0 oy
268 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Bir yaşında çocuğum var ister istemez ev isleirnde eksiğim oluyor bazen gerçekten yoruyorum oluyor bazende bebekten kaynaklı eşim bazen bu sabepten bazen bebeğin aglamisndan bir sebep bulup bağırıp çağırıyor çılgınca bazen bende susması için bagiyorum bazende susuyorum. Amaliyat olacağım komşuma bahsettim bana kullandığı ilk cümle yoksa o mu yaptı oldu kendimi çok caresiz hissettim.

5 Cevaplar

+1 oy
(2,042 puan) tarafından
Bağırarak karşısındakini sindirmeye çalışan erkeklerde ağır özgüven sknyru oluyor genelde. Eşinizin tedavi falan olması lazım.ama bu kafayla onu da gotunden anlar 
(1 puan) tarafından
Maalesef öyle ben alismamam gereken bir düzene alışmışım komşumun bana bu soruyu sorması çok zoruma gitti
-Reklam-
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Çaresiz hissetmene gerek yok ki al karşına söyle 
(1 puan) tarafından
Söylüyorum sürekli uyarıyorum ama anlamiyor
0 oy
(8,084 puan) tarafından
Canım komşunds belki eşinin yüksek sesini duyup sana omu yaptı demiştir biz çaresiz değiliz asıl çaresiz olan erkekler biz olmadan onlar bir hiç sana ihtiyacı yoksa kalkıp sana laf söylemeden herşeyi de kendi yapsın bir zahmet 
(1 puan) tarafından
Evett o yüzden zaten demekki insalari bile rahatsız edeceek kadar bir muamele uyguluyor bense alışmışım bu saçma düzene ona çok üzüldüm.
0 oy
(483 puan) tarafından
Deli deliyi görünce sopasını saklarmiş demek ki hayatında başka stres atacağı gücünün yettiği kimse yok ondan bağırıyor sen de bağır djcem çocuk ortada olmaz en iyisi yokmuş gibi davranmak bağırdı mi sakince istediğin kadar bağır benim için bir hiçsin umrumda degil diyip diğer odaya gir bu hem sana hem bebege iyi gelir senin susman onu dah cok yureklendiriyo Allah kolaylık versin zor bir durum 
(1 puan) tarafından
Deneyeceğim. Çünkü çok yorulduğumu hissediyorum.
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Tek diyeceğim Allah bunları bildiği gibi yapsın 
(1 puan) tarafından
Aminnn

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 164 göst.
0 oy
7 cevap 117 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ruken kara (260 puan) tarafından soruldu
0 oy