni resmen gogusunle savasti ve o gunden sonra keisnlikle almadi... Hem sutumu emmedi hem beni istemedi resmen bende susmuykdu babasi bakiodu ve onda susuyodu. Cpcuk gelisimi okudum anaokukunda calisiodum milletin cocuguna bakcagima gideyim kendi cocuguma bakayim, isi bukurum ama oglumun su donemini bulamam dedim. Ama dedigim gibi bejim oglan 3aylikdi
(22 puan) tarafından
Bende senin gibi olurum sanırim büyük ama yine aynı olurjm
0 oy
(654 puan) tarafından
Canım maşallah büyümüş çocuğun ben 6 aylık olsaydı diyorum işe başlamadan önce 
(22 puan) tarafından
Evet kuzum büyük ama iste
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Bebeğim iki aylıkken işe başladım işine bağlı senin de gelip gidip emziriyorm ev yakın maaşallah meme reddi de olmadı aksine daha çok özlüyo daha iyi emiyo su an 5. Ayine girdi sorun yok çok şükür bizim de biraz borç vardı bir de ev alacağız o yüzden başladım 
(22 puan) tarafından
Bizim o kadar borç varki borc
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bende 1. Yaşını doldurduğunda başlamıştım ise unutmuyorlar tabiki ama bizim alışma süremiz baya sancılı geçti ise giderken çok ağladı ilk zamanlar arkamdan huy konusuna gelirsek biraz farklılıklar yaşanıyor ne yazikki torun olunca işin ucunda ananeler babanneler her dediklerini yaptıkları için biraz değişebiliyorlar ☺️
(22 puan) tarafından
Evet huy konusunda değişebilir. Ama unutmasin beni
0 oy
(7,659 puan) tarafından
Kızım 10 aylıkken bıraktım anneme ve ilk iki gün filan ağladım. Kızıma bakan annem. Çok da iyi ilgileniyor. Yemesi içmesi oyunu. MaşaAllah Rabbim şifa ve rahmetini üzerinden eksik etmesin annemin. Yani bir sıkıntısı olmuyor canım ki benim çocuğum seninkinden de küçük
(22 puan) tarafından
Amin insaALLAH yani bende alışırım umarim
0 oy
(59 puan) tarafından
bnm bebek 3 aylıkken basladm zor oluyo alısıyosun zamanla.senın bebıs baya buyuk 
(22 puan) tarafından
Evet canim umarim kolay olur
0 oy
(2,593 puan) tarafından
8,5 aylıkken döndüm işe şuan 16,5 aylık kolay değil zor oluyor hemde çok zor evet aklın kalıyor özlüyorsun ama bir süre sonra bu düzene alışmak zorunda kalıyorsun bizim de borcumuz var ve işim iyi olduğu için döndüm inan unutmuyorlar akşam eve gelince koşa koşa gelip sarılıyor hemen eve geçiriyor elimden tutup oyun oynuyoruz banyo yapıyoruz uyutuyorum ve ben evdeyken sadece benim uyutmamı isityor gün içinde görüntülü konuşuyoruz kayınvalidem sürekli haber veriyor onların geleceği için uğraşıyoruz madem bakanın var değerlendir derim canım 
(22 puan) tarafından
Evet  canın haklısın umarım yapabilirim
(2,593 puan) tarafından
yaparsın canım ilk zamanlar çok çok zor hele ilk gün o kadar çok ağladım ki zamanla alışıyorsun ama özlem baki evladının geleceği için çalışıcaksın

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 204 göst.
+1 oy
7 cevap 230 göst.
4 Şubat 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 434 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 374 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (239 puan) tarafından soruldu